Neschopnost zhubnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Izumi Miyako
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 07.12.17 10:46
Neschopnost zhubnout

Holky,

v těhu jsem nabrala skoro 30 kg. Trpěla velkým zavodněním.
Myslela jsem, že to shodím. Ale šlo dolu jenom osm kilo.
Doma razí heslo: nežrat a cvičit.
Když jsem však dala údaje do jídelníčku vyšlo mi, že podstatě vyšší výdej než příjem.

Myslíte, že nehubnu, protože málo jím nebo mi to blokuje proces tvorby mléka?

Jsem z toho nešťastná, protože matka v poslední dobou dost řeší mojí váhu. :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 07.12.17 10:47

Jak dlouho jsi po porodu? Co jíš?

jankajj
Závislačka 2784 příspěvků 07.12.17 10:50

A kolik teda vážíš, a kolik měříš?
chceš zhubnout sama za sebe, jsi vnitřně odhodlaná? matce je po tom houby.
Jsi ochotná změnit životní styl, napořád? Cvičíš, dlouhodobě, co?
napiš, cos za poslední dva dny snědla. včetně množství. a cos celý den měla za aktivity.
kolik je prckovi?

Borůvka1990
Kelišová 5367 příspěvků 07.12.17 10:54
@Izumi Miyako píše:
Holky,

v těhu jsem nabrala skoro 30 kg. Trpěla velkým zavodněním.
Myslela jsem, že to shodím. Ale šlo dolu jenom osm kilo.
Doma razí heslo: nežrat a cvičit.
Když jsem však dala údaje do jídelníčku vyšlo mi, že podstatě vyšší výdej než příjem.

Myslíte, že nehubnu, protože málo jím nebo mi to blokuje proces tvorby mléka?

Jsem z toho nešťastná, protože matka v poslední dobou dost řeší mojí váhu. :(

Tím že málo jíš máš zpomalený metabolismus. Pokud Ti nedělá dobře jíst hodně, tak si aspoň dávej žrací dny, třeba dva dny za deset dní, oblafneš tím tělo a znovu se nastartuje metabolismus. Ideálně byjsi měla jíst každé tři hodiny, ráno začít bílkovinama, pak už je to na Tobě, co si dáš, jen by to měli být dětské porce a bez bílého pečiva, sladkostí atd…

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 07.12.17 10:54

@Izumi Miyako může to být tím, že jíš moc málo a špatné složení..

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 11:01

Já se po dětech, snažím zhubnout už tři roky. Problém je moje vůle, vždycky zhubnu a časem naberu zpět, nemůžu se dostat pod 80 kilo.

Izumi Miyako
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 07.12.17 11:07

@jankajj

momentálně 152/89

Ochotná jsem omezit se v jídle a přidat pohyb. Nejsem však ochotna kompletně doživotně přejít na zdravé stravování. Nicméně můžu přidat víc zeleniny třeba. Částečně jsem odhodlaná, určitě bych chtěla nějaké to kilo dolů.
Necvičím, já cvičení bytostně nesnáším. Ne kvůli pohybu jako takovému. Taky jsem dosti utahaná z malé. Mám doma rovněž i hodně stresu.

Většinu času prostě narychlo něco zobu, co se dá jíst kolikrát s malou v náručí.

Oběd: Sekaná v housce
Odpolední svačinka: Mléčná čokoláda s arašídy/Kofola
Večeře: 3 plátky anglické slaniny s chlebem

• 402 kcal z 1817 kcal

Aktivity: 3,5 kojení, 2h procházka s kočárkem po městě, 1 h koupání ve vaně.

1632 kcal.

@kontramatka

Půl roku. Já asi spíše nejím než jím.

warita
Kelišová 7117 příspěvků 07.12.17 11:09

@Izumi Miyako ja jsem tedy nemela nahore tolik co ty, spis tak polovinu toho, ale zatim co vetsina zen odchazela z porodnice s minus 7kg jako minimum, ja odesla s minus 3. To znamena, ze ja za tech 5 dnu co jsem tam byla, tak jsem dokonce musela nejake kilo nebo dve pribrat. Nejdrive jsem si myslela, ze to je voda, ale to bych se po prichodu domu asi casem odvodnila a nebylo tomu tak, vaha vytrvale tvrdila to stejne.

Nakonec jsem se nakrknula a po 3 mesicich jsem se prihlasila na aqua aerobic a zacala cvicit. Trochu to pomohlo. Cvicis vubec?

Mimochodem, ja bych podle tech kalorickych tabulek mela jist az 2× tolik, co jim ted a osobne si myslim, ze to je hodne velka blbost. Ja kdybych jedla 2× tolik, tak budu sirsi nez delsi.

Příspěvek upraven 07.12.17 v 11:10

Uživatel je onlineMala.ještěrka
Kecalka 246 příspěvků 07.12.17 11:09

Kdybys byla jenom zavodněná, tak by ti to po porodu nezůstalo. A pokud máš ty kila navíc v tuku ( jako že skoro stopro), tak bych to během kojení nehubla. V tuku je za život nastřádaná spousta sajrajtu ( těžké kovy, rezidua pesticidů,…) které se uvolňují do mléka
Edit: oprava překlepů

Příspěvek upraven 07.12.17 v 11:10

Malaga
Generální žvanilka 23680 příspěvků 07.12.17 11:10

@Izumi Miyako vždyť to máš samý tuk…kde máš bílkoviny a vlákninu? :think:

elimili
Kecalka 178 příspěvků 07.12.17 11:12

Ja poradne zhubla až po skonceni kojeni, pak sel zbytek.. Do té doby se to drželo. Jinak chodím pravidelně cvičit a snažím se rozumne jist ale tam mam rezervy haha:-) ono to půjde nebojte

elen-ka
Extra třída :D 11842 příspěvků 1 inzerát 07.12.17 11:13

@Izumi Miyako Měla jsem to podobně, jedla jsem tak, že spíše nejdla, jídla prasila, pohybu sice dost, ale jen rychlá chůze. Taky jsem nezhubla a ani nepřibrala.

Co bych ti poradila je nastavit pravidelný režim v jídle, dostatečný pitný režim. A pořádná jídla. Dostatečný příjem kvalitních bílkovin, dostatek zeleniny a i přílohy.

lolink
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 07.12.17 11:13

Nabrala jsem taky 30 kg. Slo to dolu až procházkami s kočárem. Půl roku se mi to nehnulo. Po dvou letech jsem na svy vaze. Hladoveni nepomáhá. Driv mi stačilo nejist sladké a slo to dolu, po porodu mi pomohl jen pohyb. Chodila jsem minimálně 4 km denně. Spis vic. Tím, ze táhne kočár vydás dost normalni chuzi. Na nějaký jídelníček nebyl čas. Jedla jsem normálně.

warita
Kelišová 7117 příspěvků 07.12.17 11:16

@Izumi Miyako ted koukam na tvuj jidelnicek. Promin, ale to je katastrofa? Tohle je podle tebe vyvazene stravovani?

Navrh:

1. snidane: sladka varianta: kase z ovesnych vlocek s orisky. Slana varianta: vajicko na mekko, celozzrny chleba s naterkou z cerstveho syru plus par cherry rajcatek (nebo jina zelenina).

2. Obed: tady se muzes fakt vyradit. Ani nevim, co presne ti navrhovat. Ale napriklad dusene kureci prsni rizky s ryzi a zeleninou. Osmazena ryba na masle s petrzylkou a bramborem. Dusene veprove s hraskem a mrkvickou, etc etc etc Zaklad je, aby tam bylo hoooooooodne zeleniny. Nejlepe pomer 70:30 zelenina: maso.

3. vecere: nejpozdeji v 6:30 a pokud mozno zcela bez sacharidu.

elen-ka
Extra třída :D 11842 příspěvků 1 inzerát 07.12.17 11:21

@warita já bych i malé množství sacharidů k večeři doporučovala, nebo spíše zakladatelka musí vypozorovat, zda ji více vyhovuje bez sacharidů či nějaké musí mít. Já třeba pokud jsem neměla k večeři alespoň malé množství sacharidů, tak jsem v noci při vstávání k dětem kolabovala, právě z nízké hladiny cukru, pak jsem to doháněla hroznovým cukrem, abych mohla nakrmit díte a nikde po bytě s sebou nešvihla.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Reklama