Nemám dárek na Valentýn!

153
11.2.21 20:28

Nemám dárek na Valentýn!

Zdravím, vím, že jsi asi spousta z vás ťuká na hlavu že vyšiluji :D nikdy jsem moc Valentýna neslavila, ale přítel ano. Tudíž si dáváme dárky, (chápu, že někdo to třeba neslaví a tak mu tato diskuze, může přijít třeba trapná :D) Od něho očekávám velkou kytici růží. To by nebyl on:) Ale co dát jemu?? Absolutně nevím, čím ho potěšit.. nechci mu dát nějakou kravinu. Určitě bych ráda nějakou “maličkost” nic předraženého, ale prostě nevím co je vhodné.. už ani nevím, co jsem mu dávala minulý rok.. chci aby ho to potěšilo, zaslouží si něco originálního, něco aby se to k tomu svátku nějakým způsobem hodilo..jestli mi rozumíte. takže vy, kteří to třeba slavíte, nebo máte nápad, co máte pro vašeho partnera/manžela, pište prosím, budu vám vděčná :kytka: Vím že to řeším pozdě, ale do teď mě nic nenapadlo :roll: Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14611
11.2.21 20:30

Kdyz ho oznacujes ON, proc mu vubec neco davat? Z povinnosti? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
11.2.21 20:31

Kdybychom to slavili (a já jsem ráda, že naštěstí ne), tak bych hlavně chtěla něco, co je pro nás oba. Klidně i jen nějakou bonboniéru, lahev vína, společně uvařit a hezký večer.
Můžeš mu maximálně dát dárek, který by se odvíjel od toho, co má rád.

• Citovat
  • Nahlásit
7989
11.2.21 20:32

Neporadím, nikdy jsem to neslavil, takže jsem ani jako chlap nic nedostal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1211
11.2.21 20:38

Uvařit mu dobrou večeri. Koupila bych možná oblíbenou značku vína a čokoládu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24638
11.2.21 20:39

Mu zita kup neco k jidlu/piti, co ma rad. Nebo uvar v nedeli oblibene jidlo.
U nas ted teda Valentyna prozivaji hlavne deti v ramci Valentynskeho tydne ve skole a ve skolce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13650
11.2.21 20:44

My si maličkost davame. Muz ma rad bylinkové čaje s medem. Tak mam pro nej kvalitní caj a med. Oboji ma nejakou etiketu s valentýnskou tematikou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53475
11.2.21 20:46

Dobra vecere a cokolada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2028
11.2.21 20:49

Nemá vousy? Manžela třeba potěšil na vánoce přímo dřevěný hřeben pro muže na vousy a kosmetika na vousy k tomu… Nebo Treba parfém, ten manžela potěší vždycky… Pak ještě nosí náramky z kůže, kuliček… Jinak stáhnout pěkný film, uvařit dobrou večeři… Pokud přítel např. Čte nějaká hezká knížka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1965
11.2.21 20:50

Trenýrky zn. Styx ve valentýnské krabičce :). A pak objednat jídlo z oblíbené restaurace a udělat si večeři při svíčkách :). Popř. jako bonus sobě koupit nějaké hezké prádlo (to už ovšem z internetu do neděle nedorazí) a po večeři oslavit ještě v ložnici :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1186
11.2.21 20:51

My slavíme tak symbolicky. Manžel koupil šampaňské a donese kytku. Já nějaký zákusek a dám mu balíček nějaké speciální zrnkove kávy. To on má rád. Určitě něco vymyslis :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3423
11.2.21 21:00

@nickanonym parfém, víno, chlast, luxusní čokoláda, náramek…záleží na typu partnera

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5329
11.2.21 21:03

U nás jsem udělala takovou bednu s tím, co má rád. A řekla bych, že já dostanu taky bednu, protože opisuje a já nejsem dost nenápadná. Akorát on se s tím nevyrábí jako já a objednal to z netu. Dělají se třeba bedny s páčidlem. :mrgreen: Takže já asi budu v neděli páčit bednu s čajem :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2479
11.2.21 21:14
@cecetka píše:
Kdyz ho oznacujes ON, proc mu vubec neco davat? Z povinnosti? :nevim:

A jak by ho měla autorka označovat? ONA nebo TO? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10774
11.2.21 21:36
@Jahru píše:
A jak by ho měla autorka označovat? ONA nebo TO? :mrgreen:

Taky jsem nepochopila :nevim:. Asi když v každý větě není „miláček“, tak je to vztah na prd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat