Nepřestávající štěkot psa

Anonymní
24.5.16 14:45

Nepřestávající štěkot psa

Dobrý den,
již druhým rokem řešíme sousedčina psa. Bydlíme vedle nich v rodinném domě, mají velkou zahradu, dva vlčáky, jeden volně běhá po zahradě, ten je v poho, druhého má doma, s ním jsou neustále problémy. Pouští ho jen na balkón, který je asi 5 m od naších oken do kuchyně, balkón je celý posraný a pochcaný, což při jídle je opravdu chutný pohled.Nebo ho přivazuje k tyčce na cca 3 m vodítko, pes kolem jen běhá a řve, ne přerušené, ale v kuse. Praktický pod našími okny. manžel v sobotu už po ni vyjel, že se to nedá poslouchat, ji samé to vadí, nechce ho ani doma ani venku, nic s tím nehodlá dělat. Ví, že si sousedé stěžují, ale evidentně je jí to jedno. Už mě nebaví trávit víkendy se špuntama v uších, už jsem opravdu zralá na antidepresiva.Okno se nedá otevřít, ten štěkot je strašný. Na zahrdu se jít taky nedá. Jak se tomu bránit? Dělám na 3 směny a když ho odpoledne přiváže, když spím, tak se ani spát nedá. Opravdu už mě naapdá jen to, že ji ho otrávím. Pes se za celé 2 roky po zahradě na volno neproběhl, jen u té tyče.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7709
24.5.16 14:49

Vyborny napad, potrestat za to, ze je sousedka krava, bolestivou smrti psa. :roll: Ja chapu, ze je to neprijemne a uprimne receno nevim, co by se dalo delat, pokud nerusi nocni klid, ale budte prosim trochu soudna a netrapte to zvire za neco, co zpusobuje jeho majitel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11416
24.5.16 14:51

Zavolala bych policajty, vždyť tohle je týrání zvířat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59331
24.5.16 14:51
@Anonymní píše:
Dobrý den,
již druhým rokem řešíme sousedčina psa. Bydlíme vedle nich v rodinném domě, mají velkou zahradu, dva vlčáky, jeden volně běhá po zahradě, ten je v poho, druhého má doma, s ním jsou neustále problémy. Pouští ho jen na balkón, který je asi 5 m od naších oken do kuchyně, balkón je celý posraný a pochcaný, což při jídle je opravdu chutný pohled.Nebo ho přivazuje k tyčce na cca 3 m vodítko, pes kolem jen běhá a řve, ne přerušené, ale v kuse. Praktický pod našími okny. manžel v sobotu už po ni vyjel, že se to nedá poslouchat, ji samé to vadí, nechce ho ani doma ani venku, nic s tím nehodlá dělat. Ví, že si sousedé stěžují, ale evidentně je jí to jedno. Už mě nebaví trávit víkendy se špuntama v uších, už jsem opravdu zralá na antidepresiva.Okno se nedá otevřít, ten štěkot je strašný. Na zahrdu se jít taky nedá. Jak se tomu bránit? Dělám na 3 směny a když ho odpoledne přiváže, když spím, tak se ani spát nedá. Opravdu už mě naapdá jen to, že ji ho otrávím. Pes se za celé 2 roky po zahradě na volno neproběhl, jen u té tyče.

stěžovat si.. na hygienu (překročení hluku), na obec atd.. ale nepočítej s tím, že to jen tak půjde :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15588
24.5.16 14:52

Udala bych ji, že psa týrá. Určitě netrávit. Ten pes za to nemůže, on je v podstatě větší chudák než vy všichni dohromady :( Zajímalo by mě, proč jeden pes na zahradě běhat může a druhý musí být na balkoně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
24.5.16 14:53

Otravite??? 8o a vite ze za to ten pes nemuze ale muze za to majitelka? Muzete podat stiznost a psa si nekdo muze vzit nekdo kdo se o nej bude starat a davat mu lasku a chodit snim na prochazky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
CokeLady
24.5.16 14:53

To je neřešitelný problém… pokud by k tomu byly důvody, tak zavolat policajty s podezřením na týrání zvířat, případně hygienikem nechat změřit hladinu hluku. Proti hlasitým projevům zvířat přes den moc obrany není, třeba v paneláku pes celý den sám a veje a veje a nic s tím - týraný není, hladiny hluku v normě, v noci noční klid neruší.

Já mám vždy chuť otrávit ty majitele, těch zvířat je mi líto.

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
24.5.16 14:54
@sakota píše:
Vyborny napad, potrestat za to, ze je sousedka krava, bolestivou smrti psa. :roll: Ja chapu, ze je to neprijemne a uprimne receno nevim, co by se dalo delat, pokud nerusi nocni klid, ale budte prosim trochu soudna a netrapte to zvire za neco, co zpusobuje jeho majitel…

Vám by se to líbilo, kdyby vám denně pod oknama štěkal vlčák? S tou otravou to samozřejmě nemyslím vážně. Domluvit se s ní nedá, na sousedy ona kašle, psa přiváže a jde s prominutím do řiti. Ani ho neokřikne, pes jen uvázaný na slunci, druhý kolem něj běhá, to je týrání psa.

• Nahlásit
  • Citovat
1143
24.5.16 14:54

To je fakticky neresitelne proti vuli vlastnika psa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.16 14:55
@luciesta píše:
Otravite??? 8o a vite ze za to ten pes nemuze ale muze za to majitelka? Muzete podat stiznost a psa si nekdo muze vzit nekdo kdo se o nej bude starat a davat mu lasku a chodit snim na prochazky…

Procházku on ani neví co to je, jednou se s ním prošla po zahradě, na vodítku, jinak je jen na balkóně nebo přivázanývenku u tyče. Je to baba na zabití.

• Nahlásit
  • Citovat
Terdul
24.5.16 14:55
@Anonymní píše:
Vám by se to líbilo, kdyby vám denně pod oknama štěkal vlčák? S tou otravou to samozřejmě nemyslím vážně. Domluvit se s ní nedá, na sousedy ona kašle, psa přiváže a jde s prominutím do řiti. Ani ho neokřikne, pes jen uvázaný na slunci, druhý kolem něj běhá, to je týrání psa.

Tak ji nahlas, ze ho tyra, ne ze ho budes travit.

• Citovat
  • Upravit
7709
24.5.16 14:56
@Anonymní píše:
Vám by se to líbilo, kdyby vám denně pod oknama štěkal vlčák? S tou otravou to samozřejmě nemyslím vážně. Domluvit se s ní nedá, na sousedy ona kašle, psa přiváže a jde s prominutím do řiti. Ani ho neokřikne, pes jen uvázaný na slunci, druhý kolem něj běhá, to je týrání psa.

Ne, nelibilo, ale rozhodne bych ani v zertu neuvazovala o tom, ze za to budu trestat to zvire. Spis bych, pokud uz bych chtela delat naschvaly, neco provedla majitelce. Co veterinarni sprava, zminena hygiena?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
24.5.16 14:57

Rada se pripichnu k tematu, mame obdobny problem, s tim, ze stekot zacina uderem setmeni, prijde mi, ze pes se regulerne boji. Spat nelze, pes vydrzi rvat klidne 5 hodin v kuse. Upozorneni majitele probehlo, jde ho vzdy okriknout, coz vydrzi tak na 10 minut. Ted planujeme dalsi kolo, s tim, ze pujdeme upozornit i starostu obce, aby bylo pro dalsi postup jasne, ze jsme ve veci postupovali stupnovite. Pak budeme volat policii. Stejne si ale asi nepomuzeme, nebude-li to chlapik chtit resit. Jsme tu v ulici vsichni pejskari, travit psa bych nikdy neprekousla, ale uplne Vam rozumim. Existuje treba operace hlasivek, uvidime, jak bude majitel vstricny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59

Jsou ruzne organizace ktere si berou tyrane psy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59331
@Anonymní píše:

tak to udat, jako týrání. Pořídit fotodokumentaci atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama