Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@superandrysek No ještěže tak!
Pokusím se, ale nevím, nevím…
Spíš bych řekla, že se to bude držet tady, vzhledem k tomu, jak jsou tu pořád diskuze o nespících nebo často se budících dětech.
Co ty děcka pořád mají za problémy…lehnu a spím, ne? ![]()
@MDK
lehnu a spim, ze! jak jednoduche
hra na spani u nas zatim take moc nefrci ![]()