Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
3 dny před menstruací tak nevím co jestli věřít nebo ne😅nebo ještě počkat středu?
Počkat jako s čím?
Menstruace samozřejmě ještě přijít může. Taky můžeš potratit později. Na objednání k dr je absolutně zbytečně brzy tak jako tak.
Že to odejde s menstruací je poměrně vysoká pravděpodobnost, proto má smysl čekat na vynechání ms. Riziko nemizí úplně, ale klesá a člověk se může vyhnout zbytečnému zklamání. Každopádně moc přeji, aby to vyšlo. Ale taky jsem nepochopila, s čím čekat na středu?
@Anonymní píše: Více
Jestli začne menstruace
Děkuji za odpověď 🫶🏼
Tak kdyz bude chtit zacit, tak zacne a klidne i az v patek nebo pozdeji. Cekat ted budes porad, co bude. K lekari bych sla nejdrive za 14dni a i to je brzy, driv neni co overovat. Drzim palce
Ono i jestli jsi těhotná, musíš čekat ![]()
A žádný pozitivní test nezaručí, že má nedorazí, jen tu šanci výrazně snižuje.