Neustále tlačí, ale nebrečí

80
9.12.19 11:40

Neustále tlačení, ale nebrečí

Děvčata, už jsem opravdu zoufalá a už je to opravdu na blázinec. Malý má 8 měsíců a kousek a neustále tlačí. Někdy jenom tlačí a někdy se u toho hrozně kroutí a nohy za hlavou, takže to vypadá jako zaražené větry, ale tohle dělá jenom občas. Většinou spíš jenom tlačí. Nikdy u toho nepláče, ani u jednoho případu. Hrozně ho to budí, kolik i 23 krát za noc. Máme to už od miminka, co se narodil, takže to přikrmama asi úplně nebude. Umělou výživu, jsme zkusili snad všechny značky a kapky na větry taky, probiotika atd. též. Kapky na větry, už mu teda nedávám. Když jsem to řešila s doktorkou, tak nás vždycky domů poslala, s novýma kapkama a umělou výživou. Nikdy ho pořádně nevyšetřila, ani nás nikam neposlala. Změnu doktorky budu řešit teď od ledna. Nevíte náhodou co by to mohlo být? Každá rada a normální názor vítám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1436
9.12.19 16:16

@zuzik1221 No asi bych mu dál dávala probiotika - biopron jsou výborná. A nechala to být. Pokud nemá s ničím problém, nemá teplotu, nebrečí, nemá tvrdé břicho a dobře kadí, tak prostě jenom tlačí.
Záleží jak často jste střídali to UM a kapky/probiotika. Dycky je třeba vydržet tak týden/dva aby se zjistilo, jak reaguje. Pokud se jelo dva dny to, dva dny ono tak prostě může mít rozhozené zažívání a má problém s tím ze sebe to kadění vytlačit. Může ho to bolet, cokoliv…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
9.12.19 17:56
@LilyJane píše:
@zuzik1221 No asi bych mu dál dávala probiotika - biopron jsou výborná. A nechala to být. Pokud nemá s ničím problém, nemá teplotu, nebrečí, nemá tvrdé břicho a dobře kadí, tak prostě jenom tlačí.
Záleží jak často jste střídali to UM a kapky/probiotika. Dycky je třeba vydržet tak týden/dva aby se zjistilo, jak reaguje. Pokud se jelo dva dny to, dva dny ono tak prostě může mít rozhozené zažívání a má problém s tím ze sebe to kadění vytlačit. Může ho to bolet, cokoliv…

Nene zkoušeli jsme vše min. dvacet dní. A nechala bys to být a spát mám jako kdy? Už jsem opravdu na pokraji všeho. A nemyslím to zle. Usínám ve stoje a musím fungovat né jen jako máma, ale i pracovně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
9.12.19 17:57
@zuzik1221 píše:
Nene zkoušeli jsme vše min. dvacet dní. A nechala bys to být a spát mám jako kdy? Už jsem opravdu na pokraji všeho. A nemyslím to zle. Usínám ve stoje a musím fungovat né jen jako máma, ale i pracovně.

A bioprom máš pravdu je za nás nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
9.12.19 19:46
@LilyJane píše:

Neodeslala se mi ještě jedna zpráva nemohu to nechat být, evidentně tomu klukovi něco je, nikdo takle furt netlačí a to mám okolo sebe maminek s deckama dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1436
10.12.19 09:10

@zuzik1221 Tak můžeš vynechat praktického lékaře a jít rovnou buď na polikliniku a nebo do nemocnice za pediatrem s tím, že potřebuješ lepší vyšetření.
Nemusíme vždycky začínat u našich vlastních doktorů, protože jak říkáš - někdy ty věci prostě bagatelizují.
Ale jestli mu opravdu nic není v kadění nemá červené nitky ani hleny, tak tam není co dělat. Nemůžou mu narvat prášky a nebo ho hospitalizovat jenom proto že tlačí.
Určitě ti držím palce, ale české zdravotnictví má své omezení :( Pokud trváš na tom, že mu něco je, tak si to pořádné vyšetření budeš muset opravdu vydupat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat