Neschopenka - zaměstnavatel podvádí

17
24.8.20 14:03

Neschopenka - zaměstnavatel podvádí

Prosím, prosím. Na koho se obrátit?
:nevim: rozzuřený zaměstnavatel mi poslal na trvalou adresu dopis v příloze, ale na adrese kde bydlím v den kontroly nenechal žádný lístek, pro mě důkaz, že tady opravdu byl a nevymyslel si to. Ale to nepočítali s tím, že v paneláku máme kamerový systém, na který čekám, jelikož nás domácí to je kapitola 2!! Na 100% vím, že jsem doma byla a kdybych spala, tak by mě naše psi vzbudily, teď mi volala kolega se kterým jsem šli na neschopenku, že mu přišel ten stejný dopis a taky byl doma, teď vím na 100%, že si to vymysleli a nikdo tady nikdy nebyl.. uvidíme co kamery :pocitac: To jim to fakt projde? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
197
24.8.20 14:18

@dennu Neukazovala bych na netu svoji adresu jen tak. Vysvetleni staci bez fotky. Zeptej se asi na uradu prace nebo ja nevim, kde se vystavujou neschopenky, co se s tim da delat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18666
24.8.20 14:23

Tak si vyzadej ten kamerovej zaznam, s tim se pak operovat da. Jinak, kdyz se nedozvoni, mate volny přístup ke schránce z ulice? Mas funkcni a dobre označený zvonek? Kdyz nemas jak dokazat, ze jsi doma byla, tak je to tvrzení proti tvrzení no :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2873
24.8.20 14:31

Ty už si to ohledně té kontroly něco řešila, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
24.8.20 14:41

Edit.
Měli by mít nato nahraný videozáznam třeba z mobilu, že zvonili, klepali na dveře bytu a nikdo neotevřel. Takhle je to takové neurčité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73228
24.8.20 14:44

@FraDeu Tak kdo ví, třeba mají, dokud nedojde ke sporu, tak není důvod, aby ho vytahovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16602
24.8.20 15:23

Už jsi to psala jednou ne? A psala, že ti záznam nedají ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
24.8.20 15:30
@P4ja píše:
Už jsi to psala jednou ne? A psala, že ti záznam nedají ne?

Pokud ale žádný nemají, tak není o čem diskutovat. Toto prohraje u soudu firma, která prováděla šetření.
Oni musí prokázat, že doma nebyla a né že, my jsme tam byli ale nemáme k tomu nic. Ani podpis souseda, že se snažili doklepat. Kor v dnešní době pořizování záznamů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16602
24.8.20 15:31
@FraDeu píše:
Pokud ale žádný nemají, tak není o čem diskutovat. Toto prohraje u soudu firma, která prováděla šetření.
Oni musí prokázat, že doma nebyla a né že, my jsme tam byli ale nemáme k tomu nic. Ani podpis souseda, že se snažili doklepat. Kor v dnešní době pořizování záznamů.

Myslela jsem ten záznam z kamer v domě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
24.8.20 17:26
@P4ja píše:
Myslela jsem ten záznam z kamer v domě.

Tak pokud bydlíš v domě, kde jsou kamery, tak si vyžádej záznam z toho dne a dané minuty. Oslov předsedu nebo někoho v baráku a zeptej se, kdo kde uchovává záznamy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16602
24.8.20 17:45
@FraDeu píše:
Tak pokud bydlíš v domě, kde jsou kamery, tak si vyžádej záznam z toho dne a dané minuty. Oslov předsedu nebo někoho v baráku a zeptej se, kdo kde uchovává záznamy.

To už zakladatelka psala v minulé diskusi, že ji nedají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama