Těžce nesu změnu zaměstnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 23:17
Zmena zamestnani, tezce ji nesu

Ahoj, potrebovala bych poradit. Na konci unora jsem dala v praci po 9 letech vypoved. Odhodlavala jsem se k tomu asi 2 roky. Mela jsem uz tak nejak ponorkovou nemoc, uz me. nebavilo ani poslouchat, jak jeden druheho pomlouva, atd… Proste jsem potrebovala zmenu. Nastoupila jsem do noveho zamestnani, jsem tam cca mesic a domu chodim vynervovana, protoze tam neni poradne co na praci. Byla jsem zvykla makat jak sroub a to jak na brigadach, tak v praci, prescasy a porad se jelo. Nemuzu se a touto situaci smirit. Asi to takhle nedam. Hledali byste si novou praci nebo vam nevadi v praci noc nedelat? Mne to tedy vadi dost.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
veria
Nadpozemská drbna 25521 příspěvků 06.05.19 23:20

Jak je to možne, ze tam nemáš co dělat? Proc te tam tedy brali?

misutka.mj
Nováček 5 příspěvků 06.05.19 23:38
@veria píše:
Jak je to možne, ze tam nemáš co dělat? Proc te tam tedy brali?

Protoze prac. Doba je od 7-17 hod., Tak aby tam nemusela chodit denne na tu 1,5 hod. Vedouci, ktera ma prace dost a taky kdyz ma kolegyne dovolenou, tak tam musi zastupovat. Jinak v tom jiny vyznam nevidim.

Příspěvek upraven 06.05.19 v 23:38

Martha03
Zasloužilá kecalka 994 příspěvků 06.05.19 23:38

Tak si najdi jinou práci, která ti bude vyhovovat. Nicméně workoholismus také není dobrý a měla by ses naučit zvolnit. V práci se pracuje a ne sdira z kůže. Já určitou dobu taky dělala přesčasy, jela jsem i 16 hodin denně, pracovala jsem o svátcích někdy i v noci. Já dělala v obchodě, styk se zahraničními klienty. Takže když byl na Taiwanu den u nás byla noc a přesto jsem přijímala emaily a řešila pracovní věci. Časem jsem ale zjistila, že to prostě počká a život není jen práce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 23:41
@Martha03 píše:
Tak si najdi jinou práci, která ti bude vyhovovat. Nicméně workoholismus také není dobrý a měla by ses naučit zvolnit. V práci se pracuje a ne sdira z kůže. Já určitou dobu taky dělala přesčasy, jela jsem i 16 hodin denně, pracovala jsem o svátcích někdy i v noci. Já dělala v obchodě, styk se zahraničními klienty. Takže když byl na Taiwanu den u nás byla noc a přesto jsem přijímala emaily a řešila pracovní věci. Časem jsem ale zjistila, že to prostě počká a život není jen práce

Ja vim, nechci to prehanet s praci a prescasy, ale spis me zabiji to nic nedelani a cuceni.

veria
Nadpozemská drbna 25521 příspěvků 06.05.19 23:43

@misutka.mj
A o jakou praci se jedna? Takže jste tam dvě ale pro 2 tam práce není? Jinak já to chápu, ono nic nedělat je kolikrát unavnejsi než něco dělat. Hlavně to v te praci vůbec neutika potom. Hledala bych jinde.

Martha03
Zasloužilá kecalka 994 příspěvků 06.05.19 23:46
@Anonymní píše:
Ja vim, nechci to prehanet s praci a prescasy, ale spis me zabiji to nic nedelani a cuceni.

Chápu. Já jela v tomto režimu 8 let a pak jsem odešla. Byla to dobrá práce, dobře peníze, ale neuměla jsem moc zvolnit, nějak jsem si klienty naučila a pak bylo těžké s tím přestat. Tak jsem se po dohodě s partnerem rozhodla práci změnit. Už to štvalo i jeho, že jsem pořád na telefonu i doma. Našla jsem si jinou, tam mě to nebavilo, tak jsem si našla další. Ta byla super, jenže pak přišlo těhotenství a teď už mám jinou náplň života je krásná, ale taky zavání workoholismem. Dnes jsem ráda s 6ti měsíčním prckem, že padnu do postele a spím :lol:
Prostě pokud ti to nevyhovuje zkus se podívat po jiné práci. Po tak dlouhé době v jedné práci se člověk chvíli hledá, vzhledem k tomu, že dneska se nabírá skoro všude tu možnosti jsou a máš šanci se dostat i někam kam by to dřív nešlo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 23:50
@veria píše:
@misutka.mj
A o jakou praci se jedna? Takže jste tam dvě ale pro 2 tam práce není? Jinak já to chápu, ono nic nedělat je kolikrát unavnejsi než něco dělat. Hlavně to v te praci vůbec neutika potom. Hledala bych jinde.

Ano, jsme tam 2. Jedna se o praci prodejce + administrativa, moc to tu nechci rozsirovat. Je to jakoby kemenna prodejna. Kolegyne sama rikala, ze to v pohode zvladala sama. Dneska jsem dala vypoved, ale mam si to rozmyslet a lakaji me zpatky. Prusvih.je v tom, ze jsem. hrozny mekota a urcite se necham ukecat, protoze na druhou stranu mam strach, ze se mi dalsi prace nepodari sehnat.

kibi
Stálice 51 příspěvků 06.05.19 23:53
@Anonymní píše:
Ahoj, potrebovala bych poradit. Na konci unora jsem dala v praci po 9 letech vypoved. Odhodlavala jsem se k tomu asi 2 roky. Mela jsem uz tak nejak ponorkovou nemoc, uz me. nebavilo ani poslouchat, jak jeden druheho pomlouva, atd… Proste jsem potrebovala zmenu. Nastoupila jsem do noveho zamestnani, jsem tam cca mesic a domu chodim vynervovana, protoze tam neni poradne co na praci. Byla jsem zvykla makat jak sroub a to jak na brigadach, tak v praci, prescasy a porad se jelo. Nemuzu se a touto situaci smirit. Asi to takhle nedam. Hledali byste si novou praci nebo vam nevadi v praci noc nedelat? Mne to tedy vadi dost.

Tolik lidí by dalo za takovou práci kdo ví co :D Nudit se v práci je taky na nic, to potom neutíká. Ale chtít dělat dobrovolně přesčasy a nezastavit se je teda celkem extrém… Po 9 letech je samozřejmě člověk na něco zvyklý, na nějaký režim a tak. Ale spíš bych hledala příčinu, proč chceš v práci trávit přesčasy atd.? Já jsem to tak jednu chvíli na brigádě měla, když jsem doma byla nešťastná, nevěděla co tam dělat a co se sebou. Spíš bych hledala cestu, čím si vyplnit svůj volný čas a čím se třeba v práci zabavit, když nebude co dělat (knížka nebo tak…). Život není o tom strávit ho dřinou v práci.

Božislava
Závislačka 3056 příspěvků 06.05.19 23:58

Já bych tuhle práci brala. Už jsem za ty léta vynervovováná a ztrhaná, že už by mě bylo fuk, že je tam nuda. Prostě bych se zabavila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.05.19 23:59
@Martha03 píše:
Chápu. Já jela v tomto režimu 8 let a pak jsem odešla. Byla to dobrá práce, dobře peníze, ale neuměla jsem moc zvolnit, nějak jsem si klienty naučila a pak bylo těžké s tím přestat. Tak jsem se po dohodě s partnerem rozhodla práci změnit. Už to štvalo i jeho, že jsem pořád na telefonu i doma. Našla jsem si jinou, tam mě to nebavilo, tak jsem si našla další. Ta byla super, jenže pak přišlo těhotenství a teď už mám jinou náplň života je krásná, ale taky zavání workoholismem. Dnes jsem ráda s 6ti měsíčním prckem, že padnu do postele a spím :lol:
Prostě pokud ti to nevyhovuje zkus se podívat po jiné práci. Po tak dlouhé době v jedné práci se člověk chvíli hledá, vzhledem k tomu, že dneska se nabírá skoro všude tu možnosti jsou a máš šanci se dostat i někam kam by to dřív nešlo…

Tak to gratuluji a moc diky za priklad z tveho zivota. Ja to prave take tak pocituji, jako bych se hledala. Jenze nechci nikomu moc ublizit a delat zle, protoze jsou tam vsichni moc. hodni. a pak trpim ja, protoze neumim rict ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 00:02
@kibi píše:
Tolik lidí by dalo za takovou práci kdo ví co :D Nudit se v práci je taky na nic, to potom neutíká. Ale chtít dělat dobrovolně přesčasy a nezastavit se je teda celkem extrém… Po 9 letech je samozřejmě člověk na něco zvyklý, na nějaký režim a tak. Ale spíš bych hledala příčinu, proč chceš v práci trávit přesčasy atd.? Já jsem to tak jednu chvíli na brigádě měla, když jsem doma byla nešťastná, nevěděla co tam dělat a co se sebou. Spíš bych hledala cestu, čím si vyplnit svůj volný čas a čím se třeba v práci zabavit, když nebude co dělat (knížka nebo tak…). Život není o tom strávit ho dřinou v práci.

Kdybych si tam mohla vzit knizku, tak bych byla vysmata. Prescasy delat urcite nechci, jen mi v praci chybi ta prace. Bez toho to vubec neutika. :smirk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 00:02

Já řeším něco podobného. V jedné práci jsem pracovala 2 roky. Chtěla jsem změnit obor, zkusit to. Jsem zvyklá dělat v frmolu, utíká to.. teď sice zkouším něco jiného, práce na mě moc klidná, vůbec to neutíká, kolektiv je hodný, ale nejsem na ten klid zvyklá. V bývalé práci už mají někoho jiného, osvědčila se a mě se i svým způsoben stýská. Byla to práce, kde se jentak místo neuvolní. Zaměstnanci se tam drží roky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.05.19 00:07
@Anonymní píše:
Já řeším něco podobného. V jedné práci jsem pracovala 2 roky. Chtěla jsem změnit obor, zkusit to. Jsem zvyklá dělat v frmolu, utíká to.. teď sice zkouším něco jiného, práce na mě moc klidná, vůbec to neutíká, kolektiv je hodný, ale nejsem na ten klid zvyklá. V bývalé práci už mají někoho jiného, osvědčila se a mě se i svým způsoben stýská. Byla to práce, kde se jentak místo neuvolní. Zaměstnanci se tam drží roky

Presne, sla.jsem.to taky zkusit. Rikam si,.je sezona (v zime byvala nuda i ve stare praci), tak to zkusim a. rozsirim si. obzory. A ejhle, ono je to uplne jinak a ja z toho hotova. Taky bych se nejradsi vratila, ale uz to take. nejde.

veria
Nadpozemská drbna 25521 příspěvků 07.05.19 00:10
@Božislava píše:
Já bych tuhle práci brala. Už jsem za ty léta vynervovováná a ztrhaná, že už by mě bylo fuk, že je tam nuda. Prostě bych se zabavila.

Jak, kdybys třeba musela byt v obchodě, knížka i mobil zakazany, a do toho obchodu by přišlo par lidi za den…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama