Nevítaná návštěva

Anonymní
12.8.11 22:22

Nevítaná návštěva

Ahoj holky, co jste online. Prosím o názor, případně radu. Asi mě za můj pohled na věc odsoudíte, ale s tím počítám, jsem prostě trošku „divná“.
Jde o to, že nesnesu, když u mě někdo doma přespí nebo když já mám přespat u někoho. Asi teda vyjma svou rodinu a hotely. Mám prostě ráda svoje soukromí, svoji čistou postel, hygienu, chci jít spát kdy chci… nevím jak to popsat. Nejsem sobec, jen jsem prostě doma a chci mít soukromí, kde jinde už bych ho měla mít, že.
Mám dvoupokojový byt. Nikdy u mě nepřespala jediná kamarádka. Prostě to nesnesu, jsem nervní.
A manžel si sem právě před chvílí přivedl svou sestru, která u nás údajně přespí. Jasně jsem mu odpoledne řekla, že ne (ne poprvé), že to prostě neakceptuju, že to nesnesu. A on to nevzal na vědomí. Je tu. Sedí v kuchyni a špitají si. A já jsem jak zajatec ve svém vlastním bytě. Nevím, kam se uklidit, co dělat, obcházím je tu. Nemám náhradní čisté povlečení, překvapili mě polonahou jen v tílku a tangách… Není důležité, jak si se švagrovou rozumím nebo nerozumím, momentálně ji ignoruji a když odejde na WC, manželovi šeptem nadávám. Asi to bude mít s manželem nehezký konec, samozřejmě z jeho strany, ač se věci dějí proti mé vůli, v mém vlastním bytě…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

685
12.8.11 22:26

Tak to je mi tě opravdu líto. To asi ani hned tak neusneš, když tě ted pošlu spát :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10052
12.8.11 22:29

no to je prekérka :zed: nechci být zlá, ale myslím že to přejižeš, tvoje rodina ti nevadí a manželova ano?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48886

Proč u vás bude spát, přijela k vám na návštěvu a bydlí někde mimo město? Mně by teda nevadilo, kdyby u nás párkrát někdo z příbuzných přespal. Akorát bych jim dala ultimátum, aby mě nerušili až půjdu spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
685

Jo a vůbec tě neodsuzuji!!! Mám ráda taky svůj klid přes den u nás může být lidí kolik chce nevadí mi nádobí nic narvu myčku atd. Ale spát má každý doma. Jo a sestry nesnáším :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
marra
12.8.11 22:30

Mne treba taky dela problem spat nekde u cizich,i u rodiny,ale vzdycky radsi rychle usnu a modlim se t uz frcim domu :lol: Jinak n jednu stranu te chapu,chces mit svuj klid a soukromy,navic neohlasene te prepadnout to je taky na zabiti,na druhou stranu pokud je to jen parkrat za rok tak proc ne,to zfouknes,uvidis,hele hod teplaky ,sedni za nima,otevrete vinko, naonec z toho muze byt fajn vecer :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
343
12.8.11 22:31

Rozhodne te neodsoudim:-) Pokud je byt opravdu tvuj tak bych se razantne ohradila. Byt jste s manzelem oba se stejnym trvalym bydlistem tak jasne rekni, ze si neprejs spaci navstevy a pokud to nehodlaji akceptovat, At si jdou spat jinam… Ikdyz je to tvuj manzel nema pravo delat neco proti tve vuli.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
byron
12.8.11 22:32

Já jsme taky ráda ve své posteli a prostě ve svém…mám ráda svoje soukromí, ale kamarádku snesu a rodinu samozřejmě.....
Chápu, že je ti to nepříjemné, jenže na druhou stranu Tvůj muž má taky právo nabídnout své sestře přespání u Vás…vždyt pro něj je to rodina!
Zkus se trochu přemoci a nějak to zkousni, nech je povídat si když na ně nemáš náladu, dělej si něco svého.....
N ajednu stranu Tě chápu, na druhou zase chápu manžela

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.8.11 22:34

Moje rodina u mě nepřespává, max já na naší chatě třeba, to zvládnu, je to přece naše chata.
Ale manželovu rodinu moc nemusím, už několikrát jsem odmítla přespat u tchýně… Jsou to pro mě cizí lidé, kteří jsou prostě jen vyvdaní, nemám s nimi žádné bližší vztahy. Spíš jen ty z povinnosti.
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
6792
12.8.11 22:34

ahojky ja te uplne chapu ale mne nevadi kdyz je nekdo u nas ale vadi mi kdyz jsem u nekoho…ale musis brat ze je to jeho sestra a patri do rodiny,takze to budes muset vydrzet a zase bych nedelala sceny abys nevypadala ze jsi zla … drzim palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.8.11 22:40

Jo, asi budu působit, že jsem zlá… ale snad mám právo na soukromí ve svém vlastním bytě. Kde jinde bych ho měla mít? Proč bych měla být doma takhle omezovaná? Jo, je to manželova rodina, má právo chtít, aby tu přespala, ale pokud nesouhlasím, tak to má akceptovat, ne? Takhle mě překvapit, když ví, že si to nepřeji, je fér?
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
48886
12.8.11 22:41

To my kolikrát nabízeli našim známým přespání, když u nás slavili Silvestra apod., ale radši si volali taxika, aby nás nerušili. Asi proto, že máme malé dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9345
12.8.11 22:43

Já taky hodně nerada spím někde u cizích. U nás cizí lidé mi taky vadí, ale občas u nás někdo přespí, pořídila jsem záložní matraci. Je to tak 3× do roka, to přežiju :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.8.11 22:45

Vím, že jsem divná, ale dokážu nést následky. Radši na žádné akci nepiju, abych mohla odřídit domů, je jedno v kolik, moje postýlka je prostě moje postýlka.
Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
10052
12.8.11 22:48
Anonymní píše:
Jo, asi budu působit, že jsem zlá… ale snad mám právo na soukromí ve svém vlastním bytě. Kde jinde bych ho měla mít? Proč bych měla být doma takhle omezovaná? Jo, je to manželova rodina, má právo chtít, aby tu přespala, ale pokud nesouhlasím, tak to má akceptovat, ne? Takhle mě překvapit, když ví, že si to nepřeji, je fér?
Zakladatelka

co chceš slyšet teda za názor? že je to v pořádku? dle mě teda neni, i já mám ráda své soukromí ale taková to situace se prostě může přihodit, ale tiše nadávat manželovi který nabídl nocleh své sestře je ujetý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama