Nejlepší zubař Praha?

133
27.11.20 23:41

Nejlepší zubař Praha?

Zdravím..Chytil me zub a nejsem si jista, jestli se chci obracet na kliniku kam chodim. A pohotovost nepripada v uvahu..Chci se zeptat, co vam na chvilku pomohlo na bolest? Neni to ostra bolest co by se jako fakt nedala vydrzet, na zkus taky neboli ale je to takova vtirava bolest, nemuzu momentalne usnout a uz mi hrabe..(doma nemam ani hrebicek, hermanek a pod..ani slivkou to nemohu vykloktat-nevedeme) algifen kapky moc nezabiraji..takze bolest silnejsi-strida se to :zed: a jeste jedna otazka, kam chodite na zubni a muzete doporucit, JSEM HOODNE VYBIRAVA :zed: a uprednostnuji soukromou kliniku..ale je mi to jedno, hlavne opravdu tym vyskolenych profesionalu s praxi, jsem posera takze si casto k zakroku,,dokupuji” ruzne medikamenty a oblbovaky, proste typ profesionalu co nezanedbaji a pomuzou.. dekuji vsem. Snad preziju vikend ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12691
27.11.20 23:57

Zubni centrum Orechovka :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12691
27.11.20 23:59

Chodila jsem jeste na kliniku do Karlina, ale rekla bych, ze ta Orechovka je takova vic “hoch”.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2704
28.11.20 00:25
@Šarlota4 píše:
Zubni centrum Orechovka :palec:

To mam radost, ze jsi spokojena. Chodi tam deti.

@nickanonym Co Pstrossova, splnila by tve pozadavky? Za me tam je dobra pece :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.20 07:34

Dum zubni pece Pekarek, osobne chodim na Chodov a jsem naprosto spokojena. Jednou jsem tam dokonce usnula u cisteni kanalku, jaka to byla pohoda :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
28.11.20 16:40

@Šarlota4 Nemyslíš kliniku pana Stuchlíka?
(Tam sem uz driv chodila)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12691
28.11.20 17:24

@nickanonym ne ne ja chodila Dent Medico, jsou kousek od sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.11.20 12:08

Novastom Šustova - hrozně šikovní a nikdy mě nic nebolelo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
12.1.21 20:33

Na Praze 7 je teď nově dentální centrum Rosmarin. Jsou to mladý kluci- dr. Kubeček a dr. Váša, kteří dříve pracovali na Karlíně u dr. Stuchlíka a postavili se na vlastní nohy. Příjemný prostředí, mikroskopy, skvělej přístup a navíc ještě opravdu uměj :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat