Negativní test, ale příznaky těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nathaliii
Nováček 5 příspěvků 07.08.18 12:02
Negativní test, ale příznaky těhotenství

Dobrý den,

před nedávnem jsem vysadila antikoncepci. Od té doby jsme měli s přítelem několikrát nechráněný sex. Posledních pár dní pozoruji na svém těle změny. Například migréna s přecitlivelostí na zvuky, nevolnost, občas závratě, bolest a citlivost bradavek, neskutečná únava.. Test mi vyšel negativní, ale přítel je přesvědčen o tom, že jsem určitě těhotná. Co si o tom myslíte vy?

Děkuji za každou odpověď :kytka:

Reakce:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 07.08.18 12:05

Možná je to vysazením HA, tělo se musí vzpamatovat z té dávky hormonů.

Lucy200
Nováček 1 příspěvek 07.08.18 12:11
@Celeste97 píše:
Možná je to vysazením HA, tělo se musí vzpamatovat z té dávky hormonů.

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 07.08.18 12:15

Pokud by to byly příznaky těhotenství, tak uz bys měla pozitivní test. Bude to jen vysazenim Ha

lachtanice86
Kelišová 6445 příspěvků 07.08.18 12:17

@Nathaliii kolik dni od styku to je? Ale test negativní, možná bych zkusila další třeba za 3 dny. Ale těžko říct. Po vysazení ha se může tělo nějakou chvíli rovnat

Nathaliii
Nováček 5 příspěvků 07.08.18 12:17

I když jsem je vysadila už před měsícem?

Nathaliii
Nováček 5 příspěvků 07.08.18 12:19
@lachtanice86 píše:
@Nathaliii kolik dni od styku to je? Ale test negativní, možná bych zkusila další třeba za 3 dny. Ale těžko říct. Po vysazení ha se může tělo nějakou chvíli rovnat

Styk máme každý den, takže těžko říct :D :andel:

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 07.08.18 12:21

@Nathaliii tělo se rovna az rok ;)

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 07.08.18 12:28

@Nathaliii bolest a citlivost bradavek, stejně jako únava může být taky příznakem, že tělo začíná „správně fungovat“ - já to tak mám před každou menstruací. Nevolnost a migrena v tomhle počasí zase z horka :nevim:

Nathaliii
Nováček 5 příspěvků 07.08.18 12:38

Děkuji všem, už je o něco klidnější :D :D

Litta
Extra třída :D 13485 příspěvků 07.08.18 12:39

@Nathaliii Vítej v cyklickém životě ženy. :mrgreen: Až se ti srovnají hormony a naučíš se s tím počítat a přizpůsobíš tomu aktivity, tak to bude lepší.

rozand
Závislačka 3136 příspěvků 07.08.18 13:30

@Nathaliii „Už“ před měsícem je přinejlepším jedna menstruace, ne? Tělo ji kdovíjak dlouho nemělo, takže ani nemůžeš tušit, jaké máš před ní, po ní a během ovulace příznaky :roll: … Přítel může bejt přesvědčenej jak chce, ale abys měla hCG dost vysoký na tolik příznaků, ale nezobrazilo se na testu, moc pravděpodobný není.

Nathaliii
Nováček 5 příspěvků 07.08.18 14:01
@rozand píše:
@Nathaliii „Už“ před měsícem je přinejlepším jedna menstruace, ne? Tělo ji kdovíjak dlouho nemělo, takže ani nemůžeš tušit, jaké máš před ní, po ní a během ovulace příznaky :roll: … Přítel může bejt přesvědčenej jak chce, ale abys měla hCG dost vysoký na tolik příznaků, ale nezobrazilo se na testu, moc pravděpodobný není.

Antikoncepci jsem přestala brát kvůli tomu, ze jsem zapomínala brát prášky a PMS jsem měla třeba 2× do měsíce. Od té doby co jsem ji vysadila, jsem neměla PMS ani jednou. Zajímá mě každý názor, přítel už je v klidu.

rozand
Závislačka 3136 příspěvků 07.08.18 14:14

@Nathaliii Jak v klidu? Těhotná být můžeš, jen to test zatím nemusel detekovat (ergo příznaky s tím nesouvisí).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >