Neplodnost - nevyřešená minulost?

Anonymní
26.2.16 23:52

Neplodnost-nevyřešená minulost??

Máte některá zkušenost s tím, že vám v početí brání nevyřešený vztah s matkou??Pokud ano, jak jste to vyřešili a zplodili dítě??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

722
27.2.16 00:06

Primo s konkretnim pripadem ne, ale s tim ze psychika dela hodne ano.. me pomohlo zmenit praci, snazeni o mimco jsme posunuli na dobu neurcitou a najednou jsem byla tehotna. Co zkusit nejakeho psychologa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
27.2.16 00:37
@Anonymní píše:
Máte některá zkušenost s tím, že vám v početí brání nevyřešený vztah s matkou??Pokud ano, jak jste to vyřešili a zplodili dítě??

Vys*rala jsem se na ni. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
27.2.16 00:51

Ne, bránila mi reprodukční imunologie, nízká ovariální rezerva a antiphospolipidový syndrom.

Nicméně, znám jednu holčinu, která měla složité vztahy a chodila na rodinné konstelace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.16 01:05
@kattulda001 píše:
Primo s konkretnim pripadem ne, ale s tim ze psychika dela hodne ano.. me pomohlo zmenit praci, snazeni o mimco jsme posunuli na dobu neurcitou a najednou jsem byla tehotna. Co zkusit nejakeho psychologa?

K psycholozce už chodím, právě tam jsem zjistila příčinu…

• Nahlásit
  • Citovat
2098
27.2.16 01:29

Takovou souvislost slyším poprvé. Ano, psychika dělá hodně, že by šlo konkrétně o vztah matky s dcerou? 8o I když psychickou nepohodu může způsobit cokoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5772
27.2.16 06:41
@Anonymní píše:
Máte některá zkušenost s tím, že vám v početí brání nevyřešený vztah s matkou??Pokud ano, jak jste to vyřešili a zplodili dítě??

A kdopak ti neco takoveho rekl?

Vis, valna vetsina lidi ma neco nevyreseneho s matkou, otcem, sourozenci, partnery soucasnymi i minulymi atd atp… ale ze by toto zpusobovalo neplodnost? Umis si takovou tezi predstavit za valky? Nebo ve stredoveku?

Ja jen, abys k neplodnosti, kterou celkem uspesne „leci“ doktori, jeste nepridala problemy jine… nebo nedejboze tu neplodnost resila vyhradne pres new age…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.16 06:55

Ano mám takovou zkušenost to dokonce 2× v jedné rodině. vyřešili jsme to psychoterapií zaměřenou na tělo - témata. separace od matky (jejího příběhu), přijetí ženství, přijetí vlastní živosti a radosti.

• Nahlásit
  • Citovat
920
27.2.16 07:04
@Anonymní píše:

Hlubinna regrese ;) Cekame dvojky :mrgreen:. Nevim, na kolik to souvisi, ale cekali jsme na mimca vic jak pet let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6161
27.2.16 07:20

Minulost ovlivňuje přítomnost. Přítomnost ovlivňuje budoucnost. Nemusíš nutně chodit do minulosti. Můžeš začít teď. Jsi úžasná a jedinečná žena, všechny jimi jsme. Je čas si to uvědomit a začít tak žít. Budeš mít úžasné děti!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
997
27.2.16 13:44

Nam to neslo diky byvale praci, byla jsem tam 2,5roku, samy stres, prace navic, sileny smeny, ale ja to milovala, super prachy, to ano, ale porad cachry machry se zamestnanci, nevedela jsi co bude zitra, o casu na obed ani nemluvim… Takzeee sem pak byla odejita a 2tydny po flakani se doma a relaxu, se zadarilo! Nahoda? Nevim… Psychika fakt dela dost. Zas to ale neprehanej s psychologama a litanim po vysetreni, to ti da zabrat vic nez dost jeste k tomu vsemu a to neni dobry

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.16 16:29

Mám hrozné vztahy s matkou, totálně mi srážela sebevědomí, dělala nám (mi a manželovi) naschvály, pořád nám chtěla řídit život a neustále byla se vším, co děláme, nespokojená.. až když jsem ji poslala k šípku a přetrhala s ní veškeré vazby, podařilo se mi otěhu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama