Nepříjemné bušení srdce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sthan
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 28.02.12 11:34
Nepříjemné bušení srdce

Ahoj ,poslední dobou se stává,že mám nepříjemné bušení srdce.Jakoby chtělo vyskočit .tep nemám nějak zrychlený,ale prostě to cítím.Je to pocit jako když máte třeba strach .Ale já to cítím ,ikdyž jsem v klidu ,sedím .Sem tam se mě stalo,že jsem třeba večer seděla ui tel a ucítila jsem jakoby pár tepů uplně pomalých .nevím jak to popsat ale vždy se toho zaleknu.Stává se mě to pravidelně,když se rychle probudím a jdu třeba k malé ,a pak si znovu lehnu .Tak buší jak o závod.Trvá pak chvilku než se uklidní.Nevím ,moje mamka je po operaci štítné žlázy a říkala,že by to mohlo být i nějakou její poruchou.Pořád je mě zima,nedaří se přibrat ,a začali mě bolet klouby na ruce.Já vím,že s tím asi nejlíp poradí doktor ,ale já jen jestli s tím nemá někdo zkušenost.Jo a ještě se mě v noci stává ,že mě polévá horko.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Gina
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 7 inzerátů 28.02.12 11:44

Taky se mi to někdy občas s tím bušením srdce stane. Kamarád to míval často, oblítal s tím několik doktorů, pravděpodobná diagnóza zněla, že je to nervové.
Ale co se týká těch dalších obtíží, které popisuješ, tak je rozhodně neber na lehkou váhu, příznaky by mohly ukazovat i na tu nedostatečnou činnost štítné žlázy. Ke zhoršení příznaků mohl přispět i porod. Já se léčím se ŠŽ už dlouho a v těhotenství se mi to hodně zhoršilo, nakonec to skončilo operací. Dojdi si k praktickému, tak jako tak máš nárok jednou za 2 roky na preventivní prohlídku zdarma. Řekni mu své obtíže, minimálně ti pošle krev na rozbor. Čím dřív, tím líp!

dituleska
Kelišová 6093 příspěvků 28.02.12 11:45

tak to s tím srdcem mám taky…doufám že někdo poradí :think:

QQQQ 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.12 11:49

Taky mě to srdce občas pozlobí 8o Ze začátku to bylo často a dost silné, měla jsem i mžitky před očima a taky jsem u toho měla pocit, že a to nevím jak vysvětlit i lékařům, že jsem v jiné realitě, v jiném životě, prostě hodně zvláštní těžko popsatelný stav. :nevim: Řešila jsem to s doktorkou, ta mě poslala na holtra nebo jak se to jmenuje, měla jsem na sobě 24hodin krabičku která snímala činnost srdce a překvapivě se na nic nepřišlo :roll: Já měla ale špatný život, hodně stresu a tak tak to třeba bylo tím, ale i teď když už mám klid se mi to občas stane :nevim:

Ale ty máš spoustu jiných potíží tak návštěvu doktorky neodkládej :hug:

sthan
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 28.02.12 11:49

Já mám tři děti ,takže i od nervů by to mohlo být.K doktorce se musím objednat,po stěhování jsem nebyla schopná se přehlásit.No právě je to asi pět let jsem si dala dělat rozbor krve a v té době nic nevyšlo .Děkuju za odpovědi ,musím s tím něco dělat ,je to poslední dobou čím dál horší.

smiley1
Závislačka 3106 příspěvků 28.02.12 11:52

Tak já to mám taky a je mi to vrcholně nepříjemné a samozřejmě mám i strach. Jsem zvědavá, jestli někdo poradí. Já byla na štítce minulý týden a mám jí v pořádku, ale nemám ty tvé ostatní příznaky. :nevim:

SayaSt 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.12 11:53

buseni myvam taky a nasi dr mi rekli ze je to stresove. coz asi maji pravdu. u me. k tomu mam pocity ze nemuzu poradne dychat.

lucenka
Vesmírná mluvilka 32346 příspěvků 28.02.12 12:19
SayaSt píše:
buseni myvam taky a nasi dr mi rekli ze je to stresove. coz asi maji pravdu. u me. k tomu mam pocity ze nemuzu poradne dychat.

přesně to samé měl chlap, dr. ho poslal na vyšetření kde řekli, že srdce je v pořádku a od té doby se to u něj neobjevilo. Bylo to stresové, protože část jeho rodiny má se srdcem potíže.

monuline
Kelišová 6058 příspěvků 28.02.12 12:27

SayaST také na to bušení srdce trpím, jako malou mě kvůli tomu dokonce vezla rychlá do nemocnice, protože mi selhával oběh..nemohla jsem pořádně dýchat..vyšlo z toho, že jsem psychicky labilní..pak spoustu let nic a vždy se mi to projevilo ve stresových situacích, takže to u mě asi opravdu tak bude. Teď v těhu jsem strašně úzkostlivá, tak se s tím zase občas potýkám..ale jakmile se uklidním, je klid.. :oops:

hellokitty28
Kecalka 331 příspěvků 28.02.12 12:29

Ahoj holky,
to co tady píšete je zřejmě nervového původu. Jedná se i o určitý typ úzkosti - strachu z něčeho. Já jsem zažívala to samé a měla jsem to z práce, vyloženě z nechuti tam chodit, měla jsem špatnou prac. dobu a domu jsem chodila každý večer kolem 20h. Tím jak jsem na to myslela se mi postupně začal zvyšovat i tlak. 8o

Baslerinda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.12 12:31

Zakladatelko, v tvém případě se nejspíš jedná o některou z arytmií, což je způsobeno dlouhodobým stresem a nervovým vypětím. Aby ti dávali na 24 hodin holtera je absolutně k ničemu, když jsi v tu chvíli v klidu a srdce ti nepřeskočí a máš normální fyziologickou akci. Aby se potvrdila příčina, je potřeba natočit EKG přesně v době toho ,, bušení ,, což je skoro nemožné odhadnout a nikdy nevíš, kdy se to zase stane. Se štítnou žlázou to nemá nic společného, nech si od lékaře předepsat Elenium.

ivunak
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 28.02.12 12:46

Z mého okolí znám několik případů, kdy bušením srdce se projevovala nějaká chronická infekce např. borelioza. Zvlášť pokud bolí klouby apod. Netvrdím, že je to od toho 100%, ale při hledání příčiny bych toto zvážila!!

sthan
Ukecaná baba ;) 1332 příspěvků 28.02.12 12:50
Děkuju za odpověd.Já jsem při druhém těhu,měla vysoký tlak ,který se po porodu upravil.Měla jsem i tu krabičku na měření.A vždy jak naschvál nic.Takže při mé smule ,by to bylo to samé.
Baslerinda píše:
Zakladatelko, v tvém případě se nejspíš jedná o některou z arytmií, což je způsobeno dlouhodobým stresem a nervovým vypětím. Aby ti dávali na 24 hodin holtera je absolutně k ničemu, když jsi v tu chvíli v klidu a srdce ti nepřeskočí a máš normální fyziologickou akci. Aby se potvrdila příčina, je potřeba natočit EKG přesně v době toho ,, bušení ,, což je skoro nemožné odhadnout a nikdy nevíš, kdy se to zase stane. Se štítnou žlázou to nemá nic společného, nech si od lékaře předepsat Elenium.

isand
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 28.02.12 13:28

Diskuze přímo pro mně. Zrovna včera jsem tu taky hledala info, protože i u mně se předevčírem objevilo bušení srdce. Vždycky ve mně jakoby hrkne. Manžel mi měřil tep, tak prý mi vždycky srdce poskočí 2× rychle za sebou. Mám to i třeba co půl minuty. Poprvé se to objevilo v létě. Po týdnu to asi přestalo. Ted se mi to objevilo po probdělé noci s malou. V létě po nástupu do lázní, do kterých se mi šíleně nechtělo. Takže se přikláním ke stresu a únavě.
Určitě si nech nějaká vyšetření udělat.
A kdyby sis chtěla počíst tak tady je jedna diskuze https://www.emimino.cz/…stoly-49199/

Lightsun 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.12 16:47

Ahoj, vesměs tady asi popisujete neurogenní tetanii. Doporučuji hořčík. Každopádně zakladatelko - vyšetření EKG a štítné žlázy to určitě chce, takže bez doktora se to neobejde :D

Isand: taky bych volila EKG, můžeš mít (nejen samozřejmě) síňové extrasystoly a být na ně citlivější.
Ať jste OK…!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >