Nemám facebook

Anonymní
25.3.20 16:31

Nemám facebook

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli je tady někdo kdo nepoužívá sociální sítě? Hlavně Facebook, Messenger a podobně? Chci jen vědět jestli jsem jediná, v mém okolí nikdo takový není. Nic proti tomu, ale nemám, jsem jen zvědavá, jiné téma nebo podobné jsem zde nenašla, anonym prosím ponechat, nechci nikde vystupovat na netu pod svým jmenem, kdyžtak prosím smazat. Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

839
25.3.20 16:33

Já nemám FB a manžel též ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13210
25.3.20 16:34

Nejsi jediná, též nemám…ale ani nikoho takového dalšího v okolí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 16:34

@Pocahonta a používáte něco jiného? Nějakou chatovací aplikaci?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.3.20 16:35

@Monchichik A kolik vám je a něco jiného používáte? :-) ráda se seznámím s někým dalším, já jsem vše zrušila tak se učím žít bez toho :-) teda fb nemám asi 2 roky a zbytek jsem smazala nedávno :-)

• Nahlásit
  • Citovat
13210
25.3.20 16:39
@Anonymní píše:
@Monchichik A kolik vám je a něco jiného používáte? :-) ráda se seznámím s někým dalším, já jsem vše zrušila tak se učím žít bez toho :-) teda fb nemám asi 2 roky a zbytek jsem smazala nedávno :-)

Nevím co jiného bych mohla ještě používat ;) nikdy jsem to ani neměla, nemusela jsem nic mazat…facebook má manžel, aby nám mohl volat syn z druhého konce světa…jinak nejsem závislá ani na telefonu, občas ho druhý den najdu v kapse bundy nebo kabelce, všechny jsem naučila, že fakt na příjmu neustále nejsem, vadí mi to a čumění neustále do telefonu fakt nesnáším :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 16:40

Muj manzel nema fb, nepouziva messenger. netusi, co je skype nebo whatsapp ;) nehraje hry na mobilu :lol: a je uplne stastny :mrgreen: je mu 40.

• Nahlásit
  • Citovat
2326
25.3.20 16:43

Kolegové u mě v práci z tak 20% nemají fcb.. na komunikaci mají většinou stažený v mobilu Whatsapp

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 16:43

@Monchichik To je super :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
1142
25.3.20 16:46

Nemam ani já, ani přítel. Oba 32. Pouze whatsapp a ten jen kvůli fotkám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13210
@Anonymní píše:
@Monchichik To je super :kytka:

no nevím jestli je to super, občas jsem fakt za exota, ale je mi to jedno…mám retro Nokii, ty dotykový pazdráti mě neposlouchají, ťukám a nic :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12977

E-mimino je sociální síť :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 16:47

@Monchichik Jinak já co jsem měla fb tak jsem byla v kontaktu, ale co ho nemám tak skoro jako bych nebyla :lol: celkem mi zbyly dvě kamarádky co se ozvou i jen na obyčejnou sms, ale mám děti a chci si je užívat, mobil mi fakt bral čas zbytečný.

• Nahlásit
  • Citovat
2576
25.3.20 16:48

Já mam random ucet na fb bez pratel, jen kvuli bazaru. Manzel nema fb vubec. Nemame instagram a pouzivame whats up.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 16:48

@Ou Ano samozřejmě, myslela jsem sociální sítě na mobilu, Facebook, Messenger, WhatsApp, Skype Viber a nevím co vše ještě je :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama