Nevěrná - bez výčitek!

Anonymní
11.8.13 21:43

Nevěrná-bez výčitek!

Jeto přesně týden co sem byla poprvé nevěrná svému přítelovi (děti nemáme)! Bála jsem se toho jako čert kříže že to pozná že budu mít výčitky..že se nedokážu chovat normálně a podívat se mu do očí! Nemohla sem spát a chytala se každého lepšího slova od přítele co by mě od toho odvrátilo! A přesto se stalo..vztah mám 2 roky nefunguje a já nejsem vněm štastná! Prožívám peklo (nadávky, ponižování, pohlazeni neznám trochu ucty neznám..) nevěra nevyřeší nic a není to hrdinsky čin! Ale kdybych věděla že pujde o ulet neudělam to..je v tom něco víc chceme to oba..ale jak stoho ven? Neodešla sem doposud od přítele protože nás drží spolu velký zvyk a strach stoho ho opustit! Ted mam malé tajemství které je jenom moje a ikdyž je to ošklivé hřeje mě to na duši! Je tu někdo takoví komu nevěra něco přinesla? Či odešla nekterá s milencem a vyšlo to? Prosím pokud mě chcete soudit tak se budete namáhat zbytečně to co se stalo to nevrátí! Děsí mě že nemám výčitky a to mě utvrdilo v tom že pro tenhle vztah sem skončila…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1654
11.8.13 21:45

A proč se s ním prostě místo toho, abys mu lhala a podváděla ho, nerozejdeš? To nechápu. Proč zbytečně lhát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12127
11.8.13 21:48

Přesně, když jsi nespokojená tak proč od přítele neodejdeš? nechápu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603

Mě vždycky dojímaj všichni ti sralbotkové, kterýmají dost odvahy na to si za.ukat jinde, ale nemají dost odvahy ukončit nefunkční vztah :roll: Je úplně fuk, jestli ženský nebo chlapi.

Aleje to takový rychlovývojový příspěvek, ještě uprostřed tvrdíš, že ho nejsi schopná opustit a na konci pro tebe skončil? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10862

@Allons-y vždyť to píše, je na něj zvyklá a má strach ho opustit - co kdyby se nový objev neosvědčil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16365
11.8.13 21:49

Nechapu co ma s milencem vyjit? Ale horsi nez s pritelem to jak se zda asi nebude ne? Tak hura do toho :think: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
11.8.13 21:49

Jinak ještě připomínka, kdo souloží, může otěhotnět, pokud souložíš s oběma, tak ti hrozí i to, že do toho nešťastnou náhodou vlítneš a nebudeš vědět, čí to je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.8.13 21:50

Nezazlívám ti to, ještě počkej jak se začne „vrbit“ ten vztah s milencem a pak od přítele třeba odejdi. Nevím jak jsi stará, jaké máte s přítelem závazky, ale nemá smysl se trápit. A ano, mi to vyšlo - vzala jsem si ho :)

• Nahlásit
  • Citovat
12127
11.8.13 21:52

No co, tak pak nakouknem do věštecký koule a otce prostě určíme :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11406

No hlavně, že sis ve své situaci tímhle pomohla… :roll:

Já byla ve vztahu přes 4 roky, poslední dobou to bylo pro nás oba hodně nepříjemné, já se v tom vztahu vůbec necítila dobře, nebyla jsem šťastná, cítila jsem se ponižována, nedoceněná, zanedbávaná… No, pak jsem se zamilovala do jiného. Dlouho jsem přemýšlela, také mě držel zvyk a samozřejmě náklonnost k partnerovi, pořád jsem ho měla ráda. Ale láska je láska… Přesto jsem partnera nepodvedla (nevěru jsme už ve vztahu měli a byl to hnus, bylo by mi ze mě tak akorát na blití) a rozešla jsem se s ním.
Nevěra je hnus, pokud něco neklape, tak se tím nic nevyřeší… Proč se nerozejít, když máš chuť na někoho jiného? Stejně to pak už nemá smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695

Přesně, rozejdi se s ním, a nedělej z něj blbce. na to je ale potřeba odvaha, tu ty asi moc nemáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5052
11.8.13 21:53
@Gladys píše:
Jinak ještě připomínka, kdo souloží, může otěhotnět, pokud souložíš s oběma, tak ti hrozí i to, že do toho nešťastnou náhodou vlítneš a nebudeš vědět, čí to je…

souložíme všichni :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
11.8.13 21:53

Je to volaké zmetěné :think: nebo jsem unavená :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
11.8.13 21:54
@Blanka S píše:
souložíme všichni :pankac:

já ne!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.8.13 21:55

Chápu vaše reakce ale bojim se ho opustim pro ránu nejde daleko a vím že muj odchod by ho vytočil do maxima!! Je na mě hnusnej a to dost ale moc dobře ví že mě potřebuje materiálně a nebude chtít oto jen tak přijít! Spala sem s milencem jen jednou netrvá to dlouho době! A jak to bude pokračovat netuším sama…chtěla bych být štastná ale i přesto jaky je na mě přítel nechci ho dostat na dno (nemá kde bydlet, nebude mit ani práci be země) zustane sam bez peněz a kohokoliv blízkého! Je dospělej tohle měl domyslet když byl na mě zlej a udělalmi svinárnu za svinárnou ale i přesto..nemam na to srdce ikdyž vím že bych byla štatsnějši..snad kdyby to vyřkl on..bylo by to lehčí..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama