Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Ahoj,
Neznate nekdo receot z apetitu oavliny zloutkove rezy, mam testo a nevim jak dal, ta stranka mi nejde otevrit, vim ze upect a pomazat marmeladou a pak se enjak slehaji ty zloutky a susi v troube, ale nepamatuji si to presne:
Tohle?
https://www.pinterest.com.au/…11017325568/
Pavliny žloutkové čtverečky
1 Z mouky, másla, cukru, vejce a vanilkového cukru a špetky soli vypracujte těsto a ve fólii ho nechte nejméně hodinu odpočinout. Troubu rozpalte na 150 °C a vymažte plech.2 Těsto trochu rozválejte, namačkejte ho na celý plech a válečkem zarovnejte. Pečte do světlerůžova a nechte vychladnout. Potom těsto potřete velmi tenkou vrstvou marmelády. Vyšlehejte suroviny na polevu, naneste rovnoměrně na těsto potřené marmeládou. Sušte v troubě při nízké teplotě, aby poleva při krájení nepraskala…
Suroviny
mouka pšeničná hladká 210 g.
máslo 140 g. + na vymazání plechu.
moučkový cukr 70 g.
vejce 1 ks.
vanilkový cukr 1 ks.
sůl 1 špetka.
rybízový džem 4 PL. nebo jiný kyselý žloutek 2 ks.
Anebo tady: https://www.mimibazar.cz/…ve-ctverecky
Potřebné ingredience
210 hladké mouky,140g másla,70g moučkového cukru,1 vejce,1 vanilkový cukr, špetka soli.Na polevu-rybízová marmeláda,2 žloutky+1 vejce,120g moučkového cukru,1 vanilkový cukr,1 lžička rumu
Postup přípravy
Z mouky, másla, cukru, vejcea vanilkového cukru a špetky soli vypracujte těsto a ve fólii ho nechte nejméně hodinu odpočinout. Troubu rozpalte na 150 stupňů a připravte si plech, vyložte pečícím papírem. Plech menší než je klasický. Těsto trochu rozválejte a namačkejte ho na celý plech. Pečte do světle růžova a nechte vychladnout. Potom těsto potřete tenkou vrstvou marmelády. Vyšlehejte suroviny na polevu 2 žloutky+1 vejce,120g cukru,1 vanilkový cukr,1 lžička rumu. Naneste rovnoměrně na těsto potřené marmeládou. Sušte v troubě při nízké teplotě, aby poleva při krájení nepraskala.po vychladnutí nakrájejte tenkým nožem na malé čtvetrečky.
Snad to z toho dáš nějak dohromady… ![]()