Nitroděložní tělíska ano či ne

Anonymní
13.5.20 22:16

Nitrodelozni tělíska ano či ne

Ahoj holky, přemýšlím jakou zvolit antikoncepci, je mi 41 let, děti už mám, nechci brát antikoncepční pilulky, pořád mi někdo zkusenoszi s teliskem? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22851
13.5.20 22:24

Projeď zdejší diskuse, nahoře mírně vlevo je lupa.
Zkušeností je tu dost a dost ;)
Já tělísko (nehormonální) mám už roky a neměnila bych :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.20 07:05

@Mar__tanka1983 děkuji,a zajímalo by mě, proč jsi se třeba rozhodla pro nehormonalni,? Moc dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
22851
14.5.20 09:42

Nebudu lhát, svou roli hrály finance. Když jsem si nechávala zavádět první, tak sem řešila jestli horm. nebo nehorm. No a pak sem si řekla, že když by mi to tělísko nevyhovovalo a muselo ven, tak radši zahodit 1500,– než 6000,–
Tak jsem zkusila nehormonální stříbrné a ono mi to na první dobrou natolik sedlo, že už sem pak jiné nechtěla. Teď už mám druhé, opět stříbro, opět spokojenost.

S doktorkou jsem o tom mluvila a jediné, co říkala, že bych se mohla zamyslet nad tím hormonálním, až se začnu motat okolo přechodu, že s tím má dobré zkušenosti, že ženským tolik neharaší menstruace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 13:38

Tělísko mám okolo 6 měsíců a špineni teda bylo a stále občas je, ale s tím se musí počítat :P krom toho jak některé si stěžují na vypadavani vlasů, přibírání apod. Tak na nic takového si stěžovat nemůžu, kila nahoře nemám a vlasy úplně v pohodě :palec: změny nálad občas, ale to nepripisuju tomu.. :P

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 00:51

Mohu doporučit, sice to bolí, jak zavedení tak 3 měsíce utrpení bolestma, ale každý má jiný prach bolesti, je mi 17 a jsem spokojená až já tu bolest :sweat_smile: :sweat_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
20.5.20 21:18

Ahoj. Vím, že se paní na tohle neptala, ale… Je mi 20 let skoro a v pátek jsem byla u svého doktora a ten mi zavedl DANU Gold T Normal. Od té doby pořád krvácím a chtěla bych se zeptat zda je to normální nebo ne u těchto nehormonálních tělísek? Děkuji za odpovědi snad mi někdo poradí.. :hugging:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
20.5.20 22:33

I když máš teprve 20 a autorka předchozího příspěvku 17 roků, dokázaly jste si zvolit spolehlivou antikoncepci jako zkušené ženy. Bohužel některým ženám způsobují tělíska potíže, jak o tom obě píšete a krvácení není nic mimořádného. 16letá autorka kdysi na diskuzi psala, že po zavedení tělíska měla nesmírné křeče a týden krvácela tak silně, že nemohla chodit do školy. Při menstruaci se to opakovalo. Ale po roce si pochvalovala, že teprve s tělískem poznala, co je to opravdový sex, i když při menstruaci stále hodně krvácí. Pokud tedy nemáš bolesti a nekrvácíš mimořádně silně, zachovej klid a počkej nějakou dobu, až krvácení přestane. Může se stát, že budeš krvácet až do menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8-D
681
20.5.20 22:38

@Mar__tanka1983 Já měla nehormonální tělísko a vyjde mě tedy ještě dost draho, když si vezmu co všechno tomu dítěti co se navzdory tělísku narodilo budu muset pořídit.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama