Nerozumím tomu mám plus 2kg za 3dny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 10:34
Nerozumim-plus 2kg/3dny?

Ahoj - nerozumim, co se mi stalo. Hubnu, mam dvou detech nahore 15kg. Skoro 4roky jsem se poradne nehybala-hormonalni manipulace, rizikace, poporodni komplikace (cca 7-8kg) a taky stres (rodinna situace, kterou jsem zacala v pul roce zajidat-6-8kg nahore-dohromady cca tech 15kg! Ted se dostavam trochu do psych. pohody a najela jsem si na rezim cviceni(zatim vzhledem k tomu, v jake jsem stavu mi fyzioterapeutka doporucila jen protahovani a mirne posilko-velmi mirne na muj vkus) a jidlo. A hubnu cca 2kg/14 dni. Asi tak 2mesice a dobry. Ted jsem jela s detma na vylet-skoro jsem nejedla (jidelnicek:snidane-chleba s vajickem varenym, svacina nebyla, obed-dojidala jsem zmrzlinu po detech plus capuccino, svacina rajce, vecere kefir500ml a pak pozde vecer, az deti usnuly 1pivo, dalsi den-snidane:1klinek babovky, capuccino, svacina-kava s mlekem, bez cukru, obed jsem nestihla a dojedla po detech brambory-asi6ks, svacina0,vecere-sopsky salat,3.den-snidane:chleba se sunkou, kava, svacina kava, obed:pulka palacinky po detech, kava, vecere:chleba s rajcetem plus jedno rajce a pul okurky salatovky). Mela jsem strasny hlad po ty tri dny, byl to ale vylet sportovnejsi a ja nemela cas pro sebe na jidlo. Pila je hodne kavy. Zvazila jsem se doma, po prijezdu rano (to vazim nejmin!) a mam dve kila nahoru!!! Za tri dny!!! Neni to prejidanim-OK, jedno pivo a jedna zmrzka a pulka palacinky?!?! A takovy hlad. Kavu jsem pila neslazenou, s mlekem…Piti-voda, nebo studeny caj…neslazeny. Kdo mi to vysvetli? Jsem zdeptana. 14dni v tahu…

Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1469 příspěvků 13.08.19 10:56

Základ je vyvážená strava, pokud tělo tyras hlady tak vše co přijmeš ukládá, jelikož si myslí, že ani v dalších dnech nedostane přísun. Dále je třeba brát v potaz, že svalová hmota je těžší než tuk, tedy pokud jsi nabrala svaly zákonitě nebudeš hubnout. Ad tři můžeš být zavodnena a tím je váha vyšší. Při hubnutí nejde ani tak o váhu jako o centimetry… A hlavně jez zdravě tak, abys neměla hlad, nebo ti bude tělo vše ukládat na horší časy.

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 13.08.19 11:15

Tak ono tuky jdou zezacatku rychle, ale pak se to zlomi a to tuplem, kdyz cvicite a rostou vam svaly, a jde to potom mnohem pomaleji. Je blbost si vysnit vahu nejakou a podle ubytku vahy za prvni mesic/dva si myslet, ze takto se dostanete na tu vahu.

Takze se nedeste, nestresujte a pokracujte dal.

Kriss Tina
Extra třída :D 11649 příspěvků 13.08.19 11:16

Tak kilo dvě lítají nahoru normálně skoro každé, záleží v jaké jsi fázi cyklu. Jinak staci jist min a tělo začne ukládat tuky, nebo mín pít a zadržuješ vodu. Musíš prostě jist pravidelně, hodně pít, nedostat se do fáze kdy máš velký fyzicky zaprah, ale zároveň se mucis hlady.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 13.08.19 11:17

Hoď se do klidu. Dvě kila jsou cca 60 tisíc kJ a to během dvou dnů v potravě nepřijmeš, ani kdyby ses ládovala tatrankama od rána do večera :mrgreen:
Voda, léky…? Kafe odvodňuje…
Jo a pokud hubneš, buď sama k sobě fér… v tom tvém výčtu je sakra víc věcí než „pivo, zmrzka a palačinka“, jak to na konci prezentuješ… cappucino, bábovka, chleba jsou co? On ani ten kefír nejsou žádný prázdný kalorie.
Nerýpu, tyhle „drobnosti“, co „nijak neublížej“, se dokážou pěkně nasčítat a taky pěkně sabotovat úsilí :D
Nauč se pořádně jíst, hladovět při fyzický aktivitě je kravina. Maso nebo kvalitní uzeniny, ořechy na energii, ovoce, na večer zelenina… nikdo tě nenutí vyvařovat, ale hubnout s půlkou palačinky je fakt blbost. Ber to jako poučení pro příště ;)
Jo a shazování váhy není sprint… jasně, ručička na váze nas..e, proto se nevážím už deset let :mrgreen: Nauč se jíst zdravě trvale, ty kila jednou zmizej a ty prď na neustálý hlídání :D Měj se :mavam:

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 13.08.19 11:37

1. ideálně ne nevaž, ale měř úbytek cm - podle toho poznáš, jestli hubneš tuk (ztrácíš v pase) a nebo jen vodu.

2. 2 kg za 3 dny rozhodně není nabrání tuku (natož náhlý nárůst svalů), to nejde, bude to nějaký výkyv způsobený cyklem, vadou měření, skvrnami na slunci a podobně. Proto je lepší to měření, které prostě takové výkyvy nemá.

https://www.prokondici.cz/…bo-velikost/

evulinda79
Kecalka 141 příspěvků 13.08.19 13:11

Odbývala jsi se nekvalitní stravou a bylo toho moc málo, viz. obědy, tělo začalo ukládat do zásoby, hladověla si

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 13:48
@evulinda79 píše:
Odbývala jsi se nekvalitní stravou a bylo toho moc málo, viz. obědy, tělo začalo ukládat do zásoby, hladověla si

No-ano, mela jsem hlad, to normalne i kdyz hubnu nemam. Ale prece jen-mit 2kg nahoru z tohodle? :nevim:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1469 příspěvků 13.08.19 15:46
@Anonymní píše:
No-ano, mela jsem hlad, to normalne i kdyz hubnu nemam. Ale prece jen-mit 2kg nahoru z tohodle? :nevim:

Hele jak už ti tu někdo psal, tělo má určité doby… Může to být tím, že máš před MS, po MS jsou erupce na slunci. Mě třeba stačí se ráno vytento a mám o kilo méně… Nedělala bych z toho vůbec nic. Soustřeď se na svůj plán a jez když máš velký výdej.

Váš příspěvek
Reklama