Neviděli srdíčko, čekáme do úterý

15.4.17 22:35

neviděli srdíčko, čekáme do úterý

Ahoj, dnes jsem byla na pohotovosti, protože jsem skončila léčbu zánětu Macmirrorem a ráno jsem trochu zakrvácela. Od té doby nic…ale na ultrazvuku doktor nevitěl srdíčko. Plod za uplynulý týden vyrostl, ale i tak mám strach. V úterý jdu na kontrolu na jiný přístroj, že prý ten na pohotovosti je už starší a nemusí ukazovat správně. Stalo se také některé z Vás, že by srdíčko nebylo a pak se objevilo? Podle měsíčků jsem 9+2, ale podle ultrazvuku tak 8. týden. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3930
15.4.17 23:06

Bohuzel myslim, ze je dobry konec nepravdepodobny :-( v 8. tydnu uz by srdicko melo byt videt i na starsim pristroji… Ale moc drzim palce :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12104
15.4.17 23:50

@Trampampolina v prvním těhotenství jsem byla na ultrazvuku u doktora, který měl starý přístroj a jen to ukázalo 8+5 a na srdíčko, že je brzy… Byla jsem už asi 9+3. A miminko naprosto v pořádku. Tak držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 06:34

Děkuji, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Už jsem totiž o mimi přišla. Ale to si mě tam vždy nechali. Tak když mě primář pustil, doufám. Díky za dobrou zprávu nessinko. Snad budeme ten samý případ :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 06:53

My jsme to meli tenkrat hodne nahnute a doktorka si me pozvala na kontrolu srdicka az na 9. tyden ze pry driv by nemuselo byt videt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 07:34

Taky sem to tak mela uz po treti, nedopadlo to dobre revize 31.3.jenor nervy a stres proto uz to nechci podstoupit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 08:52
@sabinka098 píše:
Taky sem to tak mela uz po treti, nedopadlo to dobre revize 31.3.jenor nervy a stres proto uz to nechci podstoupit.

U nás je to také poslední pokus…po třetí. Pak už na to nemám nervy. Mám krásného syna, takže v nejhorším budu vděčná alespoň za něj. Ale i tak ještě doufám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.4.17 14:05
@Trampampolina píše:
U nás je to také poslední pokus…po třetí. Pak už na to nemám nervy. Mám krásného syna, takže v nejhorším budu vděčná alespoň za něj. Ale i tak ještě doufám

presne tak, tak to mam i ja,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 13:43

No milé dámy, tak je to v prdeli…zítra nástup do nemocnice a ve čtvrtek mě vyčistí :( co jsem taky mohla čekat, že. Ale děkuju holky, že jsem se mohla svěřit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3930
18.4.17 16:09
@Trampampolina píše:
No milé dámy, tak je to v prdeli…zítra nástup do nemocnice a ve čtvrtek mě vyčistí :( co jsem taky mohla čekat, že. Ale děkuju holky, že jsem se mohla svěřit

To me moc mrzi. Ale byt Tebou, tak to nevzdavam, kdyz to slo jednou, pujde to podruhe, jen se na to moc neupinat. Vim, o cem mluvim :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 19:17
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama