Neznáte někdo tento recept Pavliny žloutkové čtverečky

2529
21.12.21 10:13

Neznate nekdo tento recept pavliny zloutkove ctverecky

Ahoj,

Neznate nekdo receot z apetitu oavliny zloutkove rezy, mam testo a nevim jak dal, ta stranka mi nejde otevrit, vim ze upect a pomazat marmeladou a pak se enjak slehaji ty zloutky a susi v troube, ale nepamatuji si to presne:

https://www.apetitonline.cz/…ve-ctverecky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
37341
21.12.21 11:49

Tohle?

https://www.pinterest.com.au/…11017325568/

Pavliny žloutkové čtverečky
1 Z mouky, másla, cukru, vejce a vanilkového cukru a špetky soli vypracujte těsto a ve fólii ho nechte nejméně hodinu odpočinout. Troubu rozpalte na 150 °C a vymažte plech.2 Těsto trochu rozválejte, namačkejte ho na celý plech a válečkem zarovnejte. Pečte do světlerůžova a nechte vychladnout. Potom těsto potřete velmi tenkou vrstvou marmelády. Vyšlehejte suroviny na polevu, naneste rovnoměrně na těsto potřené marmeládou. Sušte v troubě při nízké teplotě, aby poleva při krájení nepraskala…

Suroviny
mouka pšeničná hladká 210 g.
máslo 140 g. + na vymazání plechu.
moučkový cukr 70 g.
vejce 1 ks.
vanilkový cukr 1 ks.
sůl 1 špetka.
rybízový džem 4 PL. nebo jiný kyselý žloutek 2 ks.

Anebo tady: https://www.mimibazar.cz/…ve-ctverecky

Potřebné ingredience
210 hladké mouky,140g másla,70g moučkového cukru,1 vejce,1 vanilkový cukr, špetka soli.Na polevu-rybízová marmeláda,2 žloutky+1 vejce,120g moučkového cukru,1 vanilkový cukr,1 lžička rumu

Postup přípravy
Z mouky, másla, cukru, vejcea vanilkového cukru a špetky soli vypracujte těsto a ve fólii ho nechte nejméně hodinu odpočinout. Troubu rozpalte na 150 stupňů a připravte si plech, vyložte pečícím papírem. Plech menší než je klasický. Těsto trochu rozválejte a namačkejte ho na celý plech. Pečte do světle růžova a nechte vychladnout. Potom těsto potřete tenkou vrstvou marmelády. Vyšlehejte suroviny na polevu 2 žloutky+1 vejce,120g cukru,1 vanilkový cukr,1 lžička rumu. Naneste rovnoměrně na těsto potřené marmeládou. Sušte v troubě při nízké teplotě, aby poleva při krájení nepraskala.po vychladnutí nakrájejte tenkým nožem na malé čtvetrečky.

Snad to z toho dáš nějak dohromady… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová