Novorozenec a zácpa

868
15.6.13 21:57

Novorozenec a zácpa

Ahoj, prosím o radu… Mám 9denního chlapečka, je na obyč Sunaru a už třetí den nekakal. Naposledy to nebyl vyloženě tuhý bobek, spíš taková hutná kaše, ale bylo toho malinko. Ale teď už tři dny nic :nevim:. Pije po 3hod 60ml. Je ale klidný, né že by se nějak kroutil nebo prořval x hodin. Tak 2× za den zařve a propíná se u toho, ale po chvilce je klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7629
15.6.13 22:04

Na UM je to normalni..dokud se ti nekrouti v placi nechala bych to tak… jinak doporucim radu meho Mudra a to, ze pokud ho tlaceni boli, kapnout trosku oliv. oleje kapatkem do zadecku. Zabira uzasne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
15.6.13 22:07

Když on ani netlačí, neprdí… Dávám ho před každým jídlem na bříško, jindy mu zas cvičím nožičkami, chovám ho v klubíčku, masíruji bříško, dávala jsem i teploměr do zadečku. A nic. Říkám, občas křičí, ale většinou před jídlem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7629
15.6.13 22:17
@crazymisha píše:
Když on ani netlačí, neprdí… Dávám ho před každým jídlem na bříško, jindy mu zas cvičím nožičkami, chovám ho v klubíčku, masíruji bříško, dávala jsem i teploměr do zadečku. A nic. Říkám, občas křičí, ale většinou před jídlem.

to nic nebude bud v klidu..ja taky hrotila, ze nekadi a pritom ho nic netrapilo..pred jidlem mi krici taky a to asi proto, ze uz ma hlad a jeste nema flasku ;) dokud mu opravdu nic ocividne neni nech to tak, ono mimino by si reklo, ze neco nehraje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
15.6.13 22:17

Raději bych změnila výživu. Můj starší syn odrostl na Sunaru bez problémů, ale mladší měl po něm také zácpu. Ze začátku to bylo jako u tebe a já si říkala, že to chce čas, než si tělíčko na novou baštu zvykne. Jenže pak už nekakal vůbec a záchvaty pláče byly častější. Hovínka jsem z něj musela dolovat. Pak jsem zkusila změnit baštu a byl klid. Jinak mi maminky radily do mlíčka přidat lžičku obyčejného másla (ne margarínu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7629
15.6.13 22:19

Navic, takto male deti vetsinou co sni beze zbytku spotrebuji…jak ti cura? jestli ma kolem 6 procuranych plen za 24 h tak je to ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
chatwenna
15.6.13 22:20

Muj nazor je, ze u tak maleho mimina neni Sunar original vhodnou vyzivou.

• Citovat
  • Nahlásit
7629
15.6.13 22:21

@Stay-C nevim,jestli Maslo takto malemu miminu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7629
15.6.13 22:22

@chatwenna a co jineho kdyz nekoji? ja teda nevim jake jsou v cr mlika a zda je sunar tim dobrym :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
15.6.13 22:22

@svycarka já to také neudělala a změnila jsem raději tu výživu. Ale psalo mi to hodně maminek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
15.6.13 22:24

@svycarka Čurá v pořádku, při každém krmení měníme plenku, což je každé ty 3 hoďky. Jen mě vyděsilo, že už tak dlouho nekakal, první dcera byla na Nutrilonu, trápily jí prdíky, ale stoličku měla docela řídkou a i několikrát denně.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
15.6.13 22:24

@chatwenna a proč? Vždyť je sunar 1, který je od narození.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
15.6.13 22:26

@Stay-C
Jo, ten právě máme. A přemýšlím, jestli teda nezměníme třeba na ten Sunar Nutradefence…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7629
15.6.13 22:28

@Stay-C ja bych to maslo 9 dennimu nedala…ja jsem to pridala az do kasi po 5 mesicich. nemyslim si ze ma na to jeste zaludek uzpusobeny toto vstrebat..za me radeji maslo ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
15.6.13 22:29

@crazymisha já přešla ze sunaru na Babylove z DM. Dnes jsme na BabyDream z Rossmannu, protože v DM stále zdražovali a navíc často nebylo to jejich mlíčko k dostání. Ale dost i ušetříte. To DM mlíčko stojí 160 Kč a z Rossmannu 140 Kč. Ptala jsem se i pediatričky, protože vzhledem k ceně jsem k nim neměla moc důvěry, ale řekla, že je to kvalitní mlíčko a používá ho hodně maminek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat