Nemám ráda kojení

165
7.8.13 22:40

nemám ráda kojení

Ahojky.
Mám deprese z okolí které je jak sekta která bez kojení nedá ránu.
Pokud se najde maminka která je na tom stejně - unavená z narážek a urážek na to že nekojí, přidejte se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6473
7.8.13 22:42

Nekojím a ani jsem nezačala.
Nikdy to nikoho nezajímalo a nikdy mě nikdo neřekl půl slova že bych kojit měla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.8.13 22:44

Kojila jsem 4 mesice plně..a chapu ty co nechtěji kojit. pokud ti to nic nerika..nenut se a je. lepsi matka v pohode nez nervní z kojení.. ja prestala v tech 4 mesicich a osvobodilo me to!

• Nahlásit
  • Citovat
31104
7.8.13 22:45

@ljarosova99 já jsem kojila 8 měsíců a jsem nesmírně ráda, že je to za mnou. Nějak jsem se v tom nenašla, ale narážky jsem si vyslechnout nemusela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.13 22:49

Podla mna zalezi na tom, ako to prezentujes. Na nemozem kojit sa neda povedat ani makke f. Nechcem kojit mi zavana sebeckostou… voci vlastnemu dietatu… co mi pride… minimalne divne… zvlast dnes co ma osocili ze som krkavcia mater, lebo mi je chlap prednejsi nez decka :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9858
7.8.13 22:53

Taky jsem nikdy ráda nekojila, a popravdě jsem nikdy nechápala co si na tom ženy tak chválí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2002
7.8.13 22:53

Kojila jsem 3 mesice a predstav si ze jsem byla za magora ze jsem vubec kojila ( ono to bude asi i tim ze neziju v CR). Ale ta masaz z Cr - KOJIS? a proc uz NEKOJIS, paneboze snaz se ROZKOJIT, proc jsi se nesnazila znovu ROZKOJIT, no hotovo na moje nervy. Pak sem vsechny poslala do patricnych mist a mam klid. Nejvic me tyhle reci udivovaly na zenskejch ktere kojily max. tydnen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9018
7.8.13 22:57

@ljarosova99 sice jsem kojila obě děti, ale modlila jsem se, ať už to skončí a těšila se na den, kdy dám láhev. :lol:
Mluvím o to nahlas a nestydím se za to. Kojení pro mě bylo utrpení. Obzvlášť u syna. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
7.8.13 22:58

Ja uz jsem alergicka jen na otazku „kojis?“. Ne, ze bych nechtela, ale bylo to utrpeni pro nas oba a dostalo mi to strasneho stresu a depresi a z toho duvodu pak zrejme ze dne na den bylo po mleku. Jenze pred ostatnima si pripadam jak zlocinec a trubka, ktera zrejme nebojovala dost. Oblibene je vzdycky neco ve smyslu, ze flaskou jsem to zkazila…ale ja nemam na to, abych nechala dite rvat hlady s tim, ze kdyz bude mit hlad, tak se prisaje. Ano, i tento nazor mi byl otloukan o hlavu a me osobne zavani sobeckosti spis to :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
900
7.8.13 23:02

U 1.jsem taky nechtela kojit, rozkousal mi bradavky. U 2.3.a4.ditete uz me to bavilo. Naucili me to a zjistila sem, ze je to pohodlnejsi.Ale nikdy bych si nedovolila soudit jinou zenskou, ze kojit nechce.To je podle mne kazdyho vec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
7.8.13 23:02

@ljarosova99 kojení mě nebaví, a takhle to taky říkám a nikdy jsem se nesetkala s žádnou kojící sektou, NIKDY! až tady na emiminu, ale to jsou cizí lidé a je mi to jedno co si myslí, píšou. Ono u PC je každý chytrý a odvážný, ale do očí to řekne málokdo ;)
První jsem dojila 3 měsíce, druhé asi 3.5 a třetí 6 týdnů, pak dostal flašku. Dojím jen dokud to jde bez chybičky, tzn. dítě je klidné, spokojené, v noci spí. Jakmile začne prudit a budit se, dávám flašku. Nedovedu si představit, mít na koze napojený dítě půl noci, prostě potřebuju spánek abych mohla fungovat.

Takže když to jde a jsou spokojený jak mamina tak mimino, je to bezva.

A možná právě proto jsem si mimino vždycky užívala, a prořvané noci znám jen když jsou nemocné.

• Nahlásit
  • Citovat
18236
7.8.13 23:10

Ja jsem kojila do roka, ale ta masaz ze kojit se musi a musi se delat vsechno aby se kojilo mi prijde silena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
7.8.13 23:18

To me spi dite dobre ale kazde kojeni je stres jak svine. mala se vzteka akonahle musi vyvynout vetsi namahu nez je nezbytne nutne tedy cca po 15ti minutach. tzn kojim pokazdy hodinu s tim ze minimalne pul hodiny se s ni biju a posloucham vresk. a to chce pres den kazdou hodinu jist. takze te plne chapu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
7.8.13 23:19

A jeste jsem chtela napsat, ze vubec ty otazky kojis? jak to, ze ne? mi prijdou uplne nevhodny a pro me osobne i ponizujici. Ja se ostatnich neptam, jestli koji, nezajima me to :nevim:. Me se na to ptaji i lidi, ktere znam jen od videni, wtf? Jedna znama to treba zformulovala „a jak vam jde kojeni?“ a hned mi to prislo snesitelnejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.13 23:20

@Jasněnkaa vzdala si to vzdy u spurtu, ked sa decko snazilo rozdojit Ta viac :P
Ja sa priznam ze som kojila/kojim z lenivosti. Je furt lepsie rano nez poriadne rozlepim oci dat decku prso, nez sa patlat s ranajkami. Akurat potom nadavam, ze slecna odmietne chleba s maslom, ked je napita jak huba :oops:
Ale u prvej som prve tri mesiace cakala jak na zmilovanie az odrastie a zacne s prikrmami :andel: a skoncilo to tak, ze mi visela na koze 15 mesiacov :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama