Neplodné a ZLÉ!! ;-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 00:15
Neplodné a ZLÉ!! ;-)

Dobrý večer,

jiná dnešní diskuze mě ponoukla k tomu založit téma, nad kterým už nějakou dobu přemýšlím.
PŘEDEM BYCH ALE CHTĚLA POŽÁDAT TY, CO BUDOU MÍT NUTKÁNÍ ZDE NAPSAT, JAK JSME STRAŠNÉ A JAK ONI SE SNAŽILI nebo NESNAŽILI X LET A NIC TAKOVÉHO NEMĚLI A BRALI TO V POHODĚ a podobné komentáře, aby se jich zdrželi. My je známe. Netřeba se opakovat. Díky. (a ano, i psychiatra/psychologa jsem navštívily)

Holky, vy, co jste se stejně jako já x let snažily/snažíte a už vám z toho hrabalo, tohle je diskuze pro vás/nás.
Dítě už mám. Nedávno jsem potkala známou a přesně jako bych se viděla před lety, úplně mě přeletěla pohledem, jak kolem nás šla. Jako bychom tam nebyli. Muselo to hodně bolet, vím o ní, že jim to nejde roky..Úplně jsem to cítila.. a znala.
Tak jsem si vzpomněla, jak jsem to měla. Jak jsem nenáviděla rodinné oslavy, protože jsem věděla, že budou narážky.
Jak jsem pokaždé čekala, kdo další oznámí těhotenství.
Jak jsem vynechávala třídní srazy, pak už i návštěvy a oslavy.
Jak jsem nedostala práci, protože jsem vdaná a ve věku, kdy budu chtít dítě.
Jak jsem měla vztek na široké okolí a každou těhotnou co jsem potkala.
A ne, není to, že bych jim to nepřála, ale..

Takže se pojďme anonymně asi teda..? vypovídat z něčeho, zač se teď třeba i stydíme, ale víme, jak strašný tlak to na psychiku je a že psycholog/čas/nemyslet :zed: jsou houby platní.

Já jsem jednou seděla v kuchyňském studiu a se mnou těhotná a přesto že přišla po mě jí dal obsluhující přednost, aniž mi k tomu něco řekl a já ve vzteku řekla manželovi který volal kdy už půjdu, že mě předběhla stará a tlustá ženská tak, aby ona to slyšela (jestli to čteš, promiň) :mrgreen:
Taky jste se přestaly stýkat s některýma kamarádkama, protože jste to prostě neunesly?

Děkuji za vaše sdílení, anonym asi pochopitelný. Snad se tomuto hateři vyhnou, je to fakt citlivé téma a do hlavy nám nikdo nevidí, že jo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »
Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 10.03.19 04:59

Omg… k tomu psychiatrovi dochazis porad, doufam… nekdo mit dite nemuze, priroda neni blba a nepovoli to, asi prave i diky tomuhle vysinuti, krery mas, to neslo. To jako lidi s nemocnymi detmi maji nenavidet ty zdrave? Tlusty, co se sebou nic nedelaj maj nenavidet a stranit se hubenym? Ja se nedivim, kdyby ostatni radeji utlu kontakt s tebou.

Verun83
Echt Kelišová 9431 příspěvků 10.03.19 05:07

Stara tlusta zenska??? 8o karma je zdarma. Hodne stesti.

Lychee13
Závislačka 3157 příspěvků 10.03.19 05:57
@Anonymní píše:
Dobrý večer,

jiná dnešní diskuze mě ponoukla k tomu založit téma, nad kterým už nějakou dobu přemýšlím.
PŘEDEM BYCH ALE CHTĚLA POŽÁDAT TY, CO BUDOU MÍT NUTKÁNÍ ZDE NAPSAT, JAK JSME STRAŠNÉ A JAK ONI SE SNAŽILI nebo NESNAŽILI X LET A NIC TAKOVÉHO NEMĚLI A BRALI TO V POHODĚ a podobné komentáře, aby se jich zdrželi. My je známe. Netřeba se opakovat. Díky. (a ano, i psychiatra/psychologa jsem navštívily)

Holky, vy, co jste se stejně jako já x let snažily/snažíte a už vám z toho hrabalo, tohle je diskuze pro vás/nás.
Dítě už mám. Nedávno jsem potkala známou a přesně jako bych se viděla před lety, úplně mě přeletěla pohledem, jak kolem nás šla. Jako bychom tam nebyli. Muselo to hodně bolet, vím o ní, že jim to nejde roky..Úplně jsem to cítila.. a znala.
Tak jsem si vzpomněla, jak jsem to měla. Jak jsem nenáviděla rodinné oslavy, protože jsem věděla, že budou narážky.
Jak jsem pokaždé čekala, kdo další oznámí těhotenství.
Jak jsem vynechávala třídní srazy, pak už i návštěvy a oslavy.
Jak jsem nedostala práci, protože jsem vdaná a ve věku, kdy budu chtít dítě.
Jak jsem měla vztek na široké okolí a každou těhotnou co jsem potkala.
A ne, není to, že bych jim to nepřála, ale..

Takže se pojďme anonymně asi teda..? vypovídat z něčeho, zač se teď třeba i stydíme, ale víme, jak strašný tlak to na psychiku je a že psycholog/čas/nemyslet :zed: jsou houby platní.

Já jsem jednou seděla v kuchyňském studiu a se mnou těhotná a přesto že přišla po mě jí dal obsluhující přednost, aniž mi k tomu něco řekl a já ve vzteku řekla manželovi který volal kdy už půjdu, že mě předběhla stará a tlustá ženská tak, aby ona to slyšela (jestli to čteš, promiň) :mrgreen:
Taky jste se přestaly stýkat s některýma kamarádkama, protože jste to prostě neunesly?

Děkuji za vaše sdílení, anonym asi pochopitelný. Snad se tomuto hateři vyhnou, je to fakt citlivé téma a do hlavy nám nikdo nevidí, že jo.

Soudit tě nebudu,v téhle situaci jsem naštěstí nebyla,ale opavdu jsi byla hodně zlá,což může být důvod,proč to nešlo. A zároveň si nemyslím,že by to bylo tím,že jsi nemohla mít děti,jsi prostě v jádru zlá a je to Tvoje povaha,ať děti máš,neboo ne.

alisekR
Kelišová 5680 příspěvků 10.03.19 06:00

I když bych byla ochotná pochopit tvoje zoufalství. Tak nikdy nepochopím ženskou zlobu. :zed: mluvit o těhotné jako o staré a tlusté? Dřív bylo běžné, že se těhotné třeba pouštěly sednout apod. Dnes jsou lidi nevychovaní křupani a na to dojedeme všichni. Já jsem při snaze o druhé miminko dvakrát potratila a myslíš, že jsem něco takového třeba přála jiným? Ne, fakt ne!!!! Říká se přej a bude ti přáno!

mau-mau
Závislačka 3666 příspěvků 10.03.19 06:23

No, tak nepůjdu do tebe jako ostatní, nemyslím si, že příroda ví, co dělá, protože to tak není. Nechápu záměry boha a přírody, když rozdává dětem rakoviny, vývojové vady a downy a podobně. :roll: To jsou omyly přírody spíš.. takže jsi neplodná podle mě jen náhodou. A nad tou historkou jsem se pousmála, je to teda hustý, kam to došlo. Ale umím tě i pochopit. Naštěstí to máš za sebou, poučila jsi se, evidentně, tak sláva. Prostě nemůžeme vyhrát ve všech oblastech, někdo je možná úspěšný i tam, kde se o to nijak nezasloužil a měl prostě štěstí, ale každý má určitě aspoň něco, za co by na sebe mohl být pyšný. Tak na to myslet a když závidět, tak jen zdravě, bez nenávisti. :palec:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1457 příspěvků 10.03.19 06:25

Já teda strávila dva a půl roku behanim po doktorech, abych měla miminko, ale tohle vážně neznám. Jo, kamarádce jsem se rozbrečela nad kočárkem, když se zeptala kdy budeme mít miminko my. Každé těhotenství v okolí jsem tajně obrecela. A když čekala kolegyně dítě, tak jsem se jí začala vyhýbat, protože jsem se nezvladala s ní upřímně radovat aniž by mi šly slzy do očí. Ale opravdu jsem nebyla na nikoho hnusná. Tohle už je moc. :? A komentáře, že příroda ví co dělá a proto jsi nemohla mít dítě jsou taky pěkně hnusný. Přesně tohle si chce každá žena, které to nejde přečíst a tím nemyslím zakladatelku, ale všechny co stále marně doufají. :? Proto alkoholici, fetky a lidi, co svoje děti mlátí nemají problém, že? :? Ony ty detne ženy jsou zlé úplně stejně, taky se jedna bavila tím že mi predhazovala že má zdravé dítě na první dobrou, nebo mi hustila do hlavy že jako bezdetna ničemu nerozumím a jsem menecenna. A když jsem otěhotněla, tak se se mnou přestala stýkat, protože už neměla navrch. Jinak má totiž vlastní vinou zpackany život. Ona zloba a závist s nefunkční reprodukční soustavou vážně nesouvisí :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 07:00
@Serpentini píše:
Já teda strávila dva a půl roku behanim po doktorech, abych měla miminko, ale tohle vážně neznám. Jo, kamarádce jsem se rozbrečela nad kočárkem, když se zeptala kdy budeme mít miminko my. Každé těhotenství v okolí jsem tajně obrecela. A když čekala kolegyně dítě, tak jsem se jí začala vyhýbat, protože jsem se nezvladala s ní upřímně radovat aniž by mi šly slzy do očí. Ale opravdu jsem nebyla na nikoho hnusná. Tohle už je moc. :? A komentáře, že příroda ví co dělá a proto jsi nemohla mít dítě jsou taky pěkně hnusný. Přesně tohle si chce každá žena, které to nejde přečíst a tím nemyslím zakladatelku, ale všechny co stále marně doufají. :? Proto alkoholici, fetky a lidi, co svoje děti mlátí nemají problém, že? :? Ony ty detne ženy jsou zlé úplně stejně, taky se jedna bavila tím že mi predhazovala že má zdravé dítě na první dobrou, nebo mi hustila do hlavy že jako bezdetna ničemu nerozumím a jsem menecenna. A když jsem otěhotněla, tak se se mnou přestala stýkat, protože už neměla navrch. Jinak má totiž vlastní vinou zpackany život. Ona zloba a závist s nefunkční reprodukční soustavou vážně nesouvisí :roll:

Taky jsem od švagrové poslouchala jako bezdětná, že ničemu nerozumím, chovala se ke mně jako k méněcenné. Chovala se ke mně tak, i když jsem měla první dítě, protože jsem neměla zkušenosti jako ona. Teď mám děti dvě, ona jedno a pořád se chová tak, že jsem úplně blbá a neschopna a radši jsem děti nemalé mít, protože se o ně neumím pořádně postarat a vychovat je. :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.19 07:08

Dostaneš sodu. Už ji dostáváš, kecy typu, že jsi nemohla mít dítě, protože jsi v jádru zlá a byl to záměr a podobně, ty jsou vlastně na stejné úrovni jako tvůj útok na tu těhotnou. Nemožnost těhotenství není záměr boha nebo odplata vesmíru za to, že je někdo zlý. Je to dobou, ničíme sami sebe. Neplodných ( jakože počneme si sami v ložnici) je čím dál víc párů a zhoršuje se to a bude se to zhoršovat. Je-li to záměr od boha, bůh nás chce vyhladit nebo nechat převálcovat jinou rasou. Teď k dávným bolístkám, nemohla jsem otěhotnět přes deset let. Teď mám nakonec po dost „těžkých bojích“ spoustě peněz a nervech dvě skvělé děti. A ještě stále si pamatuju to strašné zoufalství. My to s manželem řešili hodně cestováním, viděli jsme velký kus světa. Byl to náš únik. Takže jsme makali a pak si užívali všech těch peněz, co jsme vydělali, protože nám nic jiného nezbylo. Reakce rodiny a okolí byla vesměs „zlá“ . Byli jsme za ty, co nemají děti, aby se nemuseli obětovat dětem, a mohli si užívat, byli jsme líní na to mít děti, no těch hlášek byly spousty a spousty. A když jsme v nejužší rodině, tchyni, řekli, že prostě už máme za sebou několik cyklů IVF a prostě se nedaří, tak jsme dostali vynadáno, že nemáme mít děti, tak co si lezeme pro umělé dítě. Moje pocity z té doby. Obrečela jsem každé těhotenství v rodině a okolí. Nesmírně jsem jim to všem záviděla. Neměla jsem vůči nim zlé myšlenky, spíš lítost vůči sobě. Od té doby jsem na emiminu, hodně mi pomáhaly diskuze IVF, být prostě ve spojení s těmi, co přesně ví, co cítím. Kdo tam nebyl, nepochopí a odsoudí tě jako zlou ženskou. Nikdy jsem nikomu neublížila, byly to mé vnitřní pocity. Dokonce jsem si v noci představovala, jak zaklepe na dveře ženská, dá mi do ruky dítě, řekne já spala s vašim mužem, on mě zbouchl, tady ho máte, já ho nechci. Bylo to hodně složité období. Kdybych si mohla něco přát ( krom zdraví a světového míru :mrgreen: ), přála bych si, aby moje děti jednou mohly mít děti v klidu, aby si řekly chci miminko a v poklidu doma v ložnici při milování prostě počaly. Kdo tím neprošel, nikdy tě nepochopí.

BublinaL
Povídálka 20 příspěvků 10.03.19 07:08

Taky jsem obřečela když se švagrová dozvěděla že se snažíme a byla se svým tehdy ještě přítelem necelej rok a řekla že se začnou snažit taky a na první dobrou byla těhotná. Myslela jsem tenkrát že jim nezvládnu jít ani na svatbu protože to na 100% udělala naschvál. Myslím že normálně by ještě počkali. Co jsou některé ženské schopny vypustit z pusy je šílené. A teď taky nemluvím jen o zakladatelce. Tolik zlých lidí má děti a vy tady píšete něco takovýho :zed: říct že příroda ví co dělá a tak proto nemohla otěhotnět… jste úplně na stejné úrovni jako zakladatelka…

GabinkaCh
Závislačka 3606 příspěvků 10.03.19 07:11

Nechápu co tím chce říct

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34620 příspěvků 10.03.19 07:28

Já jsem to také tak měla. Věděla jsem, že se musím ovládat, protože většinová společnost to prostě nepochopí a neakceptuje - ono teda ani není divu. Hodně mi pomohlo emimino a skupina „psychika snažilky“, kde jsme si mohly vzájemně psát „jak nás zase těhna strkala břichem“.

Neplodná zažívá velké trápení, má rozhodně nárok na psychické potíže. Na psychicky nemocné je třeba brát ohledy a je třeba omluvit jejich nevhodné projevy, na straně těch „narušených“ je zase třeba kápnut božskou, aby lidi věděli, že není jen prostě sprostá a zlá, ale že je nemocná.
Samozřejmě pro neplodku je lepší, když to dokáže maskovat a najde nějaký kroužek, kde odpustí páru a nikoho neurazí.

Je dobře, že se o tom mluví, tak se třeba mohou lidem rozšířit obzory.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34620 příspěvků 10.03.19 07:31
@alisekR píše:
I když bych byla ochotná pochopit tvoje zoufalství. Tak nikdy nepochopím ženskou zlobu. :zed: mluvit o těhotné jako o staré a tlusté?

A co se jako té těhotné stane?
Hele těhule s dealerem kuchyní si nejspíš jen poklepali na čelo a vrhli na zakladatelku opovrzlivy pohled.
Tehule ma sympatie vetsinove spolecnosti.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1904 příspěvků 10.03.19 07:32

@BublinaL ježiš, tohle je taky názor, který tu poslední dobou čítám nějak často. Jak jako naschvál? Ona si řekla: těm to určitě nepůjde, mně to půjde snadno, takže otěhotním dřív a naštvu ji tím, hezky jí ublížím, to bude pro mě potěšení? To si snad opravdu nemůžeš myslet. To je právě ten neobjektivní náhled žen, o kterých zakladatelka mluví. Prostě jste jí tím svým snažením vnukli nápad, ženské od 25 stačí fakt málo, aby začala toužit po dítěti. A že jí to šlo hned je ohromné štěstí. Rozhodně ne promyšlený naschvál. My jsme se teda taky snažili dlouho a kolem mě všechny těhotněly. Ale aby mi něco podobného přišlo na mysl, to opravdu ne.

Kelsey
Hvězda diskuse 45613 příspěvků 10.03.19 07:32

To je zase ta pani, ktera chce mit pritelovo dite a nesnasi jeho dceru?
Opravdu navstiv psychiatra. Nic jineho nepomuze.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 32 Další »
Váš příspěvek
Reklama