Někdo, kdo pracuje na gynekologii? Krvácím 23 dní

Anonymní
1.11.13 18:59

Někdo,kdo pracuje na Gynekologii?

Ahojda, PROSÍM O ZACHOVÁNÍ ANONYMITY, nutně bych potřebovala radu, od někoho zkušeného. Je normální, když krvácím 23 dní? :zed: :(

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11370
1.11.13 19:01

Není, můj rekord je 18 dní, ale k dr jsem nešla :-P a je to krvácení jako opravdu krev nebo jen špinění… máš to mít jako normální MS nebo to jsou čistky? Každopádně bych šla k dr. Mohla by jsi ztratit dost krve…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sandra752
1.11.13 19:04

@mejdylko Porodila jsem v říjnu 2012. A v červnu jsem vysadila HA, snažíme se o druhé. Mám třevba 23 dní MS KREV, pak týden klid, pak 23 dní MS, PAK 22 dní klid, pak 23 dní ms a 2 dny klid..ted jsem jí měla 5 dní, ted jsem bez ms, ale nevím zas kdy jí dostanu. Doktor mi řekl, JE TO NORMÁLNÍ..ale jemu příjde normální i hnisající jizva po CS a 40-ky horečky..

  • Citovat
  • Upravit
11370
1.11.13 19:08

Ahaa… mě tohle dělala antikoncepce, ale pokud jí teda nebereš. No hele prý se tělo dává do kupy až rok a půl po porodu co se týče MS. Já jsem byla 4 měsíce bez antika a zas mám jinou a zase mi to blbne. Sice nemám MS 20 dní, ale zas mi to mešká a to je pak na psotník. Být tebou zašla bych jinam na genykologii jestli máš kam… tohle by se mi nelíbilo. Kdyby se to dělo jednou, ale takhle často… :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16694
1.11.13 19:11

Změň doktora, protože mě to tedy normální opravdu nepřijde. Dělal ti aspoň nějaká vyšetření?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sandra752
1.11.13 19:12

Kolikrát jen příjdu a ani mě nevyšetří, jen mi odpoví a když vyšetří, tak za 5 sekund jsem hotová…a nic mě neřekne… :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
Sandra752
1.11.13 19:12

HMMM, TAK UŽ ANONYMNÍ NEJSEM :-D

  • Citovat
  • Upravit
Nicolink
1.11.13 19:13

Pokud si začla brát antinu tak to normální je :nevim: já krvácela měsíc v kuse pak přestávka a pak zas měsíc takže jsem to vysadila a mám pokoj :nevim: ale pokud antinu nebereš tak to normální moc není :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
Sandra752
1.11.13 19:15

@Nicolink Antinu neberu, už to bude 5 měsíců… :think:

  • Citovat
  • Upravit
16694
1.11.13 19:16
@Nicolink píše:
Pokud si začla brát antinu tak to normální je :nevim: já krvácela měsíc v kuse pak přestávka a pak zas měsíc takže jsem to vysadila a mám pokoj :nevim: ale pokud antinu nebereš tak to normální moc není :nevim:

nebere jí od června :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14309
1.11.13 19:17
@Sandra752 píše:
HMMM, TAK UŽ ANONYMNÍ NEJSEM :-D
:mrgreen: :hug:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Nicolink
1.11.13 19:19

Aha tak to normální není :think:

  • Citovat
  • Upravit
85476
1.11.13 19:20
@Anonymní píše:
Ahojda, PROSÍM O ZACHOVÁNÍ ANONYMITY, nutně bych potřebovala radu, od někoho zkušeného. Je normální, když krvácím 23 dní? :zed: :(

Jako doktor rikam, normalni to neni, nehlede na to, ze bys z toho mohla mit anemii. Rychle zmen doktora a nech se vysetrit, i pohmatem i ultrazvukem. Nech si vzit krevni obraz.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4172
1.11.13 19:21
@Sandra752 píše:
@mejdylko Porodila jsem v říjnu 2012. A v červnu jsem vysadila HA, snažíme se o druhé. Mám třevba 23 dní MS KREV, pak týden klid, pak 23 dní MS, PAK 22 dní klid, pak 23 dní ms a 2 dny klid..ted jsem jí měla 5 dní, ted jsem bez ms, ale nevím zas kdy jí dostanu. Doktor mi řekl, JE TO NORMÁLNÍ..ale jemu příjde normální i hnisající jizva po CS a 40-ky horečky..

Koukni se na to cos napsala a odpověz si, přijde ti to normální? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Sandra752
1.11.13 19:28

@Nikaa88 MĚ NE, ALE DOKTOROVI ANO :lol: :zed:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty