Problémy s ex-manželkou, vysoké alimenty

46
16.7.13 21:13

nevlastni matky a alimenty

Ahoj zensky, chtela jsem se zeptat, jestli mate taky problemy s byvalkama, chteji jen penize ale tvrdi ze deti jsou jen jejich, po otci maji jen negativa napr.zlobeni.to je blbost co? soudime se od prosince, prislo nam to pekne pred vanoci a do ted neni klid, exmanzelka chce navysit alimenty a taky zpetne, jelikoz jsme si dovolili mit dite tak to mame asi za to. pritel pravidelne plati, deti si bere 1×za14dni, kdyz nemarodi nebo nejsou zrovna na dovoleny a chudinka furt breci jak je na vse sama, pritom ma par let pritele, ktery s nima bydli, ale nema tam trvaly bydliste tak vse proslo. poradte jak se branit, vzdyt my skoncime na dlazbe.jen prosim nepiste vy, zhrzene manzelky ktere na to nekoukaji lisdky, nepotrebuji slyset jak jsem spatna a ze si za to muzu sama, ale musim vas zklamat, od rodini jsem ho neodtahla.diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6473
16.7.13 21:15

http://celysvet.cz/…e/s11900.gif

polovinu jsem sice nepochopila, ale k alimetům můžu říct jenom to že přeci musí dokázat že se exmanželovi zvýšil příjem nebo jí se zvýšily výdaje :nevim: to je prostý fakt, a pokud to tak je tak na to má právo. Tvůj názor je v tomhle vzhledem k soudu vedlejší :nevim:

Příspěvek upraven 16.07.13 v 21:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
16.7.13 21:16
:zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8151
16.7.13 21:16

@ivka88 záleží na tom kolik a z jakého příjmu platí jinak se nedá posoudit jestli opravdu chce moc nebo ne, to že má ex přítele je úplně jedno při jednání o alimentech se na to nebere ohled, i kdyby u ní měl trvalý pobyt a bral 100,000 měsíčně vyživovací povinnost má tvůj přítel on je otec

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34129
16.7.13 21:19

Hele, a jake mate alimenty, z jakeho prijmu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
16.7.13 21:20

To vim, ale chteji muj prijem, vse o me a to nejsme manzele, zijeme oba pary na hromadce, jen s tou vyjimkou ze my spolu mame dite. nejsme proti o navyseni, to se da pochopit, ale proc ten rozdil doplacet? vzdyt jsem na matersky ona to vi, vsichni to vi.kde je rozdil.proc nas berou jako celek a ji jako chudinku ktera je na vse sama a je vysmata???ma byt, barak,…ja nemam nic.vse musime splacet :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
16.7.13 21:24

Je zajímavé, že to o současném příteli a jeho příjmech tvrdí všechny exky. Ale běda jak si exmanžel najde novou partnerku, to už se to najednou počítá a manžel má zvýšenou životní úroveň díky nové partnerce a už se žádá o zvýšení alimentů. Pokud ale exmanželka žije s novým partnerem, tak je na to pohlíženo jinak :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
16.7.13 21:25

@ivka88 tvůj příjem můžou chtít, ale ty nemáš žádnou povinnost ho dokládat. Stůj si za svým, nic nepředkládej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.13 21:26
@ivka88 píše:
To vim, ale chteji muj prijem, vse o me a to nejsme manzele, zijeme oba pary na hromadce, jen s tou vyjimkou ze my spolu mame dite. nejsme proti o navyseni, to se da pochopit, ale proc ten rozdil doplacet? vzdyt jsem na matersky ona to vi, vsichni to vi.kde je rozdil.proc nas berou jako celek a ji jako chudinku ktera je na vse sama a je vysmata???ma byt, barak,…ja nemam nic.vse musime splacet :evil:
Že bys záviděla? Vědělas do čeho jdeš. My byli manželé, já bez práce a aloše manželovi navýšili a ještě spětne víc jak 50000.No co už, jde přece o jeho děti. Nakonec máme barák a ex jen byt. Každý má podle svých zásluh.
  • Nahlásit
  • Citovat
8151

@ivka88 nemohou chtít tvůj příjem, pouze z pozice toho že tvůj přítel má k tobě momentálně vyživ. povinnost vzhledem k tomu že jsi na mateřské máte společnou domácnost, můžeš jim říct nějaký průměrný příjem ale neměli by po tobě chtít přesné dokládání např. od zaměstnavatele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133

@ivka88 za to že ho nedoložíš tě za katr nepošlou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8151
16.7.13 21:27

@esterka03 myslím že tohle funguje na obě strany stejně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
bamba
16.7.13 21:27
@esterka03 píše:
@ivka88 tvůj příjem můžou chtít, ale ty nemáš žádnou povinnost ho dokládat. Stůj si za svým, nic nepředkládej.

Předložit ho musí, bydlí spolu a i když nejsou sezdaní, jsou rodina s dítětem.

• Nahlásit
  • Citovat
aghata nepřihlášená
16.7.13 21:28
@esterka03 píše:

Esterko, její příjem si může vyžádat soud a ona může odmítnout ho poskytnout?

• Nahlásit
  • Citovat
46
16.7.13 21:28

Aha, tak to asi bral hodne a ne jako my.jsem smirena s tim ze nikdy nic mit nebudu a urcite ji tu hamiznost nezavidim, to fakt ne. vedelasdo ceho jdes? to je otazka za kterou bych lidi yprovodila, asi zijes na jiny noze nez ja.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama