Reklama

novorozenecke akne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baru.v
Stálice 70 příspěvků 05.06.09 17:16
novorozenecke akne

Ahoj maminky, prosim o pomoc, malymu se udelalo novorozenecke akne. Nejdriv jen na tvaricce, dostali jsme na to od doktorky zinkovou mast, ale prijde mi, ze je to spis horsi nez lepsi a uzt to ma po celem obliceji. Vypada to fakt desne. Nemate nektera tip, co na to? nebo alespon kdy to zmizi? predem moc dekuju!

Reklama

Reakce:

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 05.06.09 17:57

Báro, v porodnici mi doporučovali oplachovat černým čajem, že to pěkně vysuší, ale nezkoušela jsem to - obě holky to měly jen malinko. Zmizelo to během pár týdnů.
 R.

fragola
Generální žvanilka 24787 příspěvků 05.06.09 18:17

Ahoj Baru, nám MUDr. doporučila Excipial - buď lotio nebo mast s mandlovým olejem. Neboj, ono to časem zmizí :wink: Ahoj,M.

vulpes
Kelišová 5004 příspěvků 05.06.09 19:20

Zmizelo to asi za 2-3 týdny, ale nemyslím, že by to bylo po tom mazání zinkovou mastí :wink: Asi to má svůj čas, zmizí to samo a je jedno, čím se snažíš to ovlivnit…

baru.v
Stálice 70 příspěvků 05.06.09 19:25

Diky moc za vsechny tipy a rady!

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.09 20:22

male zmizelo az po tretim mesici,i kdyz jsme mazali,zdalo se to nekonecne:)

Lindusa
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 05.06.09 21:04

Nemazala jsem ani u jedne dcery a zmizelo to samo. L.

Irčina
Ukecaná baba ;) 1203 příspěvků 05.06.09 21:53

My mazali Excipial krémem a když to měl nejhorší tak nám dr. napsala Bactroban. Myslím, že to zmizelo během dvou týdnů.

Pett1
Kecalka 472 příspěvků 07.06.09 14:05

Tak nás to trápilo také. Nejprve jsem si myslela, že jsou to potničky, ale bylo to asi to akné. Diskuse o tom tady: https://www.emimino.cz/modules.php?…

Pak jsem dostala vzoreček toho krému „Bioderma Atoderm po zinc“ a do 4 dnů pravidelného mazání (vždy když se mi zdál být zase vysušený, mazala jsem) měl Tomášek pleť hladkou jako prdelku. :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >