Nošení těžkých věcí - 1 trimestr

121
3.1.15 18:24

nošení těžkých věcí - 1 trimestr

Dobrý den, chci se zeptat jsem 5+0 tt a sem tam nosím těžší nákup, tedka už nebudu muset, ale dneska jsem byla naposledy a přehnala jsem to… od té doby co jsem došla domů mám pocit jak kdyby se mě něco bloklo v zádech a v boku a docela dost to bolí, břicho mě taky bolí, ale nekrvácím ani nešpiním… prostě jsem to přehnala :zed: :zed: doufám, že se nemůže nic stát.. :,( :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33005
3.1.15 18:27

@Elis321 Mám doma 10 kg batole, takže asi tak k nošení těžkých věcí. Záda a hlavně kyčle se mi periodicky taky blokují - chce to se s tím naučit žít a vyvarovat se určitých pohybů.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4247
3.1.15 18:28

Jestli je miminko zdravé, tak ne, spousta tehuli nosí starší děti a to máš kolikrát hodně přes deset kilo.. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
121
3.1.15 18:29

@Svistice A myslíš, že se teda nemohlo nic stát, nebo jako že se jen tak nemůže nic stát a když se nekrvácí že je to ok?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29577
3.1.15 18:29

@Elis321 asi brzo umřeš, nebo potratíš. S tím, jak si to bereš už tak brzo… 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15977
3.1.15 18:29

Celé těhotenství si chovám dvou a půl letou dceru, která váží 12 kilo. Těžší nákupy nosím úplně bez obav.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
121
3.1.15 18:29

Tak hlavní je nekrvácet ne? nebo to není pravda?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1289
3.1.15 18:30

@Elis321 No, to asi přehnala - mě v takovém stavu pomáhá naprostý klid. Lehnout, nebo sednout s nohama nahoru a prostě odpočívat…a vždycky to za nějakou dobu přešlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3374
3.1.15 18:30

@Elis321 taky jsem na zacatku 5+6tt a sem tam taham 12kg syna, taky me pak boli bricho, clovek by se toho mel vyvarovat, bude to dobry neboj..ted hlavne odpocivat a zadny prudky pohyby to ja pak dostanu do bricha hrozny krece..takze tak :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
121
3.1.15 18:30

@berry4 ptala jsem se normálně, pokud se ti to nelíbí nemusela jsi odpovídat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4247
3.1.15 18:31

@Elis321 hlavně se uklidni, hod kopyta nahoru a odpocívej ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
121
3.1.15 18:34

Jojo no já jdu v pondělí teprve na první ultrazvuk, tak jsem zvědavá :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31672
3.1.15 18:34

Myslím že to bude v pohodě. já někdy v 6.-7tt absolvovala 4 kilometrový sprint(tedy velmi ryhclou chůzí), z toho jsem půl km nesla 18kg syna, a 1km 16kg syna, toho jsme nesla i ke konci, kdy jsme šli do prudkého kopce, spěchali jsme na prohlídku jeskyně. a toho 16kg jsem pak nesla asi 4 km, od lanovky na vrcholek a zpět, v šátku. byli jsme v tom úplným začátku zrovna na horách, a fakt jsem se nešetřila..tehdejší embryjko má momentálně přes 3 kila, a asi se brzo podívá na svět :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
3.1.15 18:35

Jako těhotná jsem nosila běžně 16 kg dítě. Když jsem byla těhotná poprvé, táhla jsem do prvního patra postýlku. V práci jsem tahala ze začátku bedny se zakladovkama do noťasů. Takže klid. A pokud se má embryo udržet, tak se udrží i v mnohem horších a náročnějších situacích.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1289
3.1.15 18:37

@Elis321 No, některé příspěvky jsou „povzbuzující“… Myslím, že je normální, že se o sebe a o mimi bojíš. Vždyť je to na místě se v těhu šetřit.
Já mám taky 11ti kilovou dceru - musím ji zvedat - to je jasný. Ale mazlící chování jsem přesunula do polohy v sedě :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty