Reklama

Negativní test, ale příznaky těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nathaliii
Nováček 5 příspěvků 07.08.18 12:02
Negativní test, ale příznaky těhotenství

Dobrý den,

před nedávnem jsem vysadila antikoncepci. Od té doby jsme měli s přítelem několikrát nechráněný sex. Posledních pár dní pozoruji na svém těle změny. Například migréna s přecitlivelostí na zvuky, nevolnost, občas závratě, bolest a citlivost bradavek, neskutečná únava.. Test mi vyšel negativní, ale přítel je přesvědčen o tom, že jsem určitě těhotná. Co si o tom myslíte vy?

Děkuji za každou odpověď :kytka:

Reklama

Reakce:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 07.08.18 12:05

Možná je to vysazením HA, tělo se musí vzpamatovat z té dávky hormonů.

Lucy200
Nováček 1 příspěvek 07.08.18 12:11
@Celeste97 píše:
Možná je to vysazením HA, tělo se musí vzpamatovat z té dávky hormonů.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9676 příspěvků 07.08.18 12:15

Pokud by to byly příznaky těhotenství, tak uz bys měla pozitivní test. Bude to jen vysazenim Ha

lachtanice86
Kelišová 5758 příspěvků 07.08.18 12:17

@Nathaliii kolik dni od styku to je? Ale test negativní, možná bych zkusila další třeba za 3 dny. Ale těžko říct. Po vysazení ha se může tělo nějakou chvíli rovnat

Nathaliii
Nováček 5 příspěvků 07.08.18 12:17

I když jsem je vysadila už před měsícem?

Nathaliii
Nováček 5 příspěvků 07.08.18 12:19
@lachtanice86 píše:
@Nathaliii kolik dni od styku to je? Ale test negativní, možná bych zkusila další třeba za 3 dny. Ale těžko říct. Po vysazení ha se může tělo nějakou chvíli rovnat

Styk máme každý den, takže těžko říct :D :andel:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9676 příspěvků 07.08.18 12:21

@Nathaliii tělo se rovna az rok ;)

Popokatepetla
Závislačka 3052 příspěvků 07.08.18 12:28

@Nathaliii bolest a citlivost bradavek, stejně jako únava může být taky příznakem, že tělo začíná „správně fungovat“ - já to tak mám před každou menstruací. Nevolnost a migrena v tomhle počasí zase z horka :nevim:

Nathaliii
Nováček 5 příspěvků 07.08.18 12:38

Děkuji všem, už je o něco klidnější :D :D

Litta
Extra třída :D 13409 příspěvků 07.08.18 12:39

@Nathaliii Vítej v cyklickém životě ženy. :mrgreen: Až se ti srovnají hormony a naučíš se s tím počítat a přizpůsobíš tomu aktivity, tak to bude lepší.

rozand
Ukecaná baba ;) 2385 příspěvků 07.08.18 13:30

@Nathaliii „Už“ před měsícem je přinejlepším jedna menstruace, ne? Tělo ji kdovíjak dlouho nemělo, takže ani nemůžeš tušit, jaké máš před ní, po ní a během ovulace příznaky :roll: … Přítel může bejt přesvědčenej jak chce, ale abys měla hCG dost vysoký na tolik příznaků, ale nezobrazilo se na testu, moc pravděpodobný není.

Nathaliii
Nováček 5 příspěvků 07.08.18 14:01
@rozand píše:
@Nathaliii „Už“ před měsícem je přinejlepším jedna menstruace, ne? Tělo ji kdovíjak dlouho nemělo, takže ani nemůžeš tušit, jaké máš před ní, po ní a během ovulace příznaky :roll: … Přítel může bejt přesvědčenej jak chce, ale abys měla hCG dost vysoký na tolik příznaků, ale nezobrazilo se na testu, moc pravděpodobný není.

Antikoncepci jsem přestala brát kvůli tomu, ze jsem zapomínala brát prášky a PMS jsem měla třeba 2× do měsíce. Od té doby co jsem ji vysadila, jsem neměla PMS ani jednou. Zajímá mě každý názor, přítel už je v klidu.

rozand
Ukecaná baba ;) 2385 příspěvků 07.08.18 14:14

@Nathaliii Jak v klidu? Těhotná být můžeš, jen to test zatím nemusel detekovat (ergo příznaky s tím nesouvisí).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama