Nevíte, kdo by zvládl ušít deky na poníka?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 28.10.14 17:38
Nevíte, kdo by zvládl ušít deky na poníka?

Ahoj, potřebovala bych ušít deky na poníky, možná i uzdy, pokud by byl někdo šikovný na hracího poníka. Nevíte někdo o někom nebo kde bych někoho našla? Na MMB i fleru jsem hledala, ale nenašla. Něco takového. Na oba, na malého i velkého.

Reakce:
modrousko
Ukecaná baba ;) 1561 příspěvků 28.10.14 18:17

Zkuste Natytex. cz, je to rodinna firma, siji domaci textil, veci pro mimca, kojici polstare a podobne, taky na zakazku, ja od nich brala a pani Markova (kontakt maji na jejich webu) byla velice ochotna a mila. Treba vam pomohou.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.14 18:44
@terinka4444 píše:
Ahoj, potřebovala bych ušít deky na poníky, možná i uzdy, pokud by byl někdo šikovný na hracího poníka. Nevíte někdo o někom nebo kde bych někoho našla? Na MMB i fleru jsem hledala, ale nenašla. Něco takového. Na oba, na malého i velkého.

Terko na MMb je jedna sikovna pani ta usije cokoliv jak kapsare tak tasky na kocarek tak prehozy, fusaky, nebo deky atd. mozna ji ještě mam v oblibenych odkazech ale je moc sikovna a levna a samy dobry recenze :pankac: z Prahy je ;) ale jukni tam klidne urcite ji najdes i ty :kytka:

terinka4444
Hvězda diskuse 69359 příspěvků 28.10.14 18:47

Já jsem našla i střih, klidně bych to nastříhla, ale potřebuju to oentlovat a to jsem v pytli.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >