A kdy se začal přetáčet nebo lézt?neměl teď nějaký vývojový skok? a jestli Ti nechce spát v náručí, tak nechat v postýlce, sednout si k němu, hladit nebo prostě cokoliv, co uklidní…nebo jestli teď objevil spaní na břiše, to byl u nás taky jednu dobu kámen úrazu, chtěla tak spát, ale ještě to neuměla, tak se asi stokrát budila
A kdy se začal přetáčet nebo lézt?neměl teď nějaký vývojový skok?
a jestli Ti nechce spát v náručí, tak nechat v postýlce, sednout si k němu, hladit nebo prostě cokoliv, co uklidní…nebo jestli teď objevil spaní na břiše, to byl u nás taky jednu dobu kámen úrazu, chtěla tak spát, ale ještě to neuměla, tak se asi stokrát budila 