Nová hymna, co vy na to?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 14.12.17 10:38
Nová hymna, co vy na to?

Listuji pracovním emailem a narazila jsem na toto:
PETICE:

Co vy na to? Myslíte, že je to OK?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

cecetka
Kelišová 7149 příspěvků 14.12.17 10:42

Zase se nekdo nudi. Za me je to nesmysl a myslim, ze pokud by bylo vyhlaseno referendum, lide by hlasovali pro soucasnou hymnu. :mavam:

Markéta80
Hvězda diskuse 38753 příspěvků 14.12.17 10:42

@martina.se 8o 8o to slyším teda čtu poprvé a ne nechci, nelíbí se mě to. Chci naší ne zase nějaký patvar čehokoliv :cert: :cert: :?

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 14.12.17 10:44

@Markéta80 tak jako jsou to parlamentní listy, ale musím říct, že i kdyby to myslel vážně jeden jediný člověk, je to hodně přes čáru, tedy pro mne :think:

zuzanka003
Kelišová 7421 příspěvků 14.12.17 10:44

Já nesouhlasím… a ani sem neslyšela, že by se o tom někdo bavil…

Alladina
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 14.12.17 10:45

@martina.se
Jedno velke a jasne NE! Kde domov muj vznikl v době, kdy nas narod opet začínal existovat jako samostatná jednotka v rámci Evropy, kdy znova nacházel svou identitu a možnost byt na sebe hrdy. Na svůj jazyk, dejiny… tohle fakt jenom tak něco nenahradí.

bublinek
Závislačka 4892 příspěvků 14.12.17 10:46

Budu doufat, že to neprojde.

sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 14.12.17 10:50

Asi budu za tro..,ale nějak nechápu co je na současné hymně vyčpělého. Někdo kdo by mi to vysvětlil?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.17 10:54

Je to pěkné ale nepodepsala bych to teda

Emimin7
Kelišová 7246 příspěvků 14.12.17 10:56

Mně se ta naše nikdy nelíbila. Nejradši mám ruskou, tak bych si přál něco v tom duchu. :)

sedmikráska70
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 14.12.17 10:57

@Emimin7 :palec: :mrgreen:

magratka
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 14.12.17 10:58

Klid, má to úžasných 23 podpisů. Mně to přijde jako provokace.

krtek93
Neúnavná pisatelka 17122 příspěvků 14.12.17 10:59

Ulevilo se mi po rozkliknutí odkazu, že jde zrovna o tuhle písničku, měla jsem obavy, aby někdo nevytah třeba Ortel (když jsou to takoví „vlastenci“ ) :mrgreen: každopádně naši hymnu bych neměnila. I když Modlitba by byla důstojnou hymnou, to zas jo. Ale mimo jiné je moc dlouhá, museli by to nějak pokrátit ;) A určitě by neprošla přes všechny ty, co jim leží v žaludku „sluníčkáři, havloidi a pravdoláskaři“ :lol:

krtek93
Neúnavná pisatelka 17122 příspěvků 14.12.17 11:00

@Emimin7 Podle mého muže co jme to za národ, když se v hymně musíme ještě ptát „kde domov můj“ :lol: A taky mu přijde ucouraná a ruská se mu líbí :mrgreen:

Markéta80
Hvězda diskuse 38753 příspěvků 14.12.17 11:05

@Emimin7 tak ruská hymna má kouzlo to zase jo ale to by asi Ti co navrhli tuhle nic co se jen přibližuje Rusku asi nechtěli. Hlavně když se přeloží tak jí mají prostě pěknou, za to přelad americké nic moc teda :jazyk:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama