Nevydrží u jídla, tak jíme u televize
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@dani24687 píše:
Taky bych zacala bojkotovat jidlo, kdyby me nekdo privazal nekam, kde byt nechci a jeste na me jecel
dobře ty
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
My jsme to doma zavedli tak, že se jí u stolu, a když chtěj kluci blbnout tak můžou, ale musí od stolu. Žádný výčiitky křik nic, prostě možnost volby. Funguje to perfektně. Ono je taky asi důležitý být důsledný v tom smyslu, že když se pak dítě nenají, protože dělalo blbosti, tak ho necpat pitomostma jen aby se něčeho najedlo a na druhou stranu, já teda ani kluky netrápim hladem, když se nenají, jen jim řeknu, že maj hlad protože se nenajedly a buď jim ohřeju to co nesnědli nebo něco podobnýho, ale normální zdravé jidlo.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit