Nezvládám domácnost

Napsat příspěvek
Velikost písma:
545
22.12.12 16:09

@Bunnies Nikdo si nemyslí, že jste prasata :D Máš pravdu, že v těžších podmínkách se pořádek udržuje líp.
Asi jde jen o to, udělat si systém. Někdo radí uklízet průběžně a né nárazově. Třeba já potřebuju pro svůj klid udělat jednou za týden „velký“ úklid. Povysávat, vytřít, setřít prach, koupelny atd. A pak se asi hodinu kochám pohledem na ten pořádek, než příjdou děti domů a jsou zase hračky v chlebníku. Zkoušela jsem uklízet průběžně, ale chyběl mi ten celkový pořádek a pořád jsem měla pocit, že je doma neuklizeno.
Jen bych ti doporučila začít dcerku trošku víc vést, jinak to bude čím dál horší. A přitom holčička ti může už teď moc pomoct.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný