Nemocné děti ve skolach, skolkach

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.11.21 21:59

Nemocné děti ve skolach, skolkach

Hezký den, zajímalo by mě, jaká je u vás, především školkách, nemocnost? U nás ve školce je nemocnost velká, mě dítě bylo od září 4* ve školce. Vždy se doma řádně vyléčilo a po nástupu za pár dní, zase doma…dost často jsem v šatně potkala nemocné děti..ne sopilek, ovšem opravdu kaslajici, smrkajici…po posledních ATB jsem informovala vedení, že by bylo asi nutné nemocné děti do školek nepouštět…no myslím, že se z toho strhla smršť. Tak by mne zajímalo, jak se u vás ve školce, staví k nemocným dětem a jejich docházce? Tolerují nemocné? Posílají domu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20262
9.11.21 22:01

U nás letos netolerují vůbec. Dítě ve třídě vytáhne kapesník a volá se rodičům. S rýmou jsou děti doma běžne 2-4 týdny :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27904
9.11.21 22:02

Takových diskusí je tu už asi stopadesát, proč anonym? co je na tom tak citlivého?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 22:08
@stinga píše:
Takových diskusí je tu už asi stopadesát, proč anonym? co je na tom tak citlivého?

Nechci být spojena s naší školkou. Už tak je tam dusno. Ale fakt mě zajímá, jak je to jinde. V ČR

• Citovat
  • Nahlásit
27904
9.11.21 22:09
@Anonymní píše:
Nechci být spojena s naší školkou. Už tak je tam dusno. Ale fakt mě zajímá, jak je to jinde. V ČR

fakt ve vaší školce ví, že jsi na emiminu třeba jako žlutýpes28? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Cuddy píše:
U nás letos netolerují vůbec. Dítě ve třídě vytáhne kapesník a volá se rodičům. S rýmou jsou děti doma běžne 2-4 týdny :zed:

Právě v okolí, kamarádky. Jedná říká, to co ty…tam je to opravdu zase extrém, stačí jednou se vysmrkat a už se volá domu…u nás mi to přijde opačný extrém, teploty, průdušky nikomu nic nevadí :think:

• Citovat
  • Nahlásit
1981

U nas domu neposilaji, a tam bezne jsou deti usmrkane, upcikane s kaslem..jednou sem tam slysela holcicku s osklivym suchym kaslem…takze mala ted.sla po 14 dnech po vyndani nosni mandle uplne zdrava a po 2 dnech, z toho 1 jen dopoledne, ma rymu jako prase :zed: uz teda ne hnusne zlutou, ale stejne, to nachlazeni je tak na tyden minimalne :cert: kdyz se k tomu neprida kasel teda..loni chodila do soukromy, tam nemela zadny problem s nemocnosti a ted ve statni je to sileny…ja mam teda nastesti moznost hlidani od tchyne i od tchana, ale to taky. nejde kazdy tyden ze jo :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 22:10
@stinga píše:
fakt ve vaší školce ví, že jsi na emiminu třeba jako žlutýpes28? :mrgreen:

No právě žlutého psa nemám… :roll: :lol: mám dost osobní přezdívku :lol: :lol: ale jsem tu s tebou už x let :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1291
9.11.21 22:11
@Anonymní píše:

K čemu Ti to bude? Jestli se Ti něco nelíbí teď to s ředitelkou nebo zřizovatelem. Nemocné děti nemají ve školkách a školách co dělat. Ale bohužel je spousta rodičů, kteří nadopují své milované dítě paralenem a pošlou ho do školky. A budou tvrdit, jak je jejich dítě zdravé. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 22:12

@romik0013 hm takže taky super…no u nás je problém, že se to pak doma točí i měsíc…když je vás několik…a když je to od září po 4,5… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 22:13
@roba18 píše:
K čemu Ti to bude? Jestli se Ti něco nelíbí teď to s ředitelkou nebo zřizovatelem. Nemocné děti nemají ve školkách a školách co dělat. Ale bohužel je spousta rodičů, kteří nadopují své milované dítě paralenem a pošlou ho do školky. A budou tvrdit, jak je jejich dítě zdravé. :,(

Ale já to pravé řeším…a zajímá mě informativně situace jinde :kytka: Já si myslím, to co ty…nemocné děti mají být doma. Tím nemyslím jednou za den utřít nos…ale opravdu nemocné, kašel, teploty, průjem…

• Citovat
  • Nahlásit
854
9.11.21 22:14

Očividně jsi doma, tak dítě do školky neposílej aby náhodou nechytlo rýmičku. Jsou prostě rodiče, kteří musí do práce a jsou na výplatě existenčně závislí. Taky máme ve školce občas dítě s rýmou nebou kašlem, ale chápu, že někdy to proste jinak nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1291
9.11.21 22:15
@Anonymní píše:
@romik0013 hm takže taky super…no u nás je problém, že se to pak doma točí i měsíc…když je vás několik…a když je to od září po 4,5… :roll:

Bohužel s tím neuděláme nic, dokud nebude někde ve vyhlášce jasně stanoveno, že do školky můžou jen 100% zdravé děti a stejně i pak to bude na osobní odpovědnosti každého rodiče. A bohužel, tím jak se teď rozpoutává pomalu třídní boj ohledně Covidu a veškerého povinného a nepovinného očkování, si myslím, že někteří rodiče budou nemocné děti posílat do školek čím dál tím více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 22:17
@AnneElliot píše:
Očividně jsi doma, tak dítě do školky neposílej aby náhodou nechytlo rýmičku. Jsou prostě rodiče, kteří musí do práce a jsou na výplatě existenčně závislí. Taky máme ve školce občas dítě s rýmou nebou kašlem, ale chápu, že někdy to proste jinak nejde.

Já samozřejmě pracují. To, že jsem na emiminu neznamená, že pobirám rodicak. A ne nejde mi o rymičku, ale o NEMOC. Ale narozdíl od těch, kteří to ustojí s rýmou, mě dítě do odlezi při nejlepším s ATB

• Citovat
  • Nahlásit
27904
9.11.21 22:18
@Anonymní píše:
No právě žlutého psa nemám… :roll: :lol: mám dost osobní přezdívku :lol: :lol: ale jsem tu s tebou už x let :kytka:
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat