Noční spánek

1077
2.7.05 11:52

Noční spánek

Ahoj holky. Prosím, pomozte mi. Jsem už vyčerpaná. Malá má 3,5 měsíce a donedávna jsem ji uložila a nakojila v osm večer a ona spala tak do dvou + -. Teď ji dávám spát okolo půl deváté a ona spí do 11 a potom k ní vstávám co hodinu. Pláče nebo jen funí, dám ji najíst a ona se uklidní. Já si ale myslím, že se nebudí hladem. Proč tak najednou začal špatně spát?Děkuji moc za rady.
Iva + Eliška 3,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7463
2.7.05 12:15

ahoj Ivo
myslim,ze mala ma rustovy spurtik,takze ted fakt nezbyva nic jineho nez vydrzet a za par dnu se to vrati do normalu. Nas to postihlo taky a to same bylo v pul roce

drzim palce a pevne nervy
magrat a deflinek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
2.7.05 12:51

Ahoj Ivulko,

tak já si taky myslím že by to ten „spurťák“ mohl být. Pokud to malá dřív nedělala je to dost pravděpodobné. My jsme ho zažili taky v přibližné stjném období, trval nám myslím cca 10dní, a bylo to fakt náročný. Kojení každý 3/4h apod. Taky jsme strašně rychle pak vyrostli do délky, ve 4m.nám naše dr. naměřila 70cm, nevěřila jsem, přeměřovala jsem ale bylo to tak. U některých dětí se prý tenhle růstový spurt neprojeví potřebou příjímat častěji potravu, protože si organizmus udělá zásobu dopředu. Určitě to brzo přejde, chce to vydržet a pokud možno být vklidu.

Iriss + svišti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.7.05 13:56

Ahojky,

u nás to bylo taky tak. Takhle špatně spala asi 3 měsíce, budila se co hodinu, takže jsem vstala i 7× za noc.Po třech měsících jsem byla fakt na odpis,totálně vyčerpaná,hubená,nervózní.Ale pak se to upravilo, teď je jí skoro rok a vstává už jen asi 3X.Vím určitě že hlady to vstávání není. Moc přeju,aby jsi to zvládala.Zajdda

• Nahlásit
  • Citovat
112
3.7.05 08:08

Ahoj, tak z rovnakym problemom nocneho budenie asi v hodinovych intervaloch som prezila a este aj teraz prezivam aj ja. Zacalo to ked mala dcerka asi 8M a trva to dodnes a to ma 17M.Neurobis s tym nic, treba to len vydrazat… Zelam púevne nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2518
3.7.05 14:41

Tímhle si asi musí projít každá maminka. Mě nezbývalo nic jiného, než chodit se synem po bytě, tiše na něj mluvit a posléze ho uložit do postýlky, ale vydržet u něj ještě nějakou tu minutu.
Trvalo to asi 14dní a pak se vše vrátilo do normálu. O růstovém spurtu jsem v té době nic neslyšela (je to již 5 let :D ), ale je dost možné, že se jedná právě o tohle. Zkus se podívat na diskuzi „Růstový spurt“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama