Nechutný podvod Lukáše Leinwebera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Madmazel
Stálice 66 příspěvků 22.07.18 12:46
Nechutný podvod Lukáše Leinwebera

Ani se mi o tom nechce psát, ale musím!

Udělala jsem velikou chybu a nechci aby ji udělali i další…

Oč jde. V mém okolí znám pár lidí, kteří mají od Lukáše Leinwebera nový automobil (teda aspoň mi to tvrdili) po hodně dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodla do toho jít taky. Domluvila jsem si schůzku s výše jmenovaným. Vše úplně perfektně odůvodňoval, že od automobilky odebírá 30 aut měsíčně, platí v hotovosti proto má úplně jiné ceny. Opravdu jsem mu věřila. Jak už to tak bývá peníze chtěl dopředu v plné výši. Zasláno na účet. Smlouvu mám dobrou i úředně potvrzenou i s datumem do kdy bude auto předáno. Jenže je zřejmě na dvě věci, protože dotyčný má trvalé bydliště nahlášené na městském úřadě.

Takže napadá někoho jaké jsou možnosti? Telefon zrušil a já na něj nemám prakticky žádný kontakt. Je mi jasné že peníze v plné výši již nikdy neuvidím, ale rozhodně nechci aby mu to prošlo jen tak!

Když půjdu na policii asi to nic nevyřeší, chtělo by to aby nás bylo víc aby šel k soudu. Co si o tom myslíte?

Děkuji moc za všechny věcné připomínky. ( O tom že jsem blbá mi prosím nepište děkuji) M.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 22.07.18 12:51

@Madmazel na policii bych v tomto případě šla. Máš důkaz o předání peněz i smlouvu. Peníze si nejspíš vybral, ale pokud ne, policie by mu mohla nechat bloknout účet, aby to nemohl vytáhnout. Konala bych rychle

Božislava
Ukecaná baba ;) 1408 příspěvků 22.07.18 12:51

To, že jsi holubička, to už víš sama…A kolik jsi mu vlastně dala? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.18 12:52

Ahoj, já dopadla kdysi podobně. Auto přes kamaráda - peníze dopředu - smlouva, doklady, vše ok. Nakonec žádné auto, peníze v háji, proběhnul soud, chlap ve vězení. Už je to několik let a doteď jsme neviděli ani korunu. A určitě už ani nikdy neuvidím. :(

Apaji
Kelišová 5381 příspěvků 22.07.18 12:52

To je na rozbití držky nějakým ukrajinským komandem, fakt :pocitac:

Rozhodně si myslím, že je nutné věc řešit - tj. podat trestní oznámení na policii a pokud je více poškozených, podat hromadnou žalobu! Kéž to tomu „zgumysynovi“ neprojde a ať se třepe pokaždé, když mu někdo zaklepe na dveře.

Madmazel
Stálice 66 příspěvků 22.07.18 12:53
@Lalelale píše:
@Madmazel na policii bych v tomto případě šla. Máš důkaz o předání peněz i smlouvu. Peníze si nejspíš vybral, ale pokud ne, policie by mu mohla nechat bloknout účet, aby to nemohl vytáhnout. Konala bych rychle

Od doby poslání peněz uplynulo více než 5 měsíců

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 22.07.18 12:53
@Božislava píše:
To, že jsi holubička, to už víš sama…A kolik jsi mu vlastně dala? :nevim:

Ulevila jsi si tímto komentářem???? Asi jo gratuluji!!!!

Madmazel
Stálice 66 příspěvků 22.07.18 12:54
@Božislava píše:
To, že jsi holubička, to už víš sama…A kolik jsi mu vlastně dala? :nevim:
Řádově stovky tisíc

Madmazel
Stálice 66 příspěvků 22.07.18 12:55
@Apaji píše:
To je na rozbití držky nějakým ukrajinským komandem, fakt :pocitac:Rozhodně si myslím, že je nutné věc řešit - tj. podat trestní oznámení na policii a pokud je více poškozených, podat hromadnou žalobu! Kéž to tomu „zgumysynovi“ neprojde a ať se třepe pokaždé, když mu někdo zaklepe na dveře.

Ano to mi připadá jako nejlepší přšení, ale není hloupý ví co dělá. Snažila jsem se zjistit kde bydlí, ale bez úspěchu

Ketris
Echt Kelišová 9449 příspěvků 22.07.18 12:57

@Madmazel O kolik tě okradl?

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 22.07.18 12:57

Tohle je fakt mazec,jedine řešení je jít na policii no.

Madmazel
Stálice 66 příspěvků 22.07.18 12:58
@Anonymní píše:
Ahoj, já dopadla kdysi podobně. Auto přes kamaráda - peníze dopředu - smlouva, doklady, vše ok. Nakonec žádné auto, peníze v háji, proběhnul soud, chlap ve vězení. Už je to několik let a doteď jsme neviděli ani korunu. A určitě už ani nikdy neuvidím. :(

Jo? Aspoň, že sedí. Já mám obavy že tady v téhle zemi projde cokoliv s úměrou čím víc ukradneš tím lepší život pak máš…

Madmazel
Stálice 66 příspěvků 22.07.18 12:59
@jestericka34 píše:
Tohle je fakt mazec,jedine řešení je jít na policii no.

Na policii jsou hlady takovýhle případů, které leží v nějakém šuplíku…

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 22.07.18 12:59
@Madmazel píše:
Od doby poslání peněz uplynulo více než 5 měsíců

počkej tys to nechala ležet pět mesíců, aniž abys ho někde nahlásila? 8o no takhle, chlap bude asi profesionální podvodník. Mimochodem, kdo jsou ti lidé, kteří ti tvrdili, že od něj mají auto? Znáš je? Osobně si myslím, žes tím čekáním udělala velkou chybu a měla bys okamžitě jít tohle řešit. Nebo že nám neříkáš celou pravdu a z nějakého důvodu na policii jít nechceš.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2382 příspěvků 22.07.18 13:00
@Madmazel píše:
Na policii jsou hlady takovýhle případů, které leží v nějakém šuplíku…

kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody. V takovém případě se s tím smiř :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >