Nevhodné chování nadřízeného

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 23:19
Nevhodné chování nadřízeného

Zdravíčko dámy i pánové :D
můj dotaz je jasný. Můj šéf, kdykoliv má příležitost, tak mě osahává zezadu, poprvé mě chytnul kolem ramen :roll: :roll:, a to mu vydrželo snad minutu, i po tom, co jsem mu dala jasně najevo, že mi je to nepříjemný, a od té doby kdykoliv má příležitost a nikdo ho nevidí, tak si na mě sáhne jednou mě hladil po zádech, naposledy, taky :roll: :roll:, posílá mi smsky, co zrovna do toho nepatří, ne nemají sexuální motiv, ale být by to v sms neví,
on i když ví, že mi to je nepříjemné. Nikdy jsem mu nedala podnět, aby se ke mě takto choval, dobrá jsem mladá, ale nemyslím si, že bych nosila vyloženě něco vyzývavéhho :think: :think:. Ke všemu má ženu a s ní krásné děti. :cert: :cert:, slizák jeden :cert: :cert:.
Opravdu mi je to již nepříjemný, takže jsem se svěřila vám, nevím, jak mu to dát víc najevo, že si mi to nelíbí, a je mi to nepříjemné, odvracím se od něho, a snažím se dělat práci a nereaguji.

Reakce:
manuela1975
Nováček 2 příspěvky 07.05.19 23:26

Já bych si s ním zcela vážně promluvila, že to přesahuje meze korektního vztahu na pracovišti a že by mohl mít problémy doma. :andel: :andel: :andel: Někdy je to jenom o komunikaci. Držím palce, aby už dal pokoj. :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :mavam: :mavam: :* :srdce: :dance: :nevim: :mrgreen: :P :P :P

Lalelale
Závislačka 4746 příspěvků 07.05.19 23:28

Reagovala jsi dost na to, aby mu to došlo. Asi to nechceš slyšet, ale podle mě nejlepší bude opustit pracoviště a najít si práci s normálním vedením. Protože ať už to budeš řešit po dobrém nebo po zlém, moc dobré vyhlídky to nejsou - buď ti v jeho přítomnosti nadále nebude příjemně, nebo spolu začnete válčit, až se on urazí. A když ho nahlásíš, bude se mstít. Takže já bych odešla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 23:37
@Lalelale píše:
Reagovala jsi dost na to, aby mu to došlo. Asi to nechceš slyšet, ale podle mě nejlepší bude opustit pracoviště a najít si práci s normálním vedením. Protože ať už to budeš řešit po dobrém nebo po zlém, moc dobré vyhlídky to nejsou - buď ti v jeho přítomnosti nadále nebude příjemně, nebo spolu začnete válčit, až se on urazí. A když ho nahlásíš, bude se mstít. Takže já bych odešla.
@Lalelale píše:

No, i když mě práce baví, už jsem si zvykla, tak zase toto, ale jiná cesta prostě asi nebude. Nevím, proč se začal takto chovat, dříve to nedělal :think: :think:,

Knihomyš
Extra třída :D 10691 příspěvků 07.05.19 23:43

Normálně mu to řekni. I tady platí stokrát omílané, že chlapi náznaky nechápou. Případně si je vyloží blbě.

katintheBOx63
Kecalka 458 příspěvků 07.05.19 23:44
@Anonymní píše:
No, i když mě práce baví, už jsem si zvykla, tak zase toto, ale jiná cesta prostě asi nebude. Nevím, proč se začal takto chovat, dříve to nedělal :think: :think:,

U nas v praci takhle prdlo v hlave z niceho nic jednomu kolegovi - taky zacal mit ruzne reci k ženským kolegyním. Bylo to protože jeho žena otehotněla, tak asi nemel tolik uspokojeni doma jak by potreboval a hledal jestli se nektera nechytneme :zed: Nakonec to u jedne kolegyne tak vygradovalo, ze mu pred celým týmem řekla jestli chce dostat na hubu od jejiho manžela :lol: Bohužel moc mu to nedošlo ani potom, nastestí časem odešel.. Ale pak se chodil producirovat a ocucavat verejne po meste s jednou paní, která najisto nebyla jeho manželka. Ta byla v tom období v 6ti nedeli po porodu pokud vím :poblion: :poblion:

llida
Kecalka 413 příspěvků 08.05.19 09:18

Tak na nej zarvi, pleskni mu, ideal pred hodne lidma na nej spust, ze takhle se k tobe chovat nemuze! prece kdyz se ti neco nelibi, tak se ozvu razantne, nahlas a nenecham to byt… kdyz bude nadrizenej rozumnej tak to necha byt, kdyz ne tak samozrejme te muze vyhodit, zaminku vzdycky najde…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 21:20
@katintheBOx63 píše:
U nas v praci takhle prdlo v hlave z niceho nic jednomu kolegovi - taky zacal mit ruzne reci k ženským kolegyním. Bylo to protože jeho žena otehotněla, tak asi nemel tolik uspokojeni doma jak by potreboval a hledal jestli se nektera nechytneme :zed: Nakonec to u jedne kolegyne tak vygradovalo, ze mu pred celým týmem řekla jestli chce dostat na hubu od jejiho manžela :lol: Bohužel moc mu to nedošlo ani potom, nastestí časem odešel.. Ale pak se chodil producirovat a ocucavat verejne po meste s jednou paní, která najisto nebyla jeho manželka. Ta byla v tom období v 6ti nedeli po porodu pokud vím :poblion: :poblion:

no, taky jsem si myslela že je to způsobeném tím, a potvrdila si mi to, protože jeho partnerka je také těhotná, nechápu proč těm chlapů rupne takhle v bedně, :cert: :cert:, no zkusím ještě mu říct důsledněji, kdyžtak odchod

katintheBOx63
Kecalka 458 příspěvků 08.05.19 21:34
@Anonymní píše:
no, taky jsem si myslela že je to způsobeném tím, a potvrdila si mi to, protože jeho partnerka je také těhotná, nechápu proč těm chlapů rupne takhle v bedně, :cert: :cert:, no zkusím ještě mu říct důsledněji, kdyžtak odchod

Jako ja jen doufam, ze muj manzel tohle v praci nedela - ale tak on dela s indami, a myslím že tam ani zenu žadnou nemaji :mrgreen: Je pravda, ze kvuli tehu u nas je ted taky sex v posledným týdnech na bode mrazu, mam rizikac takže si zadnou srandu neuzije. No ale uz je to za par, tak snad po porodu to bude lepsi :oops: Prijde mi to ale silene se takhle chovat, že jim to není blbé - vždyt sami pak chlapi co to takhle resi vypadaji jak blbci…a kolikrat jsou to lidi, co normalne povazuji za odborníky ve sve oblasti a nebýt tohoto chování, tak je beru jako kapacitu :roll:

Váš příspěvek
Reklama