Nemocenská zaměstnavatel

Anonymní
10.9.21 08:14

Nemocenská zaměstnavatel

Ahoj holky od 10.8.2021 jsem na nemocenské, chci se zeptat, za prvních 9 dní mi přišla normálně výplata 12 tis a od 10tého dne marodím, prvních 14 dní platí zaměstnavatel, chci se zeptat, nemocenská chodí zvlášť od zaměstnavatele, nebo to mi přišlo 12 tis za měsíc se vším všudy včetně vyplácené nemocenské od zaměstnavatele? Díky moc za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10795
10.9.21 08:17

Podívej se na výplatní pásku. Ale nejspíš to bylo dohromady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24377
10.9.21 08:23

Co máš v pásce? Mělo by to chodit najednou. Nevíme kolik normálně bereš, tak si to spočítej :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
10.9.21 08:45

Chodí to vše v jedné výplatě, podívej se na výplatnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9727
10.9.21 08:48
@Anonymní píše:
Ahoj holky od 10.8.2021 jsem na nemocenské, chci se zeptat, za prvních 9 dní mi přišla normálně výplata 12 tis a od 10tého dne marodím, prvních 14 dní platí zaměstnavatel, chci se zeptat, nemocenská chodí zvlášť od zaměstnavatele, nebo to mi přišlo 12 tis za měsíc se vším všudy včetně vyplácené nemocenské od zaměstnavatele? Díky moc za odpověď :srdce:

Chodí to dohromady. Máš to napsaný ve vyplatnici. 1.-9. máš zaplacený co jsi odpracoval. 10.-23. máš mít 14 dní placených zaměstnavatelem a za 24.-31. dostaneš pak zvlášť nemocenskou od státu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 10:15

Holky, my výplatnici máme systémově v pracovním počítači a já se tam bohužel nedostanu do práce, jelikož jsem na nemocenské, jinak bych se samozřejmě na výplatnici kouknula…. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 10:18

@Kriss Tina normálně beru kolem 22 tis, na výplatnici se bohužel nemohu kouknout, máme to systémově v pracovním počítači a tam já se teď nedostanu, přijde mi to strašně málo, tak uvidíme kolik dostanu od ossz🤭

• Citovat
  • Nahlásit
9727
10.9.21 10:28
@Anonymní píše:
@Kriss Tina normálně beru kolem 22 tis, na výplatnici se bohužel nemohu kouknout, máme to systémově v pracovním počítači a tam já se teď nedostanu, přijde mi to strašně málo, tak uvidíme kolik dostanu od ossz🤭

Tak to by odpovídalo. Ještě k tomu musíš přičíst, co ti pak přijde nemocenská od státu. Ještě ti zaměstnavatel mohl pokratit prémie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24377
10.9.21 11:22
@Anonymní píše:

Tak to odpovídá ne? Za 9 dní plný plat, za 14 nemocenská (to je asi 60%) a zbytek ti bude posílat OSSZ, tam záleží, kdy jim došel lístek od Dr, že neschopenka pokračuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat