Nenosím do práce makeup - měla bych?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Mám pupínky a v obličeji zdravou lesní barvu.
Používám tónovací krém, pupínky to zcela nezamaskuje, jen trochu srovná barevné nedokonalosti a nevypadám, že do pěti minut zemřu na nedostatek krevního barviva.
Plus řasenka a barevný balzám na rty (protože tím krémem si zamažu i řasy a rty občas a fakt to vypadá divně =) )
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ano, řešíš blbosti. Pokud jsi celkově upravená, tak tohle je úplně jedno. Já taky makeup nenosím od korony, přestalo mě bavit patlat to pod roušky a už jsem se k tomu nevrátila. Mám jen tint, pleť to sjednotí a dá mi to trochu barvu, korektor pod oči, řasenku, obočí, něco jako tvářenku/kontury podle toho jak se mi chce a jdu. Kup si nějaký kvalitní korektor a třeba tu tvářenku.
Edit: ještě mě napadl makeup v pudru, teď to celkem letí - je to takový hutný pudr, ale krytí makeupu úplně nedosáhne. Jen to není úplně vhodné pro suchou pleť. Já to používám jako klasický pudr, nedávám toho moc.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ono taky, dost žen si makeup neumí dobře zapracovat a to pak vypadá zblízka strašně. Takže já fakt jen korektor, trochu pudru a hlavně trochu tvarenky. Upravit obočí, řasenka. Podle nálady třeba tužka na oči nebo linky. Úplně nenalicena vypadám bohužel jako mrtvola.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já mám pleť nejednotnou a s mikro jizvami po akné. Takže já make-up používám. Pudr na to ne, mojí pleti to nesvědčí.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
S make-upem se sjednotí pleť a vypadá prostě lépe a svezeji.Musi to být ovšem padnoucí odstín. Pouzivam makeup i tvareknu a ženská prostě vypadá lépe. Ale v práci jsme takové pouze 2co makeup používají.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Myslím, že řešíš blbosti. Make - up do práce netřeba. Pokud jsi jinak normálně upravená, čistá ![]()
Já používám korektor na zakrytí nedostatků, občas řasenku.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Pred materskou jsem pracovala v kanclu, chodika jsem ke klientum. Jen jsem korektorem zamaskovala nedostatky. Ani tu rasenku jako ty jsem nepouzivala.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Nenosim make-up, pouze tvarenku a rasenku a rtenku. Vubec netusim, zda me kolegyne pouzivaji make-up. Taky pracuji v kancelari. Takze - neresit
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ne opravdu se nemusíš líčit když nechceš. Já se nelíčím vůbec, maximálně balzám na rty ( trpím a suché a popraskané ), sem tam si vyčistím pleť a to je tak všechno.
Je to na tobě, nekoukej na ostatní. A nemyslím si že bych bez líčení vypadala jak šmudla. Naopak x lidí mi říká že se nemusím malovat.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Pokud máš hezkou pleť, neni makeup třeba. Pokud máš červené fleky, pupínky, nebo jiné nedokonalosti, tak bych si ho rozhodne dala.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Záleží na tom jak vypadas, někdo make-up nepotřebuje, někdo vypadá lépe s makeupem.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
90% žen by udělalo nejlíp, kdyby makeup přestalo používat. Neumí s ním pracovat, nemají vhodný odstín a vypadá to hrozně.
Používám jen řasenku a stíny, abych zvýraznila oči, na sjednocenou barvu kašlu, mám pigmentový skvrny na tvářích, ale prostě to ke mě patří. Nejvíc práce stejně udělá úsměv a hydratovaná pleť. Sebelíp nalíčená mumie je pořád jen mumie.
- Citovat
- Upravit
Tak to je úplně na tobě, ono umět si správně dát make up taky není jen tak. Já třeba makeup fakt nosím, aspoň to BB, i ten pudr - a už mi několik lidí řeklo, že je super, že mám tak bezva pleť, že ten make up nepotřebuju a můžu si dovolit chodit bez něj. ![]()
Zlatý voči! Chlapi teda všichni mají za to, že jsem totál nenalíčená, a to mám i stíny (sice nude, ale je to tam).
Řasenku třeba nepoužívám, furt si šahám do očí, navíc se mi ty řasy matlají na sluneční brýle - takže pro mě lepší bez řasenky. Ale úplně chápu, že pro někoho je lepší být bez make upu.
To je jako s korektorem - mně třeba většina vůbec nesedí, leze mi to do vrásek, který tam v reálu ani nejsou, takže radši tam hodím to BB, co nikam neleze.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Řešíš blbosti. Mám kancelářskou práci a makeup nenosím, ani ho nemám doma. Když se mi hodně chce, tak použiju řasenku. A to je vše. Nikdo to nikdy v práci neřešil.
- Citovat
- Upravit
Jee holky tak to jste mě potěšily
Žiju ve svém introvertním vesnickém světě, před rd jsem také v podstatě pracovala sama s minimem lidí a tak mě asi trochu vyděsil blížící se nástup do velké firmy a prostředí, které v podstatě neznám.
Pleť si myslím, že mám v pohodě. Občas nějaký pupínek v době mensesu.
- Citovat
- Upravit