Nemocenská,ukonceni...

43
16.11.20 13:34

Nemocenská,ukonceni...

Holky poradíte jak to chodí s ukončením elektronické nemocenské? Minulý měsíc jsem byla do 18.10. na nemocenské a od 19.10 nastoupila na mateřskou.. do teď mi nepřišly penize ani za jedno chodily vždy na začátku měsíce… Tak jestli jsem něco nezanedbala… Moje dr.. vždy posílala lístek na peníze na konci měsíce… Teď že to byla poslední poslala pouze ukončovací listek… Doufám že dostanu mocenskou za ty dva týdny… Nebo to trvá déle že je to ta poslední? PPM jsem posílala účetní a ta na ossz.. a ta poslední nemocenská se taky posílá ucitni a následně na ossz? Děkuji popřípadě za příspěvky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60894
16.11.20 13:38

Neschopenku ukončuje dr, Md řeší v práci. Mě to přišlo v normálních termínech :think: zavolej na soc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17511
16.11.20 15:04

Tak na PPM mají 30 dnů od dodání podkladů. Záleží, kdy to účetní poslala tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14348
16.11.20 17:18

Ověř si na úřadě, že tam došlo od doktorky ukončení neschopenky. Já jsem posledně čekala 14 dní, než to propadlo systémem. Dávno jsem už byla zdravá v práci a dle sociálky jsem byla stále na neschopence…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
16.11.20 17:27

@P4ja jj to čekám až na konci měsíce jen mě trápí ta nemocenská… Jestli vůbec prijde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
16.11.20 17:28

@nozu moji Dr jsem volala dnes a říkala že to poslala.. ale posilala jen ukončení nemocenske… Tam se k tomu neposílá už lístek na peníze když je to ta poslední?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17511
16.11.20 17:44
@Misulka88 píše:
@P4ja jj to čekám až na konci měsíce jen mě trápí ta nemocenská… Jestli vůbec prijde

Tak si zavolej na OSSZ a řeknou ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
622
16.11.20 17:50

Ja to ted mela podobne. Vzdy mi prisly penize tyden po odeslani neschopnosti. 21.10. jsem byla v porodnici. Pani mi to poslala a penize prisly dokonce za 2 dny. V neschponosti jsem pokracovala do 28.10. a od 29.10. nastoupila na materskou, ale penize od 22.10. do 28.10. stale nikde, tak uz jsem se take bala, jestli to ukonceni a vse probehlo v poradku, ale dneska ty penize za posledni tyden dorazily. Materska za ty 3 dny zatim ne, ale taky je jeste cas… Asi toho ted maji moc a trva to dele :nevim: Prece jen nabto maji tech 30 dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3525
16.11.20 17:51

Zeptej se zamestnavatele, zda poslal hlaseni zamestnavatele pri ukonceni neschopnosti, bez něj ti konec neposlou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
622
16.11.20 18:01
@Elishka1 píše:
Zeptej se zamestnavatele, zda poslal hlaseni zamestnavatele pri ukonceni neschopnosti, bez něj ti konec neposlou

Aha, tak proto asi ta posledni cast trvala tak dlouho :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8095
16.11.20 18:17

@Misulka88 mno..zrovna řeším chuťovku v podobě nemocenska a nástup na mateřskou.. Mudr. mi řekla, že když se ukončí neschopenka v systému, automaticky je vystavený i lístek na peníze..to jsme udělaly, vzala jsem papír na mateřskou do zaměstnání a ve čtvrtek mi volala účetní, že nemám ukončenou neschopenku a že na mateřskou nastoupit nemůžu.. :mrgreen: a to jsem viděla v systému jak ji ukončuje :mrgreen: a udělala jsem si screenshot..volala jsem na správu soc. zabezpeceni kde mi řekli, že problém je v mém RČ (jsem cizinka) a navíc že se to musí dosetrovat protože jsme ukončovaly neschopenku zpětně :) s tím RČ je to blbost, nikdy jsem s tím problém neměla a najednou? Bullshit :lol: prostě někdo beztak zapomněl něco odklepnout v systému..a zpětně jsem neschopenku taky ukončovala a nebyl v tom problém :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11534
17.11.20 08:20

Listek na penize je jakoby potvrzeni o trvani nemocenske, takze pri ukonceni se nedava. A ted toho maj na socce asi zase hodne, takze bych to fakt nehrotila. Ja mela v pulce rijna očr na devet dni a penize mi prisly vcera, ac kolegyne rikala, ze očr ji vzdycky chodilo par dnu po ukonceni. Ja stejne ty penize nutne nepotrebuju, tak mi to bylo jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
17.11.20 10:01

@Lekninka91 děkuji vám moc… Takže budu jen cekat.. vše mám tedy v pořádku… já na to taky nějak extra nespěchám hlavně aby to ale přišlo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama