Nevydrží u jídla, tak jíme u televize

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6160
20.11.14 03:03
@dani24687 píše:
Taky bych zacala bojkotovat jidlo, kdyby me nekdo privazal nekam, kde byt nechci a jeste na me jecel :-D

dobře ty :D :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
345
20.11.14 12:40

@Hobitka tak to s tím nočníkem máme stejně :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32
12.12.14 14:51

My jsme to doma zavedli tak, že se jí u stolu, a když chtěj kluci blbnout tak můžou, ale musí od stolu. Žádný výčiitky křik nic, prostě možnost volby. Funguje to perfektně. Ono je taky asi důležitý být důsledný v tom smyslu, že když se pak dítě nenají, protože dělalo blbosti, tak ho necpat pitomostma jen aby se něčeho najedlo a na druhou stranu, já teda ani kluky netrápim hladem, když se nenají, jen jim řeknu, že maj hlad protože se nenajedly a buď jim ohřeju to co nesnědli nebo něco podobnýho, ale normální zdravé jidlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí