Nevystojím tchýni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 10:59
Nevystojím tchýni

Ahoj, mám problém se kterým se léta nedokážu srovnat A to je tchýně!! Je hodně závislá na svým synovi a on na ni. Nejsme manželé ani nemáme děti. Přítel je po operaci srdeční chlopně. Bydlíme v bytě. Hodně jsem se sní hádala, i můj přitel, rok jsme totiž bydleli společně :poblion: hruza hádky na denním pořádku. Pořad se mi to vrací, ikdyž už spolu nebydlíme, no a ted po přitelově operaci, k nám začala denně chodit a organizovat domácnost. Bouchla jsem a z bytu ji vyhodila :roll: i když to je byt mého přitele. Nedala si říct a druhý den, přišla znovu, znovu bylo dusno. Každou hodinu volá buď mě, nebo přitelovi. Chtěla bych.sni vztahy nějak urovnat, ale nevim.jak když jsem na ni milá tak je hodně vlezlá a dovolí si, když jsem protivná tak si na mě stěžuje přiteli a chodí k nám když jsem já v práci, samo..že má i klíče od bytu. Přitel je mezi námi jako mezi mlýnskými kameny, jednou se zastavá mě, podruhý matky. Vlastně ji nemám ráda a nejradši bych aby byla od nás hodně daleko a ne v jednom městě denně bych ji nepotkávala neslyšela Nevim jak nastolit hranice? ona chodí přes mrtvoly.Jo jednou je na mě milá hodná po druhý se chce hádat apod je náladová. :roll:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineBubla_Bučková
Kelišová 6724 příspěvků 29.05.19 11:04

A ty až budeš mít jednou děti, budeš je mít ráda a nebo o sobě budeš tvrdit, že si závislá? Konfliktní a náladove jste obě, kdybych řešila to, co ty, asi bych se rozešla před dětmi, manželstvím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 11:05

Jak ja Ti rozumim, a to je ta ma asi snesitelnejsi nez Tva, je jen strasny sobec. Ma pritel otce a sourozence? Jake s nim/s nimi ma vztahy? Volila bych odstehovani daleko od ni; pokud to nelze, anebo je jedinacek nebo jen sam s maminkou, rozchod. Tohle totiz lepsi nebude :roll:

cecetka
Echt Kelišová 8393 příspěvků 29.05.19 11:05

To tak v zivote byva, ze si nekteri lide nesednou a nerozumeji si. Ovsem zakazovat matce vidat se se synem, kor po narocne operaci, to uz je pres caru :nevim: Tvuj pritel ted potrebuje klid a pohodu a je na tobe, abys mu to poskytla. Jinak se ti muze stat, ze priste ne ze ty vyhodis jeho matku z bytu, ale on vyhodi tebe :nevim:

Ou
Echt Kelišová 7841 příspěvků 29.05.19 11:07

Většinou je to tak, že nám nejvíc vadí ti, co se chovají tak, jak máme sami občas sklony, ale odmítáme si to přiznat.

Navíc teda synové výrazných, dominantních matek si většinou hledají stejné partnerky.

Pokud chceš situaci změnit, začni měnit především sama sebe - i mimo jiné proto, aby se z tebe časem nestala stejná semetrikaj, jaká je teď jeho matka.

Pro základní inspiraci koukni třeba sem.

https://uloz.to/!FuiyEcWo4/nenasilna-komunikace-ocr-pdf

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 11:08
@Anonymní píše:
Jak ja Ti rozumim, a to je ta ma asi snesitelnejsi nez Tva, je jen strasny sobec. Ma pritel otce a sourozence? Jake s nim/s nimi ma vztahy? Volila bych odstehovani daleko od ni; pokud to nelze, anebo je jedinacek nebo jen sam s maminkou, rozchod. Tohle totiz lepsi nebude :roll:

Ne přitel je sám otec mu zemřel a tchýně je taky sama

terynka006
Závislačka 3608 příspěvků 29.05.19 11:09

Jako mě by asi bylo jedno ze přijde když jsem v práci a chlap je doma co by mi teda asi hodně vadilo tak že má klíče od bytu :think: ale to bys musela probrat s chlalem. To ostatní těžko radit naladovi jsme občas všichni :nevim: moje tchyně je taky naladova a fakt mě nemusí což je mi vlastně asi jedno, když k nim přijdeme a vidím že je ve svojí super náladě tak se bavím víceméně když se na něco zeptá a jinak si sednu k dětem a hraju si s nima protože její špatná nálada většinou znamená že je špatně cokoliv řeknu :lol: ale je fakt že bydlíme ve stejným městě, vídáme se s ní jednou týdně u nich protože ona na návštěvy nechodí ale hlavně teda nemá klíče od bytu

terynka006
Závislačka 3608 příspěvků 29.05.19 11:13

@Ou no u nás to úplně nesedí tchyně je dost dominantní a já teda rozhodně ne :lol: hrozně nerada se hádám a radši ustoupím abych měla klid :mrgreen: tak jsme asi výjimka potvrzující pravidlo :lol:

Uživatel je onlineAnnabela11
Závislačka 3759 příspěvků 29.05.19 11:16
@Anonymní píše:
Ahoj, mám problém se kterým se léta nedokážu srovnat A to je tchýně!! Je hodně závislá na svým synovi a on na ni. Nejsme manželé ani nemáme děti. Přítel je po operaci srdeční chlopně. Bydlíme v bytě. Hodně jsem se sní hádala, i můj přitel, rok jsme totiž bydleli společně :poblion: hruza hádky na denním pořádku. Pořad se mi to vrací, ikdyž už spolu nebydlíme, no a ted po přitelově operaci, k nám začala denně chodit a organizovat domácnost. Bouchla jsem a z bytu ji vyhodila :roll: i když to je byt mého přitele. Nedala si říct a druhý den, přišla znovu, znovu bylo dusno. Každou hodinu volá buď mě, nebo přitelovi. Chtěla bych.sni vztahy nějak urovnat, ale nevim.jak když jsem na ni milá tak je hodně vlezlá a dovolí si, když jsem protivná tak si na mě stěžuje přiteli a chodí k nám když jsem já v práci, samo..že má i klíče od bytu. Přitel je mezi námi jako mezi mlýnskými kameny, jednou se zastavá mě, podruhý matky. Vlastně ji nemám ráda a nejradši bych aby byla od nás hodně daleko a ne v jednom městě denně bych ji nepotkávala neslyšela Nevim jak nastolit hranice? ona chodí přes mrtvoly.Jo jednou je na mě milá hodná po druhý se chce hádat apod je náladová. :roll:

Tak at do vašeho bytu chodi tchyne ve tve nepřítomnosti…a kdyz budes doma tak nech klice pro jistotu v zamku. :mrgreen: ty tchyne!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 11:19
@Anonymní píše:
Ne přitel je sám otec mu zemřel a tchýně je taky sama

Hmm to jsem si presne myslela. Takze ma jen jeho. Sice vsichni v teto diskusi maji kousek pravdy, a kdyby tchyne mela manzela nebo dalsi deti, dalo by se to lepe resit, ale kdyz je Tva situace takovahle, to bude fakt jenom horsi, protoze se o nej s ni budes muset do konce zivota delit - spolecne dovolene, zadne soukromi, cas s detmi vs cas s ni…

Kdyz uz Ti to nesedi ted, tak nevim jak se s tim budes potykat dal. Mela jsem takoveho otce a bohuzel stal za prd, nam s brachou se vubec nevenoval, na mamku taky prdel, jediny kdo jej zajimal, byla do konce jeho zivota jeho mamka, moje babicka. Zustalo mu to i po jeji smrti, dodnes mam lepsi vztah s mym strejdou (manzel segry me mamky) nez jsem mela kdy s nim, je to pro me bohuzel cizi clovek :roll:

Pisu to anonymne, protoze zde na EM je trendem chvalit a zastavat se tchyni, ale ja to pisu z pozice ditete ktere v tom vyrustalo a nemyslim ze dite muze nejak ovlivnit slozitosti vztahu dospelych.

inkakřivák
Neúnavná pisatelka 19369 příspěvků 29.05.19 11:27

No tak ji nech, at chodí, když nejsi doma. Jí se udělá líp a ty ji přitom nespatříš. Co je na tom špatně?

necy
Kecalka 118 příspěvků 29.05.19 11:31

Tak v prvni rade by mel mit pritel klid. S tchyni bych si sedla a snazila si promluvit o nejakem kompromisu uz kvuli nemu. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 11:31
@inkakřivák píše:
No tak ji nech, at chodí, když nejsi doma. Jí se udělá líp a ty ji přitom nespatříš. Co je na tom špatně?
Špatně že uklizí přerovnává sundá moji výzdobu z polic, a dá tam svoji výzdobu všude, po bytě je rozsypaná sůl =na vyhnání od zlých duchů 8o :roll: apod
cecetka
Echt Kelišová 8393 příspěvků 29.05.19 11:37
@Anonymní píše: Špatně že uklizí přerovnává sundá moji výzdobu z polic, a dá tam svoji výzdobu všude, po bytě je rozsypaná sůl =na vyhnání od zlých duchů 8o :roll: apod

Tak zrejme te nepovazuje za synovu zivotni partnerku. Sice spolu zijete/bydlite, ale dokud nebudes jeho druzka/manzelka, tak jsi v jejich ocich jen spolubydlici v byte jejiho syna. Takze vlastne tobe nuc nedela, protoze je to byt jejiho syna a ozvat se ma ON. Pokud JEMU to nevadi, pak mas smulu.

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15167 příspěvků 29.05.19 11:37

Tak byt je pritele a pokud dal matce klice, tak ty sotva s tim něco udelas. Pokud tam chodi v tve nepritomnosti tim lip. Pokud uklizi, tak bych ji na ferovku rekla, ze si neprejes, aby tam něco prerovnavala a rozsypávala…
Nebo az budete na navsteve u tchyne, tak ji zacni taky něco prerovnavat a když se bude divit, tak aspoň bude vedet, jak ti je…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama