Nervy v haj*lu?Máte zkušenosti?

Anonymní
8.6.21 19:54

Nervy v haj*lu?Máte zkušenosti?

Zdravím ženský. Mam po náročném těhotenstvi, nebo spíš po náročném období v těhotenství, kdy jsem prožila i šok, nemysleno v pravém slova smyslu. Potykam se taky s tím, že od narození jsem nějaká přecitlivělá na vše. Mela jsem kdysi dávno silný úzkosti, je to deset let zpátky, odkud, vše pramenilo těžko říct, nemela jsem klidný život před tím a dětství špatne. Uzkosti jsem zvládla a byla až dosud, da se říct v pořádku. Kdyz to přišlo, pár dní jsem se vybrečela a bylo zas vše dobrý. K psychologovi jsem chodila a ten naznal, že jsem prožila trauma, ale že mám v hlavě vše srovnane a chce to pouze čas…když sem ho při jednom sezení nachytala při mikrospánku, byla to má poslední návštěva u něj. Nasledne onemocněla agresivní formou rakoviny má matka.Kdyz jsem se to dozvěděla, překvapilo mě, že neplacu, byla jsem bez emocí jako do teď… problém je v tom, že na stejnou nemoc zemřela má sestra, a já mám panickej strach ze stejného onemocnění, vyšetření a nemocnic celkově. Stydim se za to, a jsem všude jak ma*or, neboť začnu pravidelně u Mudr brečet a klepat se, když je problém. V tomto těhotenstvi to dopadlo tak, že veškeré čekání na preventivní krevní testy jsem málem odpadla strachy.Mam strach, že mi stejnou nemoc zjistí taky, zemřu a moje děti zůstanou sami. Dostavam se k věci…po porodu, vyvolávanym, jsem se začala v noci potit, mléko jsem neměla stejně jako u prvního dítěte, tak malej skončil na umělé. Vzbudim se a v ten moment jsem zpocena…je to pár týdnů od porodu.Do toho cítím mrazení na občasných místech po těle. Ted už to mám i přes den, stačí vykolejeni, například nemám mobil nebo policejní kontrola v autě a v ten moment celá hořím a jsem celá zpocena. Podle gynekoložky, to nejsou hormony neboť nekojim a podle endokrinologa štítná žláza hodnoty v pořádku. Byla jsem tedy odeslána na krev.Coz mám obrovský strach. Dekuju za přečtení, nechci diagnózu, staci kdyby byl někdo ochoten napsat možná i svoji zkušenost budu ráda, děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
302
8.6.21 19:58

Já myslím, že jsou to nervy. Ve stresu si vsugerujes cokoliv. Mám to podobně. Mně tyhle stavy rozjel debilni covid. Ale na takové záchvaty paniky trpím od dětství. Stačí, když nemůžu najít peněženku, nebo klíče. Chce to psychologa, nebo možná už i psychiatra a léky. Držím palce. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 20:06

@Myšák24 děkuji ti za odpověď, stydím se za to, a nechci nikoho otravovat z okolí, ale asi tam budu muset…

• Citovat
  • Nahlásit
64236
8.6.21 20:15

Máš od nervů.. Najdi si psychologa, jiného než ten, co spal. Stavy se dají zvládnout, ale musíš vědět, jak na to :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11432
8.6.21 20:30
@Anonymní píše:
@Myšák24 děkuji ti za odpověď, stydím se za to, a nechci nikoho otravovat z okolí, ale asi tam budu muset…

Nekam si zavolej, a v klidu si nech predepsat antidepresiva, stejne nekojis, tak je to o to jednodussi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
8.6.21 21:12
@Anonymní píše:
@Myšák24 děkuji ti za odpověď, stydím se za to, a nechci nikoho otravovat z okolí, ale asi tam budu muset…

Ale houby. Nemáš se za co stydět. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9768
9.6.21 10:08

Pocení od deprese asi. radeji bych teda momentálně vynechala auto. zhorsuje se Ti teď strach z vyšetření oproti dříve? Jestli jo, asi fakt nějaká psychická dysbalance. drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat