Nemám práci, na co všechno mám nárok?

116
3.2.21 15:26

????

Ahoj holky, už delší dobu nemůžu najít práci. Od října jsem na UP. V březnu mi konci a já stále nemám práci..je těžká doba a nikde nenabírají, lidé si to drží. Poslala jsem už několik životopisu, několik pohovoru a nic. Když už budu muset být stále doma na co všechno mám nárok abych utahla nájem? Předem děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26197
3.2.21 15:30

Nemáš manžela, partnera, děti? Bydlis sama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1391
3.2.21 15:37

Máš nárok najít si práci. I ted se hledají lidi, někde i mnohem víc, než kdy jindy. Jen si nesmíš vybírat, prostě vezmi, co je, a U toho hledej neco lepšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9727
3.2.21 15:38

Od října si na pracáku a přitom ses snažila otěhotnět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5144
3.2.21 15:41
@karkarka píše:

Ano, a za pár let se přihlásit do Výměny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8221
3.2.21 15:49
@Kk369 píše:
Ahoj holky, už delší dobu nemůžu najít práci. Od října jsem na UP. V březnu mi konci a já stále nemám práci..je těžká doba a nikde nenabírají, lidé si to drží. Poslala jsem už několik životopisu, několik pohovoru a nic. Když už budu muset být stále doma na co všechno mám nárok abych utahla nájem? Předem děkuji za odpovědi

Tak na najem jste snad dva, ne? Respektive u lidi, kteri se pokousi o dite to tak byva. Stejne tak se podpori i financne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7949
3.2.21 15:57

Kde to mate, ze se pokousi o dite? Ja to cetl 5× a porad to tam nikde nevidim. :D

Kazdopadne vzit jakoukoliv praci ibrigady apod. nikdo vam nic jen tak davat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47424
3.2.21 16:06

@Kk369 to, jestli mas narok na nejake socialni davky na bydleni, se odviji od prijmu vsech, kdo tam bydli, na vysi nakladu na bydleni, na poctu vyzivovanych osob…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
3.2.21 16:09

Ségra taky přišla o práci někdy na podzim. Doma byla asi jen týden. Našla si 2 brigády. Jako když se chce tak si práci najdeš i když to nebude úplně podle představ.. přitom můžeš dál hledat něco lepšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8571
3.2.21 16:11
@Kk369 píše:

Máš nárok na to, aby sis našla práci ! Práce je.
Jen kdo nechce makat, tak se vymlouvá, že práce není.

@karkarka píše:

No, tak to je taky pecka :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
3.2.21 16:13

Nemáte nárok na nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
3.2.21 16:17
@Cenarius píše:
Kde to mate, ze se pokousi o dite? Ja to cetl 5× a porad to tam nikde nevidim. :DKazdopadne vzit jakoukoliv praci ibrigady apod. nikdo vam nic jen tak davat nebude.

paní má i jinou diskuzi, kde to řeší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
3.2.21 16:27

Zdravá žena produktivního věku už je 5 měsíců na pracáku a chce tam být dál protože „práce není“? Zapřemýšlej nad tím. Ano, máš nárok na životní minimum. To je kolem 3 tisíc. Hodně štěstí, určitě to za to sezení doma a to že nemusíš makat stojí.

U nás v práci nabíráme nonstop, teď máme 13 nových lidí. Přesto máme stále místa a pracák je plný lidí co „nemůžou najít práci“ :nevim: Máme zkrácené úvazky, hodinovou mzdu velmi hezkou a stejně :nevim: Kdo chce najde, kdo ne, nechť se spokojí s životním minimem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
776
3.2.21 16:45

Teď když Sednu do auta a hledal bych práci tak najdu nekolik míst ani životopis není nutný.
Když chceš pracovat tak práce je dost a pokud nechceš je jasné, že nic nenajdeš. :pocitac:
Za komunistů by ti vysvětlili příživnictví :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 17:19

Nemám práci – na co všechno mám nárok? No nechci zlehčovat situaci… Ale pokud se ptáš na co všechno máš nárok tak bohužel taky záleží na tom jakou máš barvu kůže… Jinak pokoušet se otěhotnět když nemáš práci to je velice chytré jen v zájmu společnosti doufám že se nezadaří…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat