Nezvládám soužití s nevlastní dcerou

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3520
18.3.26 08:16

@arinecka Tak ta macecha ma ale stále možnost volby. Jako šla do toho, věděla snad s kým si to dítě dělá. Věděla jak řeší situace a jaké problémy společně dítě může přinést …. A 3 roky se s chlapem hádá, zřejmě bez výsledku … Proč už dávno nejsou v poradně? Nebo jasně neřekla stop. Ano, ten chlap je neschopný o tom žádná.
A ona nesnáší jeho dítě :nevim:

Příspěvek upraven 18.03.26 v 08:17

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1159
18.3.26 08:17

@arinecka ty znis fakt jak potrefena husa celou dobu. Nemuzes cekat, ze kdyz nekomu rozbijes rodinu, ze se s tim vsichni smiri a bude to jak na ruzovem oblacku :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34125
18.3.26 08:19
@Grety píše: Více

Fakt meleš kraviny. Zamysli se trošku. Seš zaseklá a nenávistná až to hezký není.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34125
18.3.26 08:21
@Snopy123 píše: Více

Protože chlap nechce, on problém nevidí. Tak napsala sem, a dozvěděla se že je mrcha. To jí strašně pomůže a situaci vyřeší. No nic, nemá cenu to dál řešit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3520
18.3.26 08:24

@arinecka Tohle odnese nejvíc ta holka, protože nemá ani jednoho funkčního rodiče.
Společně dítě má aspoň možná funkční matku a puberťáci mají snad aspoň funkčního otce ( dle minulé diskuze jsou ve střídavce taky ).
Jinak mně už to zní dost šíleně náročně i tak … 3 děti ve střídavce různě a k tomu mimino …

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3520
18.3.26 08:25

@arinecka Jestli je mrcha nevim. To jsem nikde nepsala.
Na to proč nešli za ty 3 roky do poradny jsem se ji ptala už někdy na začátku - bez odpovědi …

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6351
18.3.26 08:32
@arinecka píše: Více

Zakladatelka moze hladat pomoc cisto pre seba. Moze si klast otazku, co dalej v tejto komplikovanej situacii. Podla mna by to mala rozoberat s terapeutom.
Neodsudzujem ju. Je v sieti vztahov, kde kazdy od nej nieco chce, ona chce nieco od roznych clenov rodiny.
Musi to riesit sama, ked sa nikto iny k tomu nema.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107118
18.3.26 08:39
@Grety píše: Více

Souhlasím, že žádné jiné řešení to nemá
Buď se zakladatelka s tím smíři anebo musí vztah ukončit

Ona ji určitě život nezničila, tahle zodpovědnost je na jejich rodičích

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107118
18.3.26 08:43
@Grety píše: Více

Proč pořád píšeš, že jim ona rozbila rodinu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1159
18.3.26 09:02

@Venetia protoze zacit si s chlapem, ktery ma doma mimino a vede to k tomu, ze je pak se mnou a ne s miminem, jako rozbiti rodiny vnimam. A pisu to k ni, protoze sem pise ona a resi problem ona. Kdyz by tu psal otec, psala bych to otci :nevim: a to dite to tak nejspis vidi taky. Kdyby z toho nevinila macechu, tak se k ni chova normalne. S dalsi mit treba problem nebude

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34125
18.3.26 09:04
@Mkmkz píše: Více

To by jí možná pomohlo, ale situaci stejně nevyřešilo. Je na to sama, bohužel.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41539
18.3.26 09:07
@Grety píše: Více

a ty víš, že si spolu začalai, když byl dotyčný ještě doma s mamkou holčičky? jak víš, že už nebyli od sebe? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34125
18.3.26 09:09
@Snopy123 píše: Více

Ale jo, odpověděla - odbornou radu jsem manželovi navrhla, abychom se my dospělí šli poradit, jak k holčičce přistupovat, co děláme špatně, ale manžel nechce. Prý to zveličuju a srovná se to časem samo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34125
18.3.26 09:10
@Keyllah píše: Více

Jasně že to ví, přece u toho byla, a zná všechny podrobnosti :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21567
18.3.26 09:19

Vidim, ze diskuze je opet ve stavu „macecha by s ditetem mela“ a " „macecha znicila“ a otec se opet krasne vyvinil.
Ten nerozbil rodinu s miminem, neznicil holce zivot a ten nemusi resit nic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin