Nenapravitelná lhářka

Anonymní
5.11.19 07:53

Nenapravitelná lhářka

Ahoj holky,
nechci tady nikoho vystrašit, potřebuji se jenom vypovídat. Jde o to, že celý můj život stojí za houby. Částečně za to můžu sama, částečně lidi kolem. Jako dítě jsem hodně trpěla, jednou jsem už sem psala, byla jsem sex zneužitá, nikdy jsem od rodičů necítila, že by mě měli rádi, otec byl přítomen jenom fyzicky, nikdy jsem od něj nedostala žádný projev lásky. S mámou jsem neměla dobrý vztah. Měla jsem nulové sebevědomí díky rodičům, díky spolužákům a zůstalo mi to dodneška. Nejhorší je, že jsem začala lhát. Když jsem byla v pubertě, něco jsem ukradla. Měla jsem tenkrát přítele, byl vojín, já jsem ještě studovala na střední. Tehdy mě využíval, což jsem netušila, byla jsem zamilovaná. Já bych pro něj udělala cokoliv. A i jsem udělala. Neměla jsem peníze a chtěla jsem se kvůli němu hezky oblékat, koupit mu dárek k narozeninám.. tak jsem kradla. Samozřejmě, přišlo se na to. Vztah trval dlouhých téměř 5 let, pak odjel na rok na misi a pak když přišel, bylo to jiné z jeho strany, rozešel se se mnou. Hrozně mě to bolelo. Já pak odjela do Anglie…
V Anglii jsem se dávala dokupy, pak, po 3 letech jsem se seznámila s klukem, teď už mým snoubencem. Začali jsme spolu bydlet. Od začátku to bylo hodně problémové, zamiloval se do mě a já ani nevím, zůstala jsem s ním. Pak jsme měli problémy a on se třeba řezal do ruky. Stalo se to za ty 3 roky co jsme spolu, asi tak 3 krát. Řezal se i když jsem se s ním chtěla rozejít. Jednou na mě na ulici před lidmi plivnul, plivnul mi do tváře několikrát a nechal mě tam stát. Já brečela jak želva, lidé mi pomáhali. Pak mi přinesl kytky, koupil parfum.. omlouval se mi. Zůstala jsem. Řekla jsem o tom mámě. Ta ho od té chvíle nemá ráda. Lhala jsem jí, že jsme se rozešli.

Teď už jsme v Česku. Máma neví, že jsem pořád s ním, neví, že už nejsem v Anglii. Lžu mámě a lžu také příteli. Nevím co mám dělat, cítím se tak špatně. Dokonce příteli jsem lhala o tom, jaké mám příjmení protože za své se stydím. Všechno špatně a můžu si za to sama.

Jak z toho ven? Poslední dobou mám silné deprese a myšlenky na sebevraždu (ale nebyla by jsem schopná si něco udělat). Pořád jenom lžu, je to jako nemoc, nevím proč to dělám.

Taky jsem půl roku doma, bez práce, nejsem schopná najít si práci ani se dostavit na pohovor. Opravdu mi je mizerně. Nejhorší na tom je ale to, že za všechno si můžu sama. Bojím se, že když vyjdu s pravdou ven, bude to ještě horší…

Přítel začal pít, hulí travku a když je opilý je na mě zlý, nadává mi i na mojí rodinu. Když byl opilý a já chtěla spát, šel do cimry, zasvítil a kouřil v cimře. Prostě mi dělal zle. Já už nemůžu… Myslím, že on je na tom taky psychicky ne právě nejlíp, asi jsme se našli…

Nechci si už vymýšlet, nechci už lhát. Cítím se mizerně, někdy ani nevím proč vůbec jsme tady na tomhle světě když se jenom trápím celý život.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25661
5.11.19 08:23

Jestli jsem to pochopila, on je v UK a ty v cz? Tak už tady zůstaň a děj se do kupy a dej si do pořádku i život a začni znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 08:24

@pikola Ne, oba dva jsme v Česku, žijeme spolu.

• Citovat
  • Nahlásit
25661
5.11.19 08:40

A on je Čech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
5.11.19 08:41

V prvni rade bych se rozesla s clovekem, co ti plive do tvare a nasledne vydira tim, ze si ublizuje. Rozhodne bych navstivila psychologa. Nejdriv se musis dat dohromady, pak teprve resit praci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5241
5.11.19 08:45

Já bych v první řadě odešla od někoho kdo mě táhne ke dnu. Ty nejsi odpodvědná za to jestli on se řeže. Najdi si odborníka co ti pomůže se vyhrabat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 08:46

@pikola ano, je čech

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 08:48

@Náměsíčná Já taky nejsem svatá, lhala jsem mu. Lhala jsem mu, jak se jmenuji (myslím příjmení) a lhala jsem mu, že mám vysokou školu. Bála jsem se.. ani nevím proč jsem mu lhala v tomhle.. Je to nepochopitelné, já vím..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 08:50

@lolink Ano, možná jsem to měla udělat. Mámě jsem to řekla, ta ho nesnáší a řekla jsem jí, že jsme se rozešli. To ale byla lež. Prostě jedna lež za druhou a já už nemůžu… Já mu odpustila a dá se říct, že teď máme také klidné období.. až na ten alkohol a travku.

• Citovat
  • Nahlásit
20132
5.11.19 08:54
@Anonymní píše:
@lolink Ano, možná jsem to měla udělat. Mámě jsem to řekla, ta ho nesnáší a řekla jsem jí, že jsme se rozešli. To ale byla lež. Prostě jedna lež za druhou a já už nemůžu… Já mu odpustila a dá se říct, že teď máme také klidné období.. až na ten alkohol a travku.

Takový zanedbatelný detail :mrgreen: proč lidem lžeš? Myslíš, že si v něčem pomůžeš? Že na tebe budou koukat jinak? Vždyť si pod sebou řežeš větev :nevim: s partnerem bych to ukončila, asi bez velkého vysvětlování, mámě aspoň řekla, že jsi zpátky v ČR a začni od znova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25661
5.11.19 08:57

Když nejsi teď tak silná aby jsi to rozsekla, dej prosimtě aspoň pozor at nejsi ještě do toho těhotná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 08:57

@terien To sama nevím. Nevím proč lžu lidem kolem sebe, asi abych vypadala zajímavější…?? Můj život stojí za houby. Můžu si za to sama, nemám lhát. Lháře nikdo nemá rád. Jen nevím jak ven z těch lží.. Co říct příteli.. promiň, ale jmenuji se jinak… Sama tomu nerozumím. Teď budeme hledat pronájem a při podpisu smlouvy budou chtít i mojí občanku.. nevím co dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
20132
5.11.19 09:03
@Anonymní píše:
@terien To sama nevím. Nevím proč lžu lidem kolem sebe, asi abych vypadala zajímavější…?? Můj život stojí za houby. Můžu si za to sama, nemám lhát. Lháře nikdo nemá rád. Jen nevím jak ven z těch lží.. Co říct příteli.. promiň, ale jmenuji se jinak… Sama tomu nerozumím. Teď budeme hledat pronájem a při podpisu smlouvy budou chtít i mojí občanku.. nevím co dělat.

Pokud si myslíš, že on je ten, se kterým chceš hledat další bydlení a ztrácet další čas, tak ano, asi mu to budeš muset říct. Je teda hodně zvláštní, že doteď neviděl žádný tvůj podpis nebo doklad, ale budiž. Hlavně mu řekni pravdu, ne zas další lež, za kterou se schovaš - prostě jo Lojzo, jmenuju se tak a tak, stydím se za to, tak jsem to řekla jiné jméno. Promiň mi to. Ale jak už jsem psala, já bych to vzala za jiný konec, bez vysvětlování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20132
5.11.19 09:05
@Anonymní píše:
@terien To sama nevím. Nevím proč lžu lidem kolem sebe, asi abych vypadala zajímavější…?? Můj život stojí za houby. Můžu si za to sama, nemám lhát. Lháře nikdo nemá rád. Jen nevím jak ven z těch lží.. Co říct příteli.. promiň, ale jmenuji se jinak… Sama tomu nerozumím. Teď budeme hledat pronájem a při podpisu smlouvy budou chtít i mojí občanku.. nevím co dělat.

Pro koho potřebuješ být zajímavější? Myslíš, že to někoho zajímá ty tvé výmysly? Akorát se do toho zamotáš a budeš vypadat jako totální kravka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 09:10

@terien Doteď moje doklady neviděl, nebylo to potřeba. Nájemní smlouva, kde teď bydlíme, je psaná na něho. Ten vztah začal dost zvláštně a já ani nevěděla, že s ním zůstanu, nebrala jsem to vážně a pak už z toho nešlo vycouvat. Taky jsem přemýšlela, že jsi změním jméno.. ale nevím jestli je to dobrý nápad.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat