Nejlevnější přeprava ČR

Anonymní
15.2.21 15:00

Nejlevnější přeprava ČR

Dobrý den,
prosím, třeba mi někdo poradí.
Potřebujeme vrátit sprchový box do prodejny, rodiče se unáhlili a špatně objednali a nesedí jim to, oni už jsou starší, řešíme to za ně my, děti.
Máme to do té prodejny cca 200 km, byli jsme ochotni to tam i zavézt, ale prodejna to od nás odmítá převzít, prý z důvodu epidemiologických opatření a vnitřních předpisů. Prý to vezmou jen od přepravní společnosti, jinak ne.
Doporučili nám Toptrans, ale ta doprava tam vychází přes 3 tisíce, celý box stál 7 tisíc.
Nevíte někdo, jestli se to dá přes něco dopravit i levněj, i za tu cenu, že to zavezeme přímo do toho města, kde prodejna sídlí a oni to tam jen převezou, třeba 5- 10 km?
Děkuji za rady. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20095
15.2.21 15:08

Zadej do vyhledávače poslat balík a vyjednou ti tam srovnávače cen přepravních společností.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
15.2.21 15:14

A nemate treba nekoho zmameho/ z prace co maji vetsi dodavku? Urcite nebrat stehovaky za 200km je to darda, ale da se pujcit pokud ma treba nejaky kamarad ridicsky prukaz uz od 600za den+kauce. My vraceli teda zebrik a prijeli si pro nej myslim z dpd na naklady one firmy. My ho jen museli zabalit do puvodniho stavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
15.2.21 15:15

Posílala jsem větší balík, zadala na zaslat.cz a vybrala nejvhodnější a nejlevnější přepravu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 15:40
@Peggy54 píše:
A nemate treba nekoho zmameho/ z prace co maji vetsi dodavku? Urcite nebrat stehovaky za 200km je to darda, ale da se pujcit pokud ma treba nejaky kamarad ridicsky prukaz uz od 600za den+kauce. My vraceli teda zebrik a prijeli si pro nej myslim z dpd na naklady one firmy. My ho jen museli zabalit do puvodniho stavu

To bysme zavezli i my, máme větší auto, ale oni nám řekli, ze to vezmou jen od přepravce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 15:41

@ivisek85 @Janli prave jsem hledala a nic nenašla. Takto velký balík skoro nikdo nevezme. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2415
15.2.21 15:52
@Anonymní píše:
To bysme zavezli i my, máme větší auto, ale oni nám řekli, ze to vezmou jen od přepravce.

No tak to se mi zda jako pekne blbost teda nebo nepochopeni. Kdyby tak resili nynejsi situaci tak budou vdenci ze to privezete osobne a ne prepravce, kde se vec vali kdo vi kde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.2.21 16:07
@Peggy54 píše:
No tak to se mi zda jako pekne blbost teda nebo nepochopeni. Kdyby tak resili nynejsi situaci tak budou vdenci ze to privezete osobne a ne prepravce, kde se vec vali kdo vi kde

Je to blbost, ale co máme dělat? Napsala jsem jim několik mailů, proste to od nás nepřeberou, jeli bysme zbytečně.

• Citovat
  • Nahlásit
2506
15.2.21 16:29

Zavezla bych to autem do toho města, kde je prodejna, tam to dala přepravci a té prodejně bych napsala milej mailík. Nemá nějakej tvůj známej IČO na autodopravu? Že by vám dal razítko a vy si to tam hodili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14338
16.2.21 08:52
@Anonymní píše:
Je to blbost, ale co máme dělat? Napsala jsem jim několik mailů, proste to od nás nepřeberou, jeli bysme zbytečně.

A co maji napsano v reklamacich? To je teda nehoraznost a silena neochota :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 10:32

@lucynka25
Holky já vím, ale co máme dělat? Když tam přijedeme, tak to od nás nepřeberou. Na stránkách mají napsáno, že z důvodu současné situace Covid není možný osobní odběr zboží a tudíž asi ani osobní převzetí reklamace.
I když jsem jí psala, že si vezmeme respirátor, normálně jim to dáme ke dveřím a nepřiblížíme se k nikomu na 2 metry. Napsali mi že ne a hotovo, dál se s námi nemíní bavit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat