Nepravidelná menstruace

53
3.1.10 20:10

Nepravidelná menstruace

Ahojky holky!
Máte někdo zkušenosti, jak vyvolat bez lékaře opožděnou menstruaci?
Mám prý polycystické vaječníky, jsem v Pronatalu od září 09, první IUI se nám nezdařilo. Zapomněla jsem si říci o napsání Duphastonu, chtěla jsem to zkusit bez léků, ale jak tak vidím tak mi to nebude chodit. T test je negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9576
3.1.10 20:47

Ahoj, sice neporadim, ale radu také uvítám..PCOS mám také a teď jsem zrovna 43DC a MS ne a ne přijít :-?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4271
3.1.10 21:55

Já se potýkám s nepravidelnou MS od začátku, co jí mám. Ani 2 porody mi to neupravily. Takže 40 a více dní je u mě normální. Jednou jsem zkoušela krém, který obsahoval fytoestrogeny. Musím říct, že se mi MS tenkrát zpravidelnila, pár cyklů bylo v rozmezí 28-35 dnů. Ale jakmile jsem to přestala mazat, tak se to zas rozhodilo. Ale je to už pár let. Možná bude i dneska něco takového existovat, lepší než hormonální injekce. Sice jsem nic moc neporadila, já bych zkusila pohledat nějakou přírodní cestu. Hned to asi ale nezabere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4271
3.1.10 22:02

TOHLE a taky TOHLE jsem našla na netu.....

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.11 13:52

Mohl by mi někdo poradit?? Mám již jedno dítko a chtěli by jsme si časem pořidit i druhé. Bohužel mám po porodu strašně nepravidelnou MS. Někdy je v kuse 3 týdny, potom 10 pauza, opět 17 dní oktor mi napsal norethisteron (hormonální kyretáž) a poté antikoncepci. Nyní jsem dobrala 1 platíčko a již 6 dní čekám na MS, která ne a ne přijít..... Máte některá radu, jak upravit cyklus i bez užívání antikoncepce? Nerada bych do sebe dávala hormony- spíše bych ráda aby se tělo vyčistilo

• Citovat
  • Nahlásit
3089
29.10.11 14:11

Anonymní a neměl by tě dr. spíš poslat na nějaké vyšetření,to že pořád krvácíš není normální,tohle věšinou způsobuje endometrioza a na tu bohužel nepomáhají bylinky nebo tak něco,ale jen hormony :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12505
29.10.11 14:12
Anonymní píše:
Mohl by mi někdo poradit?? Mám již jedno dítko a chtěli by jsme si časem pořidit i druhé. Bohužel mám po porodu strašně nepravidelnou MS. Někdy je v kuse 3 týdny, potom 10 pauza, opět 17 dní oktor mi napsal norethisteron (hormonální kyretáž) a poté antikoncepci. Nyní jsem dobrala 1 platíčko a již 6 dní čekám na MS, která ne a ne přijít..... Máte některá radu, jak upravit cyklus i bez užívání antikoncepce? Nerada bych do sebe dávala hormony- spíše bych ráda aby se tělo vyčistilo

na to je nejlepší doktor..pokud to máš až takhle..
jinak tedy zkus kontryhelový čaj jinak nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3089
29.10.11 14:14

Tak kontryhelový čaj bych určitě nedoporučovala,po tom by jí ta sliznice dorůstala ještě víc :-?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.11 14:18

dr. mi utz dělal, ale neřekl nic negativního. Jen vím, že říkal, že mám na obou stranách stejně velké folikuly, což být nemá. Nasadil prášky a prý by to mělo být dobré.

• Citovat
  • Nahlásit
1
11.11.11 07:23

Mě pomohl heřmánkový čaj. Dva hrnky denně a po 3 dnech jsem to dostala. Předtím 3 měsíce nic. Mám s tím problémy kvůli štítné žláze (hyperfunkce) a bojím se brát jakékoliv hormony abych si nerozhodila štítnou žlázu, kterou mám ted po letech v normě, takže dřív než jdu k doktorovi, zkouším bylinky. Heřmánek se používá na vyvolání opožděné menstruace a fakt funguje! Předtím jsem zkoušela, červené víno (kromě kocoviny, žádný efekt), vlašské ořechy (ty už nemůžu ani vidět) a heřmánek fakt pomohl :-D
Pro jistotu ho budu pít vždy 3 dny před termínem… Už 4 roky neberu HA a bez prášků od doktora prostě menstruaci nedostanu :cry: Snad pomůže i Vám!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3251
11.11.11 20:14

Holky,já mám opačnej problém,já mám zas ms po 22 - 24dnech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.12 07:14

Ahoj,

Chci se zeptat, zda je normální, když jsem dva měsíce zpět dostala menzes 6.9. další byla 2.10. a za listopad ji mám ode dneška..? že se to tak posouvá, že jí mám tedy v říjnu dvakrát… žádnou HA neberu, vysadila jsem asi před 4.měsíci… díky za odpověd…

• Citovat
  • Nahlásit
7320
29.10.12 07:17

Ahoj,

nevidím v ničem problém, první cyklus 26 dní a druhý cyklus 27 dní (počítám narychlo, tak snad je to správně). Občas ti vyjde, že ji budeš mít v měsíci „2ד, protože bys ji musela mít po více než 30 dnech, aby ti vyšla na další měsíc. Důležitá je délka cyklu, tzn., po kolika dnech přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.12 07:32

Ok děkuju :) :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
1523
29.10.12 15:19

Ahojte,

Taky mám problémy s menstruací, 3 měsíce mám vysazenou HA, první menstruace v poho asi po 25 dnech, pak přišla znovu po 15 dnech, potom po 23 dnech 1 den špinění a pořád čekám 38 den a nic, k doktorce pro injekci se mi nechce… tak že bych zkusila ten heřmánek… nevím co s tím, takhle asi mimi nepořídíme. Budu ráda za každou radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama