Potřebuju plastiku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
haslerka12
Nováček 3 příspěvky 06.12.17 15:15
Potřebuju plastiku?

Dobrý den, dámy. Mám čím dál větší problém s tím, jak vypadám. Hlavně z profilu. Vypadám jak přejetá náklaďákem. :zed: Vím, jsou na světě důležitější věci, ale když se sebou člověk není spokojený, je všechno tak nějak smutnější. Ale pořád tak nějak váhám jestli je to fakt tak hrozné abych do sebe nechala řezat. Upřímně, vypadat jak já, šly byste na plastiku (nosu, brady)?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 06.12.17 15:17

Proc proboha??? 8o

LennyL1
Kecalka 414 příspěvků 06.12.17 15:18

Vúbec ne, jsi hezká. Ale to Ti tady nikdo neřekne. Pokud máš pocit, že Ti to pomůže, tak běž do toho,

AstraG
Závislačka 4417 příspěvků 06.12.17 15:18

Spíš asi potřebuješ psychiatra :nevim:

nestarejtese
Kecalka 453 příspěvků 06.12.17 15:19

Vypadáte fakt divně 8o

Sany80s
Kelišová 6629 příspěvků 06.12.17 15:19

Ne, proč?
Možná bych začala provozovat nějakou fyzickou aktivitu.

lachtanice86
Kelišová 6670 příspěvků 06.12.17 15:19

Podle mne je to zbytečné.

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 06.12.17 15:20

Tak zkuste ještě nahodit nějakou fotku ale mě fakt přijde že není co napravovat… jinak mindrak z něčeho má každý…ale u vás nevidím důvod :palec:

Bábrdl
Generální žvanilka 21787 příspěvků 06.12.17 15:20
@Anonymní píše:
Vypadáte fakt divně 8o

Pročpak anonymně, co je na tom tak citlivého, že se nemůžeš podepsat?

pikola
Neúnavná pisatelka 19466 příspěvků 06.12.17 15:20

A co se ti konkrétně nelíbí? Nic divného nevidím :nevim:

Bábrdl
Generální žvanilka 21787 příspěvků 06.12.17 15:21

@haslerka12 Mně připadá profil v pohodě. :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 10969 příspěvků 06.12.17 15:21

Ne, však je to v poho. Možná zkusit trochu zhubnout? Aby ta brada a hrana čelisti více vystoupila. Ale pokud jsi stihla a mas takový druh obličeje, tak to neřeš a užívej adventu. To ti někdo nasadil brouka do hlavy bo co?

Alyss1
Závislačka 2873 příspěvků 1 inzerát 06.12.17 15:22

Nic diného nevidím. normálka. na plastiku?!? to ani náhodou.

jestli se ti nelíbí jak vypadáš, investuj do kadeřníka, kurzů líčení atd.

Keyllah
Echt Kelišová 9834 příspěvků 06.12.17 15:24
@haslerka12 píše:
Dobrý den, dámy. Mám čím dál větší problém s tím, jak vypadám. Hlavně z profilu. Vypadám jak přejetá náklaďákem. :zed: Vím, jsou na světě důležitější věci, ale když se sebou člověk není spokojený, je všechno tak nějak smutnější. Ale pořád tak nějak váhám jestli je to fakt tak hrozné abych do sebe nechala řezat. Upřímně, vypadat jak já, šly byste na plastiku (nosu, brady)?

Přidej fotku ze předu, takto z profilu mi nos přijde naprosto v pohodě. Nicméně pokud se ty necítíš v pohodě, trápí tě to a finance máš, tak klidně jdi. Ale myslím si, že je to fakt zbytečný, nic hroznýho na vylepšení tam nevidím…

lachtanice86
Kelišová 6670 příspěvků 06.12.17 15:24
@Anonymní píše:
Vypadáte fakt divně 8o

Proč anonym?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >