Normalní nebo vyvýšenou postel pro dítě - 2 roky

16.3.16 16:02

normalni nebo vyvisenou postel pro 2lete dite

Chtela bych se vas zeptat a pozadat o radu, mam 2 leteho syna, ktery zatim spal v postylce, a chystam se mu koupit novou postel. Nevim, jestli jeste koupit malou postel se zabranou (160×70) nebo jak je ta velikost mame vybranou z ikea KRITER nebo uz normalni 90×200. Premyslim, ze bych taky koupila ztkovou tu vyvisenou postel co maji taky v ikei KURA se to myslim jmenuje :think:. Pokojik ma asi 20 m ctverecnich, takze ani ne kvuli prostoru, ale myslim jakoze by to mel ze zacatku v te spodni verzi, a az bude vetsi, tak by ae to otocilo. Co my poradite? Byla bych moooc rada kdyby jste poradili, :hug: s manzelem se trochu dohadujeme… Jak jste potom resili nabytek pozdeji, konkretne jestli ma nekdo zkusenosti primo s nabytkem stuva z ikei? Nevim, jak pozdeji… Jestli staci nabytek dokupovat, nebo jste s nastupem do skoly porizovali novy pokojik… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24219
16.3.16 16:07

Ve dvou letech jsme kupovali synovi dřevěnou válendu 90×200. Ty rostoucí postýlky mi přijdou nepraktický. Teď dostali palandu a od léta bude mladší spát dole. Ta má teda rozměr asi 130×200, ale opět bych do nějaký rostoucí postýlky nešla, pokud by mě netlačil prostor.
Jinak nábytek do pokojíku jsem rovnou pořídila takový, který mu vydrží x let. Takže stěnu se skříněmi a psacím stolem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
64
16.3.16 16:10

Náš syn má normální, ale nízkou postel. Koupili jsme mu jí, aby mu vydržela déle. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1952
16.3.16 16:12

Syn dostane ted v kvetnu k druhym narozeninam postel..nechame delat od truhlare rozmer 120×200 s vysunovacim suplikem, kde bude dalsi postel..a rovnou s odkladacim prostorem..beru to tak, ze to je jeho prvni a posledni postel od nas :pankac: :lol: :mrgreen: poradna, pevna a nic uz nebudeme resit jakou postel, az vyroste..jinak ted ma od truhlare satni skrin, taky jina uz nebude :-D box na hracky z Ikea..az bude vetsi, tak se vymeni treba za komodu a az pujde do skoly, tak stul ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2446
16.3.16 16:48

@Mimísek Elis syn se stehoval z naší manzelske postele do svého pokojiku ve 22mes. dostal novou postel a spi tam hned od zacatku naprosto bez problemu. chtěla jsem vyvýšenou, vim, jak deti miluji ten bunkr dole :lol: chvilku jsme i premysleli o Ikea Kura, jak pises, prakticka, ale vzhledove nic moc. nakonec jsme koupili drevenou vyvýšenou, tri schudky, dole zatahovaci zaves, se zabranou proti padani. trosku jsme se bali jestli nam neslitne, ale zvladl schudky i spani bez jedine nehody. je skvela, syn ma dole svůj domeček a da se tam hezky schovat hopsadlo, odrazedlo a ty vetsi kramy, zatahnout a je uklizeno ;)
a rozhodne klasickou velkou 200× 90. ty mensi jsou na prd. navíc si tam urcite chces obcs lehnout k diteti, cist mu, pomazlit se… kluk tam ma spoustu plysaku a tak.
něco podobného
http://www.babynabytek.cz/…-modo-p3592/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59287
16.3.16 17:08

@Mimísek Elis je otázkou, jaké je dítko - pokud necestuje, koupila bych zvýšenou - tu měl starší a fakt super..ale náš mladší je cestovatel, bude muset mít nízkou - jemu je malá i manželská postel :zed: takže zvolit dle dítka. Jinak tu, co píšeš, jsem viděla a je to dobré řešení :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
16.3.16 17:21

Prvni dceri jsme koupili 160×70. Dost spatne spi a mela jsem strach, ze to velka postel zhorsi. Ted ji bude 5 a dostane normal postel a mladsi dostane tu malou. Ekonomicky to rozhodne neni, pokud bychom museli setrit, je lepsi hned ta velka. Na Kura jsem koukala, ale nechala bych ji nizkou, na vyvysenou je dle me brzy. Ja jsem rozhodnuta koupit rovnou nejakou ne moc detskou, at vydrzi i pubertu. I skrine apod. kupuju rovnou velke, nahoru davam sezonni veci apod. a nebudeme to muset menit. Detske maji v pokoji jen doplnky, uchytky na skrin, vesak, koberec, obrazky a tak. Nehraji si tam moc, pokoj je v patre, hraji si dole v obyvaku. Kdyby si v pokoji hrali, asi bych koupila tu Kura, at maji hrad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mia21
16.3.16 18:25

Dceři kupujeme 180/80 dcera bude mít 2 roky, takže ji děláme pokojicek.. Od mimi spi semnou v manželské tu máme vysokou a umi z ní hezky slest.. Tu co budeme kupovat je nízká, tak snad z ní nevypadne :-D

• Citovat
  • Upravit
16.3.16 20:12

Dekuji za rady, syn moc cestovaci neni, ale po navsteve svagrove se do vysoke postele syn zamiloval…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.16 20:24

Jeste k te stuve a skolnimu nabytku, jak to vidite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama