Brachykardie - máte zkušenost?

515
7.6.21 22:54

Brachykardie - máte zkušenost?

Ahoj, od dob mononukleozy, dvou nakažených klíštat (3 infekce) a psychického zhroucení, mám problémy hlavně v létě - které jsem dřív milovala, nyní třeba tep 51 a prostě tělo nestíhá, potím, se zadýchávám, venku tlak na hrudi, jsem rudá, bylo by to na dýl, už jsem to řešila 2013, bylo mi řečeno: Tak nikam nechoďte!

Bohužel když jsou velká vedra, problém je přežít den doma, jsem jako sjetá, energie jak hadrová panenka, kolabsové stavy… mohl by to být účinek nějakých léků?
Beru antidepresivum Citalec a 3 Diazepamy denně.
Děkuji za zkušenosti, rady… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
779
7.6.21 23:08

Ano, tak diazepam utlumuje a muze zpusobit bradykardii :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
7.6.21 23:12

...

@Markétka111 píše:
Ano, tak diazepam utlumuje a muze zpusobit bradykardii :nevim:

Beru už dlouhá léta, 3 beru několik let, než jsem ho brala pravidelně a vysazovala Ad a ještě byla silnější, tak panické ataky - asi tedy, způsobovali, že po ránu jsem byla strašně zadýchaná a upocená a stavy byly podobné těmto - no horší spíš, ale to byl tep srdce třeba 100 a to byla klidová fáze :-(
Vše začlo klíštětem a psychickým zhroucením, pak mi začlo vadit teplo, ale napadlo mě, že by Diazepam mohl být taky trochu na vině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24417
8.6.21 05:38
@Monik29 píše:
Beru už dlouhá léta, 3 beru několik let, než jsem ho brala pravidelně a vysazovala Ad a ještě byla silnější, tak panické ataky - asi tedy, způsobovali, že po ránu jsem byla strašně zadýchaná a upocená a stavy byly podobné těmto - no horší spíš, ale to byl tep srdce třeba 100 a to byla klidová fáze :-(
Vše začlo klíštětem a psychickým zhroucením, pak mi začlo vadit teplo, ale napadlo mě, že by Diazepam mohl být taky trochu na vině.

Ty vysazujes AD a beres misto nich diazepam? Jo, to vazne dava smysl. To si ordinujes sama, nebo mas tak svihleho psychiatra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3022
8.6.21 07:48

Prosím tě, zkonzultuj své léky s normálním doktorem. Ten diazepam je pěkný svinstvo, nedivím se, že máš po něm problémy. Hlavně nic nevysazuj sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
8.6.21 08:04
@mroe :* :* :*
@Murka píše:
Prosím tě, zkonzultuj své léky s normálním doktorem. Ten diazepam je pěkný svinstvo, nedivím se, že máš po něm problémy. Hlavně nic nevysazuj sama.

Nemůžu teď moc odpovídat, špatně čtete nebo já špatně píšu, vysazovala jsem v roce 2013!… Pak zase nasazovala, slabá a pak zpět k SSRI…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24417
8.6.21 08:32
@Monik29 píše:
@mroe :* :* :*Nemůžu teď moc odpovídat, špatně čtete nebo já špatně píšu, vysazovala jsem v roce 2013!… Pak zase nasazovala, slabá a pak zpět k SSRI…

A proc k tomu beres ten Diazepam v takovem mnozstvi? To psychiatr vi? Ano, pises neprehledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3022
8.6.21 09:26

Můj názor je ten, že tvé stavy způsobuje ten diazepam. Pokud ho bereš dýl, tak už jsi na něm nejspíš i závislá. Jestli ti ho předepisuje doktor v takovém množství, najdi si jiného psychiatra, začni chodit k psychologovi a své problémy začni řešit. Užívání léků (správných) pomáhá, ale nic neřeší.
Když si přečteš příbalový leták Diazepamu, tak zjistíš, že tlumí, odstraňuje svalové napětí atd.
Začni to řešit!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
8.6.21 09:52

...

Nechci tu řešit proč… Diazepam beru pravidelně od roku 2013/2014, předtím nárazově, vím co cca dělá, tlumí CNS, možná spolu s Ad slušně zabíjí emoce, což je v mém případě tak nějak dobře.

Ale nechci rozvádět a měnit téma!
Zajímala mě zkušenost s brachykardií a stavy, co se týče jen trochu větších teplot a tělo nestíhá.

Začalo to už v roce 2010.

Vždy jsem milovala vedra, jsem bílá a milovala jsem opalování (všichni řešili, že jsem bílá a nějaký zoufalec to občas řeší i dnes), měsíc po nakaženém klíštěti se začli dít divné věci a do roka psychické zhroucení - červen 2010, od té doby tělo snáší slunce, větší teploty a i další věci mnohem hůře, tohle mi nepřijde normální. :think:

Je tedy fakt, že otcova totálně zlitá „přítelkyně“ měla také před xxxx lety Boreliozu ( já ještě další dvě zpětně zjištěné infekce) a tenkrát nějak povídala podobné stavy a vím, že se dřív taky opalovala a v posledních letech, jezdil k vodě pouze otec a jí dělá slunce špatně.
Bylo mi i řečeno, že Boréliím slunce vadí, tak těžko říct :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24417
8.6.21 10:29
@Monik29 píše:
Nechci tu řešit proč… Diazepam beru pravidelně od roku 2013/2014, předtím nárazově, vím co cca dělá, tlumí CNS, možná spolu s Ad slušně zabíjí emoce, což je v mém případě tak nějak dobře.

Ale nechci rozvádět a měnit téma!
Zajímala mě zkušenost s brachykardií a stavy, co se týče jen trochu větších teplot a tělo nestíhá.

Začalo to už v roce 2010.

Vždy jsem milovala vedra, jsem bílá a milovala jsem opalování (všichni řešili, že jsem bílá a nějaký zoufalec to občas řeší i dnes), měsíc po nakaženém klíštěti se začli dít divné věci a do roka psychické zhroucení - červen 2010, od té doby tělo snáší slunce, větší teploty a i další věci mnohem hůře, tohle mi nepřijde normální. :think:

Je tedy fakt, že otcova totálně zlitá „přítelkyně“ měla také před xxxx lety Boreliozu ( já ještě další dvě zpětně zjištěné infekce) a tenkrát nějak povídala podobné stavy a vím, že se dřív taky opalovala a v posledních letech, jezdil k vodě pouze otec a jí dělá slunce špatně.
Bylo mi i řečeno, že Boréliím slunce vadí, tak těžko říct :nevim:

Nesvadej svuj stav na boreliozu, to ti nepomuze. Brat diazepam v takovem mnozstvi dlouhodobe neni normalni. Vi o tom tvuj psychiatr? Kdo ti to pise?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
8.6.21 10:39

...

@mroe píše:
Nesvadej svuj stav na boreliozu, to ti nepomuze. Brat diazepam v takovem mnozstvi dlouhodobe neni normalni. Vi o tom tvuj psychiatr? Kdo ti to pise?

Mám 5 dioptrií a přesto to přečtu, tak nevím jak Ty :nevim:

Znovu: nebudu měnit téma!

Ptala jsem se, zda má někdo zkušenost s brachykardií, nízkým tepem a problémy s vedrem, které mám od dob, kdy jsem ani netušila, že nějaký Diazepam existuje :roll:

Tečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3022
8.6.21 10:45

Dobře, nechceš řešit léky a svou závislost. Takže, ano může ti to způsobovat i borelióza. Stejně jako spousta jiných věcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24417
8.6.21 11:01

A ja si myslim, ze pokud mas takove potize deset let, nejspis je to psychicke, nebo to mas z nejakych leku. Kdybys to mela od srdce, uz bys byla v nemocnici nebo mrtva, at to prisuzujes boreliim nebo cemukoli jinemu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
175
8.6.21 11:31

Nedoléčená borelioza a diazepam v takovém množství a tak dlouho. Na tyto dvě věci bych se zaměřila a začala je řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat