Nestlé Junior Drink-cereální nápoj Kakao/Vanilka

18075
25.11.10 08:48

Nestlé Junior Drink-cereální nápoj Kakao/Vanilka

Ahoj,

celkem nadsene jsem v obchodu skocila po vyse uvedenem napoji, ktery funguje jako kakao - nasypete do mleka batoleciho ci normalniho.

Ac vyrobky Nestle mam rada - dvouapul letka stale pije Nestle Bifidus 2+ Junior mleko - tak tohle mne za 90,– korun celkem zklamalo.

Vubec se nerozpousti, hrudkuje - pijeme z kapaciho hrnku typu Ikea - nahore vicku s trema dirkama, aby kakao nebylo po celem stole a tohle ucpava jak dirky, tak i pitka bez membrany z Aventu.

Tak nevim co delam blbe - teple mleko ani kakao ani jedna z holek od mala nepijou - mleko i kakao pro sedmiletou musi byt pokojove teploty…
A hlavne, aby se to konecne rozpustilo - musi to byt udelane v hodne horkem mlece, coz zase u pripravy Junior Bifidus mleka ztrati svuj vyznam - horka voda znici bifidobakterie…

tak nevim jestli mam divny kus nebo je to normalni nebo to treba prichut Vanilka nedela, coz pro nas nema vyznam - chtela jsem to pouzivat misto Granka - pac mala se opici a musi byt to co segra - takze to jisti bud kakaovy Sunar k snidani nebo obarvit Bifidus mleko Grankem…

no to je roman kvuli pixle sajrajtu :lol: 8-o :roll:

http://www.kojeneckavyziva.cz/content.aspx?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Mišuna
25.11.10 09:29

Dopadla jsem stejně nevalně. Koupila jsem ho místo kakaa, hrudkuje a mladýmu to vůbec nechutná, ani v nestle junior ani v mléce.

• Citovat
  • Upravit
9454
25.11.10 10:20

tak ja mam ten vanilkovej a su naprosto spokojena…terezka taky :nevim: nic mi nehrudkuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
25.11.10 11:50
Mišuna píše:
Dopadla jsem stejně nevalně. Koupila jsem ho místo kakaa, hrudkuje a mladýmu to vůbec nechutná, ani v nestle junior ani v mléce.

mozna hrudkuje jen kakaovy…kazdopadne vanilku, abych to ozkousela kvuli tomu kupovat nebudu - to bych pila tak akorat ja… :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9454
25.11.10 14:23

jo to je mozny…me spis na tom trochu stve ze je to strasne velky baleni…a ma se to do mesice spotrebovat :zed: ale ted jsem koukala v albertu ze sunar zacal vyrabet spoustu novych veci…ale jeste jsem to nestihla prozkoumat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
25.11.10 15:04

Mikitaa to oni pisou u vseho, ze se ma do urcite doby spotrebovat - u kasi, UM apod.

Ja mela soucasne treba otevreno 4-5 kasi, abych nemela furt to same a nespotrebovala jsem to do doby urcene a nikdy se tomu nic nestalo…teda spravne to zaviram a skladuju, to jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9454
25.11.10 16:58

jo ja to taky nedodrzuju…i kdyz jednu kase sem zapomela ve skrini dost dlouho otevrenou a ta uz byla skareda nebo spis asi navlhla..ale to uz sem teda vyhodila.
ale kdyz uz to tam pisou tak by to baleni mohli trochu prizpusobit. treba tenhle cerealni napoj mam uz tri mesice…a kdyz dam jednou denne tak nam jeste rok vydrzi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3200
26.11.10 13:29

Ahoj,máme ten kakaový doma a bez problémů,malému chutná a nic nám nehrudkuje,dávám do teplého mléka a pije to z láhve a nic se neucpává.. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
26.11.10 21:19
kecačka píše:
Ahoj,máme ten kakaový doma a bez problémů,malému chutná a nic nám nehrudkuje,dávám do teplého mléka a pije to z láhve a nic se neucpává.. :-)

v teplem/horkem se rozpusti, ale teple mliko mi obe holky :poblion: - u nas musi mit mliko pokojovou teplotu…
a delat to do Bifidusu mleka teplejsiho nez 40 stupnu je nanic - teplem se znici bifidobakterie a mliko je k nicemu - to muzu nasypat rovnou do krabicoveho…

no zeptam se jeste vyrobce a pripadne zkusim jeste jedno baleni - treba jsme mely nejaky echt zmetek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3200
26.11.10 22:31
Hanka1 píše:
kecačka píše:
Ahoj,máme ten kakaový doma a bez problémů,malému chutná a nic nám nehrudkuje,dávám do teplého mléka a pije to z láhve a nic se neucpává.. :-)

v teplem/horkem se rozpusti, ale teple mliko mi obe holky :poblion: - u nas musi mit mliko pokojovou teplotu…
a delat to do Bifidusu mleka teplejsiho nez 40 stupnu je nanic - teplem se znici bifidobakterie a mliko je k nicemu - to muzu nasypat rovnou do krabicoveho…

no zeptam se jeste vyrobce a pripadne zkusim jeste jedno baleni - treba jsme mely nejaky echt zmetek…

Jo tak to asi jo,rozpouští se v teplém nebo horkém.

Já se přiznám,že mléko Nestlé nemám,sypu mu to do banánového Sunaru,a jak mlaská!!! :mrgreen: :mrgreen:

Tak má kakao s nádechem banánu. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
FazolkaEliška
6.6.13 18:27

Ahoj holky, chci se zeptat jestli je ten drink ať už kakaový, nebo vanilkový trochu sladký, když bych to chtěla dát do normálního mléka. Jestli to je sladké asi tak jak klasické mléko z UM. Máme 20měsíců a kupujeme skoro od narození Bebu, ale hrozně to leze do peněz, tak doktorka říkala, že už můžem zařadit i klasik mléko plnotučné, tak bych to malé chtěla tím drinkem ochutit :dance:. Dííííky za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
3997
27.6.14 16:46

Ahoj holky ;) prosím kde kupujete tento nápoj? Zkusila jsem u nás Tesco, Albert, DM a nic. Tak jsem koukala na internet a nenašla e-shop kde by ho měli skladem… Nemáte někdo typ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
vin
1328
27.6.14 16:49
@Bekyn píše:
Ahoj holky ;) prosím kde kupujete tento nápoj? Zkusila jsem u nás Tesco, Albert, DM a nic. Tak jsem koukala na internet a nenašla e-shop kde by ho měli skladem… Nemáte někdo typ?

Viz nedávná diskuse zde

https://www.emimino.cz/…upit-194810/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4634
27.6.14 16:50

@Bekyn já ho koupila synovi normálně v Tescu, ale po prvním ochutnání mi ho už nechce, nechutná mu, takže tu mám celou krabici, která je do konce června apak ji asi vyhodím či co. Jestli chceš klidně ti ji daruju :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3997
27.6.14 17:21

@vin děkuji ;) špatně jsem hledala v diskuzích…
@HankaHK No jenže do konce června zbývají 3 dny :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama