Nemůžu snést snachu

Anonymní
14.12.20 14:23

Nemůžu snést snachu

Syn studoval v Praze, kde už zůstal. Má tam práci a už i rodinu. Jeho ženu však nemohu snést. Málo k nám jezdí, asi kvůli ní. U jejich rodičů jsou pořád a k nám jezdí čím dál méně. Staví dům a mají ročního syna, pořád se na to vymlouvají. Ona že je prý unavená, že nemají výtah a bydlí v podkroví a přitom doma ani pořádně neuklidí. Vůbec nechápu, najednou jí dělá problém nosit jedno dítě a nákupy, jiné ženy nosí mnohem víc. Protože to prý syn kvůli stavbě nestíhá pomáhat. Taky aby jo. Když jsme u nich, mám pocit, že se přede mnou snacha jde schovat do vedlejší místnosti, jen co promluvím. Máte také někdo snachu z Prahy, co toho tolik nadělá?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26199
14.12.20 14:27

No já mám roční dítě, takže spíš chápu tu snachu než tebe. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26199
14.12.20 14:29
@Anonymní píše:
Syn studoval v Praze, kde už zůstal. Má tam práci a už i rodinu. Jeho ženu však nemohu snést. Málo k nám jezdí, asi kvůli ní. U jejich rodičů jsou pořád a k nám jezdí čím dál méně. Staví dům a mají ročního syna, pořád se na to vymlouvají. Ona že je prý unavená, že nemají výtah a bydlí v podkroví a přitom doma ani pořádně neuklidí. Vůbec nechápu, najednou jí dělá problém nosit jedno dítě a nákupy, jiné ženy nosí mnohem víc. Protože to prý syn kvůli stavbě nestíhá pomáhat. Taky aby jo. Když jsme u nich, mám pocit, že se přede mnou snacha jde schovat do vedlejší místnosti, jen co promluvím. Máte také někdo snachu z Prahy, co toho tolik nadělá?

Jinak, zapomněla jsem citovat :mrgreen: jak jim ty jako babička pomáháš? Evidentně se moc nepretrhneš a ještě jim do všeho kecáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6355
14.12.20 14:32

Snacha z Prahy je zlo kdyby aspoň byla z Brna :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3842
14.12.20 14:32

Tebe bych chtěla za tchýni :roll: ani bys nemusela být z Prahy.
Pokud staví dům svépomocí, tak to bude dost náročné po všech stránkách, nabídla jsi jim nějakou pomoc? Nebo umíš jen kritizovat, že snacha nemá uklizeno podle tvých představ a měla by (podle tebe) stíhat vic?
:nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9124
14.12.20 14:33

Po tom, co jsi zde napsala, se taky raději schovám, být tvou snachou :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67561
14.12.20 14:35

Taky tu snachu a vse okolo asi chapu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7343
14.12.20 14:37

Promin, ale ja se ji nedivim. Stacil mi na to tvuj jediny prispevek. Pokud tedy nejsi troll. Ale verim, ze ne, takovych exemp;laru jako jsi ty je bohuzel spousta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12978
14.12.20 14:39

No jooo z Praheee, to je hned jasny, ze je to krava :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
439
14.12.20 14:40

Nepíšeš odkud jste vy a odkud jsou rodiče snachy. Možná je to i o vzdálenosti. Píšeš o ní jako kdyby byla z Prahy. Tak je pak logické, že budou častěji u jejích rodičů.
Nepíšeš, jak je malý náročný. Možná byl hodně uplakané a náročné mimi a jeji rodiče jim prostě pomáhali (protože byli blíž).
A s tim úklidem.. co jako nemá uklizeno? Haldy plesnivého nádobí a šváby, nebo trocha neumyteho nádobí, pár drobků na koberci a všude hračky?

Samozřejmě nevíme, jak to vypadá doopravdy, ale spíš chápu snachu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3842
14.12.20 14:40
@Jana525 píše:
Promin, ale ja se ji nedivim. Stacil mi na to tvuj jediny prispevek. Pokud tedy nejsi troll. Ale verim, ze ne, takovych exemp;laru jako jsi ty je bohuzel spousta.

Taky tipuji trolla. Klasický anonymní (proč vlastně anonymní??) kontroverzní výkřik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
14.12.20 14:42
@Anonymní píše:

Dobrý pokus dneska, co bude příště? Nemůžu snést tchýni - vůbec nám se stavbou domu nepomáhá a není z Prahy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1856
14.12.20 14:44

Moje tchýně, nám vždycky pomáhala akorát způsobem, který ona uznala za vhodný… takže ve finále moc nepomáhala a vždycky měla plno řečí, jak je u nás všechno špatně… pak k nám na nějaký čas přestala i jezdit…

Asi mě taky moc nemusí… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24183
14.12.20 14:44

Zníš jako pěkná hydra, promiň…
80% věcí by sis měla vyřešit se synátorem, nikoliv být naštvaná na snachu (to, že nejezdí za tebou kvůli snaše je dost možná jen tvoje zbožné přání). A jestli ti rodina tak chybí, tak se seber a jeď ty za nima, ne? ;)
Můžeš pohlídat prcka, pomoct při stavbě,…
Ale ne, ty radši budeš frkat, že si mladá neumí s jedním dítětem ani uklidit a že si dovolí být častěji se svými rodiči, než s tebou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
14.12.20 14:45

„doma ani pořádně neuklidí“
„jiné ženy nosí mnohem víc“

Tchyni, ktera je schopna vypustit z pusy vyse zminene hlasky, bych teda ovsem chtela na navsteve aspon dvakrat do tydne a ob vikend bych k ni jezdila na navstevu. Tak urcite. Hlasim se do tymu Snacha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat